forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 mar 2024, 11:34

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1519 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146 ... 152  Następna
Autor Wiadomość
Post: 16 cze 2019, 18:50 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Ameryki, - to Wy, żołnierzu, - nie odkryliście....!
Osobiście odnoszę wrażenie, że tak u nas się dzieje.....tak gdzieś od Bolka Śmiałego.......!
W przeciwnym razie, byli byśmy dziś....od morza do morza...... :(
Znaczy, tak mi moja babcia gadała a ona nie piła.....to może i coś na rzeczy jest....... ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 cze 2019, 0:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 14:41
Posty: 2026
starykizior pisze:
Przecież ten cały WOT jest do rozjeżdżenia w pierwszej chwili. tych kretynów mogą nawet generałami zrobić i tak nie zrobią z nich żołnierzy.
Co do F-35 pisaliśmy już o tym. problem w tym, że najwięcej do powiedzenia mają głupkowaci politycy, a nie specjaliści.

Oj, Kizior. Oni już dorobili się swojskich "specjalistów" i "znawców" i to ONI prowadzą narrację związaną z wojskowościom i techniką z tym związaną .
Pięć "niewidzialnych" samolotów i pięć "niewidzialnych" batalionów WOT czyli partyzantów. To staje się rzeczywistością, niestety.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 cze 2019, 8:43 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Dziś imieniny Laury i Adolfa...........!
Warto by po lasach patrole rozpuścić, czy aby gdzie nie świętują i po pięć piw nie zamawiają.... :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 cze 2019, 10:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Warto, gdy jest zamówienie, nie ma zamówienia, tematu nie ma


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 sie 2019, 9:20 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
Straż graniczna i misyjni.
No dobra, a co z kapelanami?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 sie 2019, 10:49 
nick pisze:
No dobra, a co z kapelanami?


Tych rezerwy nasza armia ma niewyczerpane.


Na górę
  
 
Post: 13 sie 2019, 13:52 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
Zdjąłeś mi kamień z serca.
Znaczy - narybek ocaleje.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 sie 2019, 18:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 14:41
Posty: 2026
Tak zeszmacono najbardziej "kozacką" uczelnię wojskową.
Jestem absolwentem WSOWZ i od przemiany ustrojowej i zmiany nazwy obserwowałem systematyczny upadek tej uczelni.
Teraz jestem świadkiem jak bezmyślne działanie doprowadziło JĄ na dno. Gen. Zdrzałka pewnie się w grobie przewraca.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sie 2019, 11:48 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Łączę się z Tobą w bólu Cani. Nie jestem absolwentem tej uczelni, tak prawdę mówiąc to dawno temu, za podchorążego - razem z tymi z WAT, WAM i z Dęblina trochę sobie z Was jaja robiliśmy, ale z jednak z latami służby, szczególnie wspólnej w DO SZ, nabrałem szacunku do wiedzy, kompetencji zawodowych i doświadczenia jej (i pancernej z Poznania i innych lądowych) absolwentów.
Marne to pocieszenie ale jeśli chodzi o kondycję nauczania to problem szerszy. Namnożyło się Uniwersytetów miejsce byłych akademii, Akademie w miejsce dawnych wyższych szkól zawodowych,może naukowo nie najmocniejszych ale profesjonalnych i samokształcących profesjonalistów, a poziom coraz niższy.
Każdy prawie ma mieć maturę o poziomie wiedzy niższym od absolwenta zawodówki a np matematyki niższym od absolwenta podstawowi z PRL. Mamy magistrów po akademiach i uniwersytetach i inżynierów co z nich ani praktycy ani naukowcy.
To tak jak się w rozkroku staje. Potem ani naukowiec (magister) ani zawodowiec (inżynier) wychodzi.
Ale za to pozory nazwy fasady i statystyki są piękne.

A przy okazji, no nie wiem, w sumie to nam się należy 12. października, ale skoro już tak jest jak jest to pomyślności dla Was obecni i ex-wojacy. Utopmy żale w...

Obrazek

"Więc pijmy wino, podchorążowie,
Niech troski zginą w rozbitym szkle,
Gdy nas nie będzie, nikt się nie dowie,
Czy dobrze było nam, czy źle
Gdy nas nie będzie, nikt się nie dowie,
Czy dobrze było nam, czy źle..."

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 sie 2019, 9:37 
Wincy o stanie "zwycięskiej".
Jak AWL pudruje trupa


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1519 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146 ... 152  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group