forum.nie.com.pl
http://forum.nie.com.pl/

UKRO - ХАХЛО - land
http://forum.nie.com.pl/viewtopic.php?f=6&t=87
Strona 1 z 4

Autor:  wa ma [ 05 wrz 2014, 23:37 ]
Tytuł:  UKRO - ХАХЛО - land

Co się wydarzyło i co zasługuje na uwagę w Ukro-ХАХЛО - landzie. Jakie też kolejne bzdety wymyślają kijowscy-majdaniarze, aby utrzymać się przy władzy.

Autor:  wa ma [ 07 wrz 2014, 23:56 ]
Tytuł:  Re: UKRO - ХАХЛО - land

Ukro - ХАХOЛ straszy stanem wojennym, za złamanie zawieszenia broni .
Cytuj:
"W sytuacji, gdy istnieje plan pokojowy, plan pokojowy popierają UE i USA, i planu pokojowego dotrzymuje Rosja, stanu wojennego oczywiście nie potrzeba. Ale jeśli ten rozejm zakończy się tak, jak kończyły się wszystkie wcześniejsze rozejmy, i to nie tylko na Ukrainie, innego wariantu nie będzie" - zauważył Jaceniuk w wywiadzie dla ukraińskiej telewizji "1+1".

Autor:  wa ma [ 12 paź 2014, 3:25 ]
Tytuł:  Re: UKRO - ХАХЛО - land

"Ukraina musi prowadzić działalność dywersyjną przeciwko Rosji"
http://pl.novorossia.today/publications ... dywer.html
i autor tego pomysła >
Obrazek

Autor:  Pantryglodytes [ 25 paź 2014, 13:20 ]
Tytuł:  Re: UKRO - ХАХЛО - land

wa ma pisze:
"Ukraina musi prowadzić działalność dywersyjną przeciwko Rosji"
http://pl.novorossia.today/publications ... dywer.html
i autor tego pomysła >
Obrazek


Xaxły nie mają w Rosji dobrej prasy wiec gówno z tego wyjdzie: А.Харчиков - Послание хохлам http://www.youtube.com/watch?v=xmNMEObKfks

Autor:  wa ma [ 14 lis 2014, 19:32 ]
Tytuł:  Re: UKRO - ХАХЛО - land

Co dalej z Ukro - ХАХЛО landem ?
Cytuj:

Dezintegracja Ukrainy jest faktem.
"Tym, którzy bezkrytycznie brnęli w omamie euforii w poparcie dla Majdanu i każdego, kto bardziej realnie podchodził do wydarzeń na Ukrainie, oskarżali o rusofilizm, a czasami wprost o rosyjską agenturę, przyjdzie chwilowo zamilknąć. Oczywiście ciągle nikt nie zadaje podstawowego pytania – ile ta awantura Polskę kosztowała politycznie i finansowo? A straty są ogromne".Jeszcze kilka miesięcy temu istniała szansa na stworzenie na Ukrainie państwa federalnego, oczywiście już bez Krymu. Jednakże rozsądek Kijowa został zastąpiony przez omamy nacjonalizmu. To, że Swoboda, Partia Radykalna czy też Prawy Sektor parli do wojny, czy też bardziej do władzy, było oczywiste dla wszystkich obserwatorów ukraińskiej sceny politycznej. Jednakże dla zyskania poparcia społecznego urzędujący prezydent i premier postanowili opowiedzieć się po stronie ukraińskiego szowinizmu i wybrać sobie za wzór Banderę i Szuchewicza. Oczywiście ten skręt w faszyzujący nacjonalizm, wykluczony w Europie i USA, nie wywołał protestów świata międzynarodowej polityki. To walka z nacjonalistami Marie Le Pena we Francji czy też Nigel'a Farage w Wielkiej Brytanii jest nie tylko poprawnością polityczną, a nawet niezbędną potrzebą w UE, a tolerowanie i wspieranie szowinizmu na Ukrainie jest pożądanie i niezbędne! Unia Europejska, w tym Polska krok po kroku odchodzi od realnej polityki na rzecz polityki pragnień i złudzeń, a to stwarza kolejne zagrożenia dla stabilności w Europie.

Realnością polityczną w stosunku do Kijowa jest przyjęcie faktu, iż Krym jest na obecną chwilę terytorium rosyjskim i to nieformalnie już przyjął świat. Problem jednak polega na tym, iż Zachód przyjął, iż wschód i południe Ukrainy musi pozostać ukraińskie, bez względu na zdanie ludności zamieszkującej te obszary. Jest to poniekąd zobowiązanie Brukseli i Waszyngtonu za namawianie „Majdanu" do konfrontacji ze zwolennikami opcji rosyjskiej w tym państwie. Oczywiście to się ma nijak do zasad samostanowienia ludności obowiązującej w UE. Wspomniane poparcie Zachodu słabnie wprost proporcjonalnie do czasu, który upłynął od przewrotu konstytucyjnego na Ukrainie. Gospodarka nie zna trwałego prymatu celów politycznych nad ekonomicznymi. Dlatego też Kijów coraz bardziej zostaje sam ze swoimi problemami gospodarczymi i społecznymi, a idzie zima, która zaostrzy jeszcze ten element wzajemnych relacji pomiędzy zobowiązaniami Zachodu a oczekiwaniami Ukrainy na rzecz dryfowania tej ostatniej w kierunku szarej strefy bezpieczeństwa międzynarodowego.

Cele, jakie przyświecają separatystom, są jasne – suwerenność obwodów, a w konsekwencji integracja polityczna lub gospodarcza z Rosją. Czy jest od tego odwrót? Moim zdaniem, znikomy, ponieważ tysiące zabitych, zrujnowane wsie i miasta, głęboka nienawiść, masowe poparcie dla separatyzmu na tyle oddaliły poszczególne społeczności dotąd zamieszkujące szerokie obszary wspólnego państwa, iż bez wieloletniej obecności na tych terenach tysięcy żołnierzy międzynarodowych wojsk stabilizacyjnych nie da się trwale zaprowadzić spokoju i pokoju. Dla Rosji ingerowanie w wybór mieszkańców Donbasu to nie tylko cel polityczny, ale także niejako przymus. Rosja została wplątana w ten konflikt, a w konsekwencji w wojnę częściowo bezwolnie. Nikt w Moskwie nie mógł sobie pozwolić na utratę kilku procent etnicznych prawosławnych Rosjan na rzecz przeciwnika i pozwolić na zbliżenie infrastruktury polityczno-wojskowej na odległość umożliwiającą uderzenie z zaskoczenia wojskami lądowymi na stolicę państwa. Należy tu zadać sobie pytanie – jaki suwerenny rząd na świecie by sobie na to pozwolił? Brak tych faktów jako istotnych w momencie planowania operacji przez służby specjalne Zachodu doprowadziło do nieodpowiedzialnych posunięć na Ukrainie. Tylko koegzystencja wpływów Zachodu (a powinna być głównie Polski) i Rosji na terenie Ukrainy jest i będzie jedynym istotnym gwarantem stabilizacji regionu.

Udane wybory w „Noworosjii" staną się istotnym czynnikiem dezintegrującym Ukrainę. W momencie ich uznania przez Rosję dojdzie do sytuacji, gdzie atak na te regiony stanie się atakiem na sojusznika Moskwy ze wszystkimi konsekwencjami. Udane wybory będą także istotnym czynnikiem motywującym pozostałe regiony do pójścia drogą Doniecka i Ługańska, gdzie wspomniane republiki będą w stosunku do kolejnych rebelii odgrywały centrum decyzyjne i polityczne. Na taki scenariusz nie zgodzą się skrajni nacjonaliści i partia wojny w Radzie Najwyższej Ukrainy. Utrata Donbasu i groźba utraty kolejnych prowincji to także uderzenie w podstawy finansowe oligarchów, którzy wygrali faktycznie ostatnie wybory na Ukrainie. Rozpocznie się walka o wszystko! Nie tylko polityczna, ale także o byt dla wielu polityków w tym kraju, a to oznacza ze albo dojdzie szybko do jakiegoś porozumienia albo do zaostrzenia konfliktu.

Ukrainie dzisiaj potrzeba wszystkiego: gazu, węgla, pieniędzy czy też żywności. Donbasowi jeszcze bardziej jest niezbędna pomoc. Problem polega na tym, iż Donieck i Ługańsk otrzymają to od Rosji, praktycznie bezpłatnie, a Ukraina także otrzyma od Zachodu, tyle tylko ze głównie obietnice. Tym, którzy bezkrytycznie brnęli w omamie euforii w poparcie dla Majdanu i każdego, kto bardziej realnie podchodził do wydarzeń na Ukrainie, oskarżali o rusofilizm, a czasami wprost o rosyjską agenturę, przyjdzie chwilowo zamilknąć. Oczywiście ciągle nikt nie zadaje podstawowego pytania – ile ta awantura Polskę kosztowała politycznie i finansowo? A straty są ogromne.

Dr Andrzej Zapałowski.

Autor:  stahoo [ 15 gru 2014, 17:34 ]
Tytuł:  Re: UKRO - ХАХЛО - land

KAŻDY POMAGA JAK MOŻE.......

Obrazek

Autor:  wa ma [ 01 sty 2015, 14:14 ]
Tytuł:  Re: UKRO - ХАХЛО - land

Oto kogo bronią polskojęzyczne mendia i polske elyty polytyczne.

http://ttv.pl/bogaci-tez-placza,96219,n.html

Autor:  Golem [ 01 sty 2015, 14:20 ]
Tytuł:  Re: UKRO - ХАХЛО - land

Nie rozumiem potrzeby dublowania wątku. Co się dzieje na Wschodzie omawia przecież to samo.

Autor:  beton [ 01 sty 2015, 18:06 ]
Tytuł:  Re: UKRO - ХАХЛО - land

Golem pisze:
Nie rozumiem potrzeby dublowania wątku. Co się dzieje na Wschodzie omawia przecież to samo.Nie musisz rozumieć

I nie musisz poddawać w wątpliwość istnienie tego wątku

Tu każdy (mam nadzieję,że ojciec założyciel na to pozwoli) może napisać własna opinię o sytuacji na wschodzie, niekoniecznie pod twoje dyktando i twoich kompanów od jedynie słusznej koncepcji merytorycznej.

Mam nadzieję,że tu nikogo z powodu odmiennego zdania nikt nie nazwie banderowcem , czy też sługusem Putina.
No chyba że wpadniesz w odwiedziny, i popełnisz to wykroczenie.


Nie oczekuję odpowiedzi, bo wiem co odpowiesz.
Gdybyś jednak pokusił się i rzecz tę ohydną popełnił.

Odpowiadam z wyprzedzeniem

AAAAAA weź pocałuj mnie w krocze, mam bardzo urocze. :oops:

Autor:  Golem [ 01 sty 2015, 19:15 ]
Tytuł:  Re: UKRO - ХАХЛО - land

Zabetonowane na pewno. Jest to bezsensowne. Ale to Wasza sprawa. Rozumiem, że będziecie podpierali się jedynie słusznymi materiałami z GW, Newsweeka i innych gebbelsowskich gadzinówek bo to jest takie na topie i w ogóle. No i oczywiście ma to na celu zorganizowanie kółka wzajemnej adoracji która będzie sobie krocza wylizywać jak to sugerujesz. nie ma to bowiem jak mówienie zgodnie w chórze jednego i tego samego, wszyscy szczęśliwi.

Strona 1 z 4 Strefa czasowa UTC+1godz.
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/