forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 24 kwie 2024, 10:21

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 208 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 21  Następna
Autor Wiadomość
Post: 03 sty 2016, 11:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
beton pisze:
Skorpion13 pisze:
beton pisze:
[
Widocznie był zgłoszony przez założyciela wątku. ;)


Tak Pan powiadasz ?

Panie Swiniak jeszcze raz pan zrobisz mi Taki myk postowy, to zapowiadam Panu, leżysz Pan na moim stole z jabłkiem w dziobie i kwiczysz :D



Czyżbym awansował na podkaprala? Bo jak nie to niemożliwe żebym coś zgłaszał w ciągu ostatnich 12lat. Kiedy w ogóle powstało to forum?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 sty 2016, 11:33 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
prosiak idzie w zaparte - co teraz z tym fantem zrobisz moderatorze :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 sty 2016, 11:36 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
Zrzuci winę na Pana Pułkownika.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 sty 2016, 11:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
Błąd.

A, jeszcze to:
Golem pisze:
ladaco pisze:
chciałem tylko obwieścić, że zajęcia grupy wsparcia po traumie w związku z pobytem na wontku wschodnim odbywajom siem u Kiziora Starego na "broni nie z tej ziemi", słowo daję, dawno takiej ulgi nie odczułem...


właśnie przeczytałem wypowiedzi w grupie wsparcia. Można skonać ze śmiechu. Mizianie i pocieszanie się chamów i hejterów którym się pokazuje gdzie ich miejsce . Prawda o nich samych bardzo boleśnie ich boli. Ból dupy, że nie mogą zasrywać w tym wątku jak wszędzie. Szczyty hipokryzji , krokodyle łzy zaiste w genach namieszane zdrowo jakieś arabske albo banderowskie wtręty mają w moim odczuciu.

Poprzednie forum wcale lepsze nie było, jazdy były ani gorsze ani lepsze, ze się kurwami z charakteru urodzili to ich problem. Całkiem jak POwskie śmiecie, świnie odstawione od koryta, jak oni zasrywają to jest doskonale, heheheh. :lol: a tera huj im w dekiel potomkom banderowca i esesmana.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 sty 2016, 14:53 
starykizior pisze:
To co piszesz Becia np o stosunkach na Wschodnim to prawda. Tam zaczęło się segregowanie na "banderowców" i tych "słusznych". Dawałem temu odpór i przegrałem o czym dobrze wiesz bo i o Ciebie poszło.
Mało piszę i rzadko bywam, dlatego, że mam dosyć i jestem zniesmaczony.


Panie Stary, a czy Panu kto bronił na wschodnim prowadzić humanistyczne debaty naukowe z banderowcami o samospaleniu się terrorystów w budynku związków zawodowych w Odessie? Czy bronił Panu kto w debacie naukowej dojścia do prawdy, że owa kobieta w ciąży przybita gwoździem do stołu, sama się tym gwoździem zabiła, aby uniknąć spalenia się żywcem w ogniu, który sama podłożyła? Przecie mógł Pan z Panią Beton dojść do konsensusu i ustalić wspólnie, że co prawda, na dwoje babka wróżyła, ale dowodów nie ma na to, że ją zabili banderowcy, więc wykluczyć się nie da, że sama przybiła się gwoździem do stołu. Takie wspólne stanowisko byłoby humanistyczne, spełniało cywilizowane normy wolnego świata demokracji, co tak bardzo Pan sobie ceni i wspólnie z Panią Beton moglibyście sobie dalej troskać się o rozkwit demokracji i humanizmu. Ale niestety, w tej wspaniałej beczce humanistycznego miodu, znajdzie się plugawa łyżka nieahumanistycznego dziegciu, czyli Barycki. Nie znajdzie taki plugawy cham zrozumienia dla demokratycznych racji banderyzmu, a tylko bogu ducha winnych humanistów walczących o demokrację wyzywa od kurew, to i nie dziwota, że taki wrażliwy humanista, jak Pan, znieść tak plugawego barbarzyństwa nie może, Panu przecie nawet nie przystoi towarzystwo takiego degenerata moralnego plwającego na wartości humanistyczne wolnych demokratów.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 03 sty 2016, 15:57 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
barycki pisze:
starykizior pisze:
To co piszesz Becia np o stosunkach na Wschodnim to prawda. Tam zaczęło się segregowanie na "banderowców" i tych "słusznych". Dawałem temu odpór i przegrałem o czym dobrze wiesz bo i o Ciebie poszło.
Mało piszę i rzadko bywam, dlatego, że mam dosyć i jestem zniesmaczony.


Panie Stary, a czy Panu kto bronił na wschodnim prowadzić humanistyczne debaty naukowe z banderowcami o samospaleniu się terrorystów w budynku związków zawodowych w Odessie? Czy bronił Panu kto w debacie naukowej dojścia do prawdy, że owa kobieta w ciąży przybita gwoździem do stołu, sama się tym gwoździem zabiła, aby uniknąć spalenia się żywcem w ogniu, który sama podłożyła? Przecie mógł Pan z Panią Beton dojść do konsensusu i ustalić wspólnie, że co prawda, na dwoje babka wróżyła, ale dowodów nie ma na to, że ją zabili banderowcy, więc wykluczyć się nie da, że sama przybiła się gwoździem do stołu. Takie wspólne stanowisko byłoby humanistyczne, spełniało cywilizowane normy wolnego świata demokracji, co tak bardzo Pan sobie ceni i wspólnie z Panią Beton moglibyście sobie dalej troskać się o rozkwit demokracji i humanizmu. Ale niestety, w tej wspaniałej beczce humanistycznego miodu, znajdzie się plugawa łyżka nieahumanistycznego dziegciu, czyli Barycki. Nie znajdzie taki plugawy cham zrozumienia dla demokratycznych racji banderyzmu, a tylko bogu ducha winnych humanistów walczących o demokrację wyzywa od kurew, to i nie dziwota, że taki wrażliwy humanista, jak Pan, znieść tak plugawego barbarzyństwa nie może, Panu przecie nawet nie przystoi towarzystwo takiego degenerata moralnego plwającego na wartości humanistyczne wolnych demokratów.

Adam Barycki


Panie Barycki, jesteś Pan mistrzem manipulacji i misternie ukrytej podpuchy. Ani ja , ani Pan Kizior nie wpadaliśmy w zachwyt nad wymieniomymi przez Pana zbrodniami, a wręcz przeciwnie. Górnolotne slogany jakich pPan używasz na niewielu robią wrażenie, ot taka mowa trawa. no ale sa tu jeszcze tacy co te pańskie mądrości łykają i w bój za Panem pójdą.
A Prawda jest taka:Pan Kizior utorzsamiał się z Panem ale w granicach zdrowego rozsądku i z dystansem, jesli komentował to tylko suche fakty nie podszyte emocjami - z żadnego draństwa się nie cieszył bez względu na to po której stronie draństwo miało miejsce.
Ja opowiadałam się cały czas za pokojowym współistnieniem , bo ja wierzę, ze Ukraina nie składa się tylko z Banderowców. Nieszczęściem dla Ukrainy jest to ,ze za pomocą propagandy USA do władzy weszły ugrupowania skrajnie nacjomnalistyczne. Banderowcy to niewielki procent mieszkańców Ukrainy. Jednak gdy taka miejszość dostanie do łapy narzędzia władzy i przymusu , to zastraszy bez problemów resztę społeczeństwa.I na zasadzie nie jesteś z nami, to znaczy jesteś przeciwko nam - rozstrzelać.
Przypatrz się Pan Panie Barycki co zaczyna się wyrabiać w Polsce, czyzby jakaś nowa moda.
Mam nadzieję ,ze Polacy nie pozwolą się satrapom rozbujać bez kontroli.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 sty 2016, 16:58 
Offline

Rejestracja: 03 wrz 2014, 10:40
Posty: 988
beton pisze:
Przypatrz się Pan Panie Barycki co zaczyna się wyrabiać w Polsce, czyzby jakaś nowa moda.
Mam nadzieję ,ze Polacy nie pozwolą się satrapom rozbujać bez kontroli.

Pan Beton szanowna. Przegięła pani wsposób nie licujący z pani kosekwentnie lansowaną pozą bezstronności, na którą i mnie udało się nabrać. Nie ma pani bowiem żadnej, ale to żadnej podstawy do porównywania jakiejkolwiek polskiej formacji politycznej do tego, co wyczyniają wyznawcy banderyzmu i UPA w sąsiednim kraju. Proszę spokojnie to rozważyć.Myślę, że jest pani tylko pod przemożnym wpływem niemieckich sytstemów propagandowych mieniących się wielkimi obrońcami wolności obywatelskich i demokratycznych praw społeczeństw. A one tylko bronią pod tymi hasłami tego, co udało im się ustanowić w Polsce za rządów całkowicie podległych im sprzedajnych formacji PO i PSL. Posądzanie legalnie wybranych władz Polski o satrapizm typu ukraińskiego w pani sugestiach jawi się otumanieniem antypolską propagandą niektórych niemieckich "obrońców" tego co było, a co nie wróci na szczęście. Gdzie pani widzi w Polsce palenie żywcem swoich obywateli? Przybijanie do biurek ciężarnych kobiet i innych potworności?
Takich oszczerstw nie usprawiedliwia fakt, że żyje pani w Niemczech, a za sąsiadów ma pani na szczęście Ukrainców daleko sytuujących się od swoich ziomków siejących tereror na Ukrainie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 sty 2016, 18:29 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
Nigdy nie twierdziłam ze jestem bezstronna, albo pan mylne wrażenie odniosłeś albo ktoś panu głupot nagadał.
Mam własne zdanie i nikt mi nie powie ze białe jest białe, a czarne jest czarne.

A Pan próbujesz zmanipulowac to co napisałam w swoją stronę - czytaj pan jeszcze raz , potem jeszcze raz i jeszcze raz.
I nie powtarzaj Pan sloganów Baryckiego, bo naruszasz pan jego prawa autorskie.
Nie wytykaj mi pan miejsca zamieszkania, bo to bez sensu.
Tak mieszkam od wielu lat w Niemczech , szanuje ich kulturę, choć się znią nie utorzsamiam
Nie ulegam propagandzie ani niemieckiej, ani ruskiej ,ani ukraińskiej
A w Polsce mieszkam bliżej Ukraińców niż Pan sądzi.
To co napisałam na temat Polski , może i jest na wyrost - ale zauważ pan i przeanalizuj jak zaczynały się wielkie rewolucje,z których rodziły się dyktatury.

Od wyprowadzenia ludzi na ulicę - Pis daje ku temu pretekst ( nie wiem z głupoty czy z premedytacji), zwolennicy PO skrzętnie to wykorzystuja , a teraz powiedz mi Pan kto ma władzę , no kto
podpowiem - Kaczyński i Maciarewicz - jest się czego bać ?- alez skąd


Przeczytaj jeszcze to co zapodała matrik moze wtedy zrozumiesz o co mi chodzi w tych rewolucjach http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zapom ... em-2013-12


a potem zadam ci pytanie
czemuś biedny?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 sty 2016, 21:03 
Barycki. Oni nie zrozumiejom...


Na górę
  
 
Post: 03 sty 2016, 21:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:00
Posty: 3964
A ty zrozumiesz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 208 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 21  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group