forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 mar 2024, 5:39

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1519 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141 ... 152  Następna
Autor Wiadomość
Post: 18 paź 2018, 16:50 
sugeruje Pan awarię toczpada Pani MMM?..


Na górę
  
 
Post: 18 paź 2018, 17:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 16:42
Posty: 483
Gdzieżbym śmiał :lol: Wszak Pani MMM jest doskonała i takoż wszystko co posiada ;)

_________________
Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Georg Orwell


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 lis 2018, 8:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 14:41
Posty: 2026
Cytuj:
Manewry Anakonda-18. WOT dostanie atrapy zamiast broni. Wątpliwości USA wobec organizacji

Cytuj:
Mimo zgrywania funkcjonowania działalności WOT z dowództwem armii wciąż nie wiadomo w jaki sposób organizacje paramilitarne zostaną włączone w system obrony państwa. Nie mają określonych zadań w czasie pokoju czy wojny, jak np. wsparcie ludności cywilnej. Swoje wątpliwości wyrazili również urzędnicy NIK, którzy kontrolowali sposób pracy niektórych komórek resortu obrony.

Ale wielu polityków i "dowódców" ma niezwykłą wprost frajdę z kierowania formacją od "niczego". Taki lokalny ewenement w skali europy. Fakt, w niektórych krajach działają podobne organizacje, ale mają status terrorystycznych. Zabawa w wojsko przybiera coraz bardziej groteskowy wymiar. Jest to pokłosie nowej strategicznej doktryny której organizacyjnie nie jesteśmy w stanie sprostać. Załatwi nas "odra" przywleczona z Ukrainy, a nie obce wojska.

https://wiadomosci.wp.pl/manewry-anakon ... 282160257a


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 lis 2018, 11:11 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Kurwa!
Nie panikuj. Nie słyszałeś, że nas"zawierzono" matce boskiej i wszystkim świętym.......?!
W końcu nie po to szuflują taką kasę wielebnym, by się czegokolwiek obawiać.........chyba?! :o


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lis 2018, 20:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Nasi też potrafią - warto zobaczyć

https://www.youtube.com/watch?v=-7a0-24VUGc

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lis 2018, 20:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:00
Posty: 3964
Ciekawe czy to wykupił

http://www.umweltzone.pl/g/4_m.png


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lis 2018, 12:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
A ja myślałem, że oni ślub biero kńkordatowy.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lis 2018, 12:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
Z bronią.

a tak apropo: czy można z bronią wejść do kościoła ?

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lis 2018, 18:02 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Jeśli Bronia ma skończone 18 lat to można z nią leżeć nawet w okopie......nie tylko w kościele.... ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 gru 2018, 10:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
MMM pisze:
Cytuj:
list otwarty do Błaszczaka

PT Mariusz Błaszczak
tzw. mini-ster ON

Jestem emerytowanym oficerem Wojska Polskiego (nie żadnego „ludowego”, bo takiego neologizmu nie znajduję w moich dokumentach). Pochodzę z polskiego, szlacheckiego Rodu o tradycjach wojskowych i niepodległościowych.
Moi Przodkowie walczyli w Legionach H. Dąbrowskiego oraz w Insurekcji Kościuszkowskiej.
Służyłem jednej Ojczyźnie:
POLSKIEJ RZECZYPOSPOLITEJ LUDOWEJ (PRL), bo innej do wyboru nie było.
Służyłem tej Ojczyźnie i przysięgałem temu NARODOWI, która dała wykształcenie, bezpieczeństwo i pracę między innymi naczelnemu inżynierowi Fabryki Samochodów Osobowych, członkowi egzekutywy Komitetu Zakładowego PZPR (a którego miałem możność poznać osobiście w stanie wojennym) - inż. Lucjanowi Błaszczakowi.
Tenże towarzysz, który ostentacyjnie (nawet na fartuchu warsztatowym) na co dzień nosił znaczek PZPR (ja go wbrew zaleceniom ówczesnego mi-stra nie nosiłem), z racji produkcji na potrzeby obronności Państwa (produkcja dla WP oraz MSW) - współpracował jawnie i bez oporów z SB oraz WSW (WSI), bo (chyba) czuł się Patriotą.
Pytania:
Czy potępia Pan swojego ojca za służbę „tamtej Ojczyźnie”??
Czy zamierza Pan zdegradować ojca (porucznika WP) za ten czyn??
Czy zamierza Pan odebrać swojemu Ojcu emeryturę??
Czy zamierza Pan oddać swój dyplom uzyskany w wyniku bezpłatnych studiów w „tamtej Ojczyźnie”.
Czy służył Pan w wojsku, a jeżeli tak: to w jakim? A jeżeli NIE- to co Pan robi na zajmowanym stanowisku??
Czemu ma służyć nadruk na pismach MON: ”Służymy Niepodległej” (czyli PODLEGŁEJ NATO, a właściwie USrAelowi)? No to jakiej OJCZYŹNIE służył Pana Ojciec??
Czy zamierza Pan zwrócic pieniążki, jakie „tamta Ojczyzna” łozyła na Pana darmowe przedszkole, szkołę podstawową, szkołe średnia oraz studia??
Czy pełne podporządkowanie firm ochroniarskich „chroniących” obiekty wojskowe pod IDF oraz Mossadowi to dowód, że służycie niepodległej???
Czy Pan ma aktualne badania lekarskie??? (przedtem wymagane od ministra ON)?? Antoś walnięty o brzozę miał: jedno z Rybnika (oddział zamknięty) i drugie z „Dziekanki” w Gnieźnie…
Dionizy Sołobodowski
Pułkownik WP w rezerwie
Warszawa 21.11.2018 r.


Też otrzymałem e-mailem od kolegi , tyle że to po tej kanalii spłynie jak woda po presesie .

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1519 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141 ... 152  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group