forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 17:39

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 208 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 21  Następna
Autor Wiadomość
Post: 03 sty 2016, 21:24 
czytelniknie pisze:
A ty zrozumiesz

że czarne jest czarne, a białe wręcz naprzeciwko?


Na górę
  
 
Post: 03 sty 2016, 21:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:00
Posty: 3964
:roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 sty 2016, 21:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 21:08
Posty: 326
beton pisze:
Mam własne zdanie i nikt mi nie powie ze białe jest białe, a czarne jest czarne.

.............. ...... .......................

Czyżbyś naprawdę nigdy, ale to nigdy ,nawet przez chwilkę, nie podejrzewala, że być może- rzecz jasna- cierpisz na pewną postać daltonizmu? Zaprawdę Nieomylna?

_________________
czerwony jak cegła,
rozgrzany jak piec


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 sty 2016, 22:20 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
camoaz pisze:
beton pisze:
Mam własne zdanie i nikt mi nie powie ze białe jest białe, a czarne jest czarne.

.............. ...... .......................

Czyżbyś naprawdę nigdy, ale to nigdy ,nawet przez chwilkę, nie podejrzewala, że być może- rzecz jasna- cierpisz na pewną postać daltonizmu? Zaprawdę Nieomylna?


Tylko tyle camaz? naprawdylko tyle masz na pace :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 sty 2016, 22:38 
Offline

Rejestracja: 03 wrz 2014, 10:40
Posty: 988
beton pisze:
Nigdy nie twierdziłam ze jestem bezstronna, albo pan mylne wrażenie odniosłeś albo ktoś panu głupot nagadał.
Mam własne zdanie i nikt mi nie powie ze białe jest białe, a czarne jest czarne.

A Pan próbujesz zmanipulowac to co napisałam w swoją stronę - czytaj pan jeszcze raz , potem jeszcze raz i jeszcze raz.
I nie powtarzaj Pan sloganów Baryckiego, bo naruszasz pan jego prawa autorskie.
Nie wytykaj mi pan miejsca zamieszkania, bo to bez sensu.
Tak mieszkam od wielu lat w Niemczech , szanuje ich kulturę, choć się znią nie utorzsamiam
Nie ulegam propagandzie ani niemieckiej, ani ruskiej ,ani ukraińskiej
A w Polsce mieszkam bliżej Ukraińców niż Pan sądzi.
To co napisałam na temat Polski , może i jest na wyrost - ale zauważ pan i przeanalizuj jak zaczynały się wielkie rewolucje,z których rodziły się dyktatury.

Od wyprowadzenia ludzi na ulicę - Pis daje ku temu pretekst ( nie wiem z głupoty czy z premedytacji), zwolennicy PO skrzętnie to wykorzystuja , a teraz powiedz mi Pan kto ma władzę , no kto
podpowiem - Kaczyński i Maciarewicz - jest się czego bać ?- alez skąd


Przeczytaj jeszcze to co zapodała matrik moze wtedy zrozumiesz o co mi chodzi w tych rewolucjach http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zapom ... em-2013-12


a potem zadam ci pytanie
czemuś biedny?

Przecież nie pisałem, że twierdziła pani, że jest bezstronna. Tam było napisane o lansowaniu pozy bezstronności (też mogła pani trzy razy przeczytać zgodnie ze swymi dobrymi radami ). Miejsca zamieszkania pani nie wytykam(?), jak to pani zgrabnie ujęła. Uważam tylko, że jest pani tam bardziej narażona na nieprzychylną nowym polskim władzom propagandę sił marzących któryś tam już raz w historii decydować o naszych wewnętrznych sprawach. To, co pani napisała, to nie "może", ale jest faktycznie "na wyrost". I to kosmiczny wyrost. Zwykła bzdura podpowiadana przez PO tym, którym ta PO (pan Schetyna nie kryje, że to robota PO) przez lata lizała tyłki, co się błyskawicznie kończy. Na szczęscie. I w tej materii też można sobie poczytać i przeanalizować sytuację w kraju. Poleca mi pani artykuł, o którym napisała pani Martik. Czyżby pani była zwolenniczką geremków? Czyżby twierdziła, że to z ich pomocą PiS wywołać ma rewowlucję? Czy też przeciwnie: PiS ma się pokornie podprządkować przegranym politykom i zachodnim środowiskom usiłujących za wszelką cenę zachować swe pozycje w spacyfikowanej Polsce, bo inaczej czeka ją rewolucja? Wg pani to głupota lub premedytacja.To życzę powodzenia. Pan Schetyna już zapowiada, że walczyć będzie głównie na ulicach, a na początek wyprowadzi milion obywateli. Jest więc tam przewidziane miejsce dla "mądrych" i postępujących "bez premedytacji" rodaków.
I na koniec: Diękuję pani za ciekawą wymianę zdań. Dalsze zapowiadane pytania proszę sobie darować. Nie sposób bowiem dyskutowaćz osobą nie będącą, jak sama twierdzi beztronną, której posty trzeba czytać kilkakrotnie, aby odgadnąć, co ma na myśli. Która doskonale wie, że białe jest białe, a czarne - czarne. Też to wiem. I na tej wspólnie akceptowanej płaszczyźnie zakończę. Dziękuję bardzo.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 sty 2016, 22:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 21:08
Posty: 326
beton pisze:

Tylko tyle camaz? naprawdylko tyle masz na pace :D


Tak! Dla Ciebie tylko tyle.
Wciąż żadnych wątpliwości ?

_________________
czerwony jak cegła,
rozgrzany jak piec


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 sty 2016, 12:11 
beton pisze:
A Prawda jest taka:Pan Kizior utorzsamiał się z Panem ale w granicach zdrowego rozsądku i z dystansem, jesli komentował to tylko suche fakty nie podszyte emocjami - z żadnego draństwa się nie cieszył bez względu na to po której stronie draństwo miało miejsce.


Skoro prawda o Panu Starym jest taka, jak Pani, Pani Beton, pisze, że z żadnego draństwa się nie cieszył bez względu na to po której stronie draństwo miało miejsce, to i zapewne musiał gdzie pisać o swoim potępieniu dla draństw owych obustronnych. Pamiętam, że Pani ostro potępiała obustronne draństwo rozszarpywania matek z dziećmi pociskami artyleryjskimi, zarówno tych w Donbasie, jak i tych w Kijowie, a nie zauważyłem, aby tu gdzie na forum Pan Stary potępiał mordy na ludności cywilnej w Kijowie, może pisał o tym gzie indziej, albo ja co przeoczyłem, bo tylko zauważyć mi się udało Jego jednostronność, potępiał mordy ludności cywilnej w Donbasie. Dlatego bardzo proszę Pana Starego, aby był tak uprzejmy i zechciał mi przypomnieć, gdzie i kiedy potępiał zbrodnie ludobójstwa popełnione przez separatystów w Kijowie? Jak tylko Pan Stary potwierdzi swoją dwustronność, to mi nawet nie będzie uchodziło zaprzeczać Pani prawdzie.

beton pisze:
Ja opowiadałam się cały czas za pokojowym współistnieniem


I za tym samym, co i Pani, opowiadają się demokratyczne władze Ukrainy, jednak nie pozwalają im na to terroryści ze wschodu Ukrainy, bombardują dzielnice mieszkalne Kijowa, a bomby rozszarpują na strzępy kijowskie dzieci wraz z matkami, dlatego demokratyczne władze Ukrainy są zmuszone wysyłać na wschód wojskowe misje pokojowe w celu ustabilizowania pokoju.

Adam Barycki

PS. Pani Agafia też jest gorącą wielbicielką pokojowego współistnienia, dlatego z całego serca nienawidzi Rosjan za to, że nie chcieli współistnieć pokojowo z Niemcami i strzelali do Niemców na Opolszczyźnie, a potem, jakby im jeszcze było mało krwi niemieckiej na Opolszczyźnie, to poszli Niemców mordować do Berlina.


Ostatnio zmieniony 04 sty 2016, 12:21 przez barycki, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Post: 04 sty 2016, 12:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
A ja bym chciał żeby na świecie nie było głodnych.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 sty 2016, 12:23 
Na to nie zgodzi się Pani Agafia, bo wyżarli by wszystko i nic dla Niej nie zostałoby naszym polskim Lidlu.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 04 sty 2016, 19:08 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
Golem pisze:
camoaz pisze:
beton pisze:


Ona nawet nie rozumie logiki swojego zdania hehehehe ani konsekwencji z tego wynikających.Pustak betonowy i tyle.


No proszę i kto tu dał głos- wielki intelektualista

Na wiki informacje o nim znalazłam, prosze Państwa żyliśmy tu w nieświadomości, ze tu takiego tuza intelektu mamy.
Otóz proszę Państwa przedstawiam wam NIEPRZEBRANĄ SKARBNICĘ LINKÓW (owacje stojąco niektórzy wręcz płaczą ze szczęścia,---- wzruszyłam się)

Jeszcze raz oddajmy mu cześć (znowu zrywa się burza oklasków tłum szaleje)

Jeszcze raz przedstawiam Państwu (Duma ja rozpiera , a co) OTO WIELKI WKLEJCZY na kolana i czapki z głów :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 208 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 21  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group