forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 16 cze 2024, 1:39

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 305 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 31  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Gliniarnia
Post: 12 sie 2016, 15:27 
ciekawe rzeczy gadajom przygłupy z newspolsata, cyt. "13-letni policjant szczelał podczas pościgu w bocznom szybe, nie powiedzieli tylko czy strzał ostrzegawczy był pierwszy czy drugi....


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Gliniarnia
Post: 12 sie 2016, 16:19 
st1111 pisze:
No to rodzina ma wysokie odszkodowanie jak w banku.


Jak zleci to drogiej kancelarii adwokackiej, od której sędziowie biorą w łapę, to wtedy rodzina dostanie 5%.

Adam Barycki


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Gliniarnia
Post: 12 sie 2016, 17:32 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Oczywiście, gdyby debilowi udało się przejechać policjanta, a za kilkadziesiat metrów zabić kilku przechodniów, wszystko byłoby w porządku.
I o odszkodowaniach też nikt by nie myślał.

Wydarzenie dnia kurwa, jednego debila mniej.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Gliniarnia
Post: 12 sie 2016, 17:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
barycki pisze:
st1111 pisze:
No to rodzina ma wysokie odszkodowanie jak w banku.


Jak zleci to drogiej kancelarii adwokackiej, od której sędziowie biorą w łapę, to wtedy rodzina dostanie 5%.

Adam Barycki



Plus vat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Gliniarnia
Post: 12 sie 2016, 18:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
Złożyłem wniosek do Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie aby odznaczył policjanta awansem na wyższy stopień i nagrodził premią.
+++++++++++++++
Kolejny idiota w Częstochowie na kładzie - ale tego nie ustrzelili, a szkoda.

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Gliniarnia
Post: 12 sie 2016, 18:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
maerose pisze:
Oczywiście, gdyby debilowi udało się przejechać policjanta, a za kilkadziesiat metrów zabić kilku przechodniów, wszystko byłoby w porządku.
I o odszkodowaniach też nikt by nie myślał.

Wydarzenie dnia kurwa, jednego debila mniej.



No i się zaczęło - w TVN nawet Legierski zgłupiał. Powtarzać nie będę bo aż fstyd.
Gdyby kilometr dalej ten "dobry uczeń" rozmaździkał na drodze matkę z rocznym dzieckiem w wózku to mieliby pretensje do gliniarza, dlaczego nie użył broni skutecznie unieszkodliwiając sprawcę.

Pewnie niejeden mondrala powiedziałby - gdyby nawet zranił sprawcę lub zabił to działał zgodnie z prawem i nikt nie miałby do niego pretensji i nie doszłoby do tragedii kobiety i dziecka. Tak więc w rezultacie zostałby winny.

Rozwinąłem się trochę - ale w tym katolandzie nikt nie może zrozumieć, że aby skutecznie walczyć z przestępczością trzeba działać bezpardonowo. Przestępca w każdym przypadku jest o krok do przodu przed policją. Jeżeli tej świadomości mieć nie będziemy to wkrótce policjant będzie się bał jakiejkolwiek interwencji. Kresem jego działalności będą podpici rowerzyści i przechodnie w niedozwolonych miejscach.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Gliniarnia
Post: 14 sie 2016, 6:41 
Ja, takie rozwiązanie walki ze złem, proponowałem, jeszcze wtedy władzy ludowej, pod koniec lat siedemdziesiątych, kiedy kolegium do spraw wykroczeń zapytało mnie, co mam na swoją obronę w związku z jazdą autem po pijanemu. Odpowiedziałem bez chwili wahania, bo już wtedy miałem wysoką świadomość społeczną, że nic nie mam i mieć nie mogę, bo jestem bandytą, nad którym nie można mieć absolutnie żadnej litości, a osobiście uważam, że, wtedy jeszcze nie policja, a milicja, powinna takich pijanych bandytów zabijać z broni palnej na miejscu, a nie zajmować poważnym instytucjom państwa czas cackaniem się ze zbrodniarzami, a jeżeli już doszło do tej zupełnie antyspołecznej procedury marnującej czas poważnych instytucji na cackanie się z bandytą, to błąd taki powinien być natychmiast naprawiony i powinienem tu natychmiast zostać zastrzelony przez wysokie kolegium, aby społeczeństwu zapewnić bezpieczeństwo. Niestety, władza ludowa nie chciała mnie posłuchać, kazała mi poczekać w korytarzu na ustalenie wyroku i zamiast, choćby tylko poważnie zastanowić się nad moją propozycją, to z korytarza przez drzwi słyszałem jakieś durnowate śmichy chichy, a kiedy mnie wezwano na ogłoszenie wyroku, byłem naiwnie pełen nadziei, że jeżeli nawet mnie nie skażą na karę śmierci, to choć na dożywocie, ale nic z tego, nadzieja okazała się płonną, skazano mnie na najniższy wymiar kary, 500 złotych grzywny (z maksymalnych wówczas 4,5 tysiąca) i 6 miesięcy zakazu prowadzenia pojazdów. Mam wielką nadzieję, że obecnie demokratyczne władze nie będą szły drogą błędów władzy ludowej i już wkrótce na ulicach, policja będzie masowo strzelać do niesfornych przechodniów, że już o pijakach w parkach nie wspomnę. Przecie taki pijak może od niechcenia rzucić za siebie pustą butelkę, a ta, akurat traf chciał, może spaść bogu ducha winnemu dziecku na głowę i trup gotowy, a tego przecie nikt z nas nie chce i ile później słusznego żalu do policji, że w porę nie zastrzeliła pijaka.

Adam Barycki


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Gliniarnia
Post: 14 sie 2016, 8:25 
Barycki, jaj sobie nie rób :evil:
Czy policja ma być od pouczeń, dawania dobrych rad, a wreszcie od nadstawiania drugiego policzka?
Młody człowiek, 22 lata, recydywa, handel narkotykami, za jazdę po pijaku i pod wpływem narkotyków traci prawo jazdy, a mimo to prawo ma głęboko w dupie i sobie lekce i waży wszelkie normy społeczne. Wiele pomyj wylano na tego policjanta, wiele gróźb padło pod jego adresem typu: "gdyby to moje dziecko ubił to już by nie żył", a ja się pytam gdzie rodzice, gdzie nauczyciele, gdzie religijność zaszczepiona od niemowlęcia? Zabrakło? No to pozostaje ten, co ma bronic społeczeństwo przed takimi chwastami. I niech nikt nie pierdzieli o błędach młodości, trudnym dzieciństwie itd... sprzedane narkotyki przez tego 22-latka zdeprawowały nie jedną młodą osobę, chęć łatwego zarobku, czy bagaż niepowodzeń życiowych nie tłumaczy bandyty , choć od tego teraz się zaczyna w demokracji wywody; bandyta ma większe prawa od osób praworządnych.
Aha, uważam , że te całe procedury wszczęte wobec każdego policjanta , który użył broni wypaczają tę pracę. Był na służbie , wykonywał swoje obowiązki...ament.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Gliniarnia
Post: 14 sie 2016, 17:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
Nic dodać, nic ująć, Evaj.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Gliniarnia
Post: 14 sie 2016, 22:42 
Policja już strzelała do wariatów w szpitalu, do demonstrujących studentów w Łodzi, do nieletnich kierowców, do pijaków, ale jeszcze nigdy nie słyszałem, aby strzelała do uzbrojonych bandytów.

Następnym razem, tak, jak teraz w miejscu bez świadków, ten policjant zastrzeli licealistę, groźnego handlarza narkotyków z pięcioma gramami trawy w kieszeni i w strasznym stresie opowie, jak to groźny bandyta brutalnie go popchną, a on z okropnie stłuczonym kolanem, które akurat już się zagoiło, zdążył zastrzelić bandytę, ratując społeczeństwo przed strasznym zagrożeniem. Z pistoletów, w które wyposażona jest nasza policja, można z kilkudziesięciu metrów trafić w pudełko papierosów, a nasz bohaterski policjant nie potrafił trafić w opony samochodu, co uniemożliwiłoby dalszą ucieczkę, a trafił akurat w głowę. A co będzie moje drogie Panie, kiedy ten policjant, aby zapobiec strasznemu zagrożeniu dla życia i zdrowia obywateli, zastrzeli swoją groźną dla otocznia żonę i wyjaśni nam, że właśnie szła w kierunku szafki kuchennej, aby wyjąć z niej nóź i wyjść z nim na ulicę, aby mordować niewinnych przechodniów, a nie mogąc do tego dopuścić, strzelił jej w plecy?

Adam Barycki


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 305 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 31  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group