forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 23:33

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
Post: 31 lip 2016, 17:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
Malina pisze:
Bronto pisze:
No to doczytaj w końcu czym się różnią odłamy islamu na przykładzie właśnie Iranu i AS (główny podział to sunnici i szyici) bo zaczynasz znowu popadać w skrajności z powodu niezrozumienia podstaw tej religii która nie ma jednego oblicza chociaż w taki sposób ją szufladkują niedouczone oszołomy.


Ależ ja o niczym innym nie piszę jak o tragicznych w skutkach rozprzestrzenianiu się nieokiełznanego islamu. I nie ma dla mnie znaczenia odłam, rodzaj, kategoria, gdyż jak fakty wskazują pod płaszczykiem pokojowego islamu, organizuje się rodzaj unicestwiania innych niż kierunek islamski, nie tylko wyznawcom innych religii ale także nie biorących w tym religijnym teatrze, ateistom.

Przykład Iranu i różnic jakie tam istnieją w porównaniu z Arabią Saudyjską, podałam jedynie jako zasadniczą różnicę między statusem wyznań na terenach krajów islamskich.
Jako ciekawostkę podam jedynie, że np. w Arabii Saudyjskie, innowierca nieopatrznie wstępujący na teren "święty" tylko dla wyznawców islamu, naraża się na ogromne kary za ten występek, w chwili gdy takie ograniczenia nie istnieją dla innowierców na terenach Kościoła katolickiego.

No to ok.
Nie masz pojęcia o czym usiłujesz polemizować.
Po pierwsze doczytaj w końcu czym się różnią odłamy islamu na przykładzie właśnie Iranu i AS (główny podział to sunnici i szyici), po drugie w AS mniejszość u władzy czyli agresywny odłam sunnicki terroryzuje większość czyli szyitów.
Jak zrozumiesz na czym polega ta różnica, może dotrze do twojego iluzorycznie stworzonego świata, pełnego zakłamania i zbudowanego na zwyczajnej niewiedzy, co było jest i stało się przyczyną, katalizatorem radykalizacji i ekspansji agresywnego odłamu sunnickiego i jego najbardziej ekstremalnej formy jakim jest Wahabizm.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 lip 2016, 17:35 
Bronto pisze:
Malina pisze:
Bronto pisze:
No to doczytaj w końcu czym się różnią odłamy islamu na przykładzie właśnie Iranu i AS (główny podział to sunnici i szyici) bo zaczynasz znowu popadać w skrajności z powodu niezrozumienia podstaw tej religii która nie ma jednego oblicza chociaż w taki sposób ją szufladkują niedouczone oszołomy.


Ależ ja o niczym innym nie piszę jak o tragicznych w skutkach rozprzestrzenianiu się nieokiełznanego islamu. I nie ma dla mnie znaczenia odłam, rodzaj, kategoria, gdyż jak fakty wskazują pod płaszczykiem pokojowego islamu, organizuje się rodzaj unicestwiania innych niż kierunek islamski, nie tylko wyznawcom innych religii ale także nie biorących w tym religijnym teatrze, ateistom.

Przykład Iranu i różnic jakie tam istnieją w porównaniu z Arabią Saudyjską, podałam jedynie jako zasadniczą różnicę między statusem wyznań na terenach krajów islamskich.
Jako ciekawostkę podam jedynie, że np. w Arabii Saudyjskie, innowierca nieopatrznie wstępujący na teren "święty" tylko dla wyznawców islamu, naraża się na ogromne kary za ten występek, w chwili gdy takie ograniczenia nie istnieją dla innowierców na terenach Kościoła katolickiego.

No to ok.
Nie masz pojęcia o czym usiłujesz polemizować.
Po pierwsze doczytaj w końcu czym się różnią odłamy islamu na przykładzie właśnie Iranu i AS (główny podział to sunnici i szyici), po drugie w AS mniejszość u władzy czyli agresywny odłam sunnicki terroryzuje większość czyli szyitów.
Jak zrozumiesz na czym polega ta różnica, może dotrze do twojego iluzorycznie stworzonego świata, pełnego zakłamania i zbudowanego na zwyczajnej niewiedzy, co było jest i stało się przyczyną, katalizatorem radykalizacji i ekspansji agresywnego odłamu sunnickiego i jego najbardziej ekstremalnej formy jakim jest Wahabizm.


Ten "iluzoryczny" (w/g ciebie) świat przestał być odizolowany dzięki specyficznym podziałom a stał się otwartą puszką Pandory zagrażającą rozległym terenom na świecie. Podstawą jest islam i to właśnie on w rzeczy samej, jest zagrożeniem. Zniwelowanie różnic w grupach samych wyznawców to jedynie kwestia czasu dlatego dla mnie temat różnic jest drugoplanowy.


Na górę
  
 
Post: 31 lip 2016, 17:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
Malina pisze:

Ten "iluzoryczny" (w/g ciebie) świat przestał być odizolowany dzięki specyficznym podziałom a stał się otwartą puszką Pandory zagrażającą rozległym terenom na świecie. Podstawą jest islam i to właśnie on w rzeczy samej, jest zagrożeniem. Zniwelowanie różnic w grupach samych wyznawców to jedynie kwestia czasu dlatego dla mnie temat różnic jest drugoplanowy.

Kłamiesz, bez oparcia w faktach.
Sunnici, pomimo, że w większości wśród muzułmanów, nie warunkują obrazu islamu.
Doucz się i postaraj zrozumieć, co było jest i stało się przyczyną, katalizatorem radykalizacji i ekspansji agresywnego odłamu sunnickiego i jego najbardziej ekstremalnej formy jakim jest Wahabizm.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 lip 2016, 19:01 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
Ale jak zbierzesz do kupy sunnitów i wahabitów (różnica nie wielka) to juz stanowią sporą siłę.
Do tego poparcie i finansowanie przez Saudów, daje im wielkie możliwości np.terrorem przekabacanie tych umiarkowanych, co może zmienić całkowicie oblicze islamu.
Kto ma w tym interes, no grupa jest spora , począwszy od Saudów, USA,Izrael, bo to oni są kreatorami, wprowadzenia radykalnej islamizacji.
USA bo usadziło Saudów na polach naftowych
Saudowie , wyznawcy wahabizmu
Izrael dla własnych interesów bo jak długo beda się miedzy sobą żarli tak długo ci będą mieli spokój.
Cytując antyklasyka ciemny lud to kupi, i ciemnym za razem zastraszonym ludem łatwiej sterować, serwują arabom ekstremę.
Kiedyś w przyszłości islam tak jak katolicyzm zacznie ewoluować , ale najpierw musi pożreć wiele ofiar by lud się przebudził z amoku. Tak to jest z religiami każda służy swemu panu.

Ale co ja tam wiem żeby się śmiać. Jak uczyli o islamie to ja byłam na etapie rzucania na szkołę kamieniami , normalnie jak jakiś wahabita.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 lip 2016, 20:56 
Bronto pisze:
Malina pisze:

Ten "iluzoryczny" (w/g ciebie) świat przestał być odizolowany dzięki specyficznym podziałom a stał się otwartą puszką Pandory zagrażającą rozległym terenom na świecie. Podstawą jest islam i to właśnie on w rzeczy samej, jest zagrożeniem. Zniwelowanie różnic w grupach samych wyznawców to jedynie kwestia czasu dlatego dla mnie temat różnic jest drugoplanowy.

Kłamiesz, bez oparcia w faktach.
Sunnici, pomimo, że w większości wśród muzułmanów, nie warunkują obrazu islamu.
Doucz się i postaraj zrozumieć, co było jest i stało się przyczyną, katalizatorem radykalizacji i ekspansji agresywnego odłamu sunnickiego i jego najbardziej ekstremalnej formy jakim jest Wahabizm.


Ty już nie jesteś śmieszny, ty jesteś tragikomiczny. Twój argument w stylu "kłamiesz" jest zgrany jak stara płyta bo fakty mają się inaczej.
To dziwne, że z wielu krajów (ok 56 jeśli mnie pamięć nie myli ) gdzie oficjalną religią jest islam, żaden nie przyjmuje emigrantów. Mało tego, emigrantów ostatniej fali poddaje się w AS egzekucjom co wyraźnie i skutecznie powstrzymało chętnych do osiedlania się tam. Ciekawe zjawisko prawda?

Całkiem zgrabną argumentację, którą jak najbardziej podzielam, znajdziesz w poście Betonki powyżej.


Na górę
  
 
Post: 31 lip 2016, 21:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
Malina pisze:
Bronto pisze:
Malina pisze:

Ten "iluzoryczny" (w/g ciebie) świat przestał być odizolowany dzięki specyficznym podziałom a stał się otwartą puszką Pandory zagrażającą rozległym terenom na świecie. Podstawą jest islam i to właśnie on w rzeczy samej, jest zagrożeniem. Zniwelowanie różnic w grupach samych wyznawców to jedynie kwestia czasu dlatego dla mnie temat różnic jest drugoplanowy.

Kłamiesz, bez oparcia w faktach.
Sunnici, pomimo, że w większości wśród muzułmanów, nie warunkują obrazu islamu.
Doucz się i postaraj zrozumieć, co było jest i stało się przyczyną, katalizatorem radykalizacji i ekspansji agresywnego odłamu sunnickiego i jego najbardziej ekstremalnej formy jakim jest Wahabizm.


Ty już nie jesteś śmieszny, ty jesteś tragikomiczny. Twój argument w stylu "kłamiesz" jest zgrany jak stara płyta bo fakty mają się inaczej.

Te wyssane z twojej chorej i iluzorycznej nieświadomości realiów?
To faktycznie tym gorzej dla faktów. :mrgreen:

Cytuj:
To dziwne, że z wielu krajów (ok 56 jeśli mnie pamięć nie myli ) gdzie oficjalną religią jest islam, żaden nie przyjmuje emigrantów. Mało tego, emigrantów ostatniej fali poddaje się w AS egzekucjom co wyraźnie i skutecznie powstrzymało chętnych do osiedlania się tam. Ciekawe zjawisko prawda?

A co to ma do tego, że nie masz pojęcia o islamie i wszystkich muzułmanów szufladkujesz do jednego wora?
Pytanie retoryczne. Nic.
Wbij sobie do swojej tragikomicznej głowy, jak nie dajesz rady to sobie rozrysuj, w AS większość szyicka jest terroryzowana przez mniejszość sunnicką, uświadom sobie również, że sytuacja taka ma miejsce dzięki kilkudziesięcioletniej polityce oligarchów bankruta który dopilnował aby Saudowie reprezentujący mniejszość mogli zawłaszczyć i utrzymać władzę nad większością muzułmanów wywodzących się z innego odłamu islamu.
Marzyło się im to samo w Iranie ale niestety, szyici okazali się nie być idiotami i pomimo wieloletniego szczucia na nich całej zależnej od bankruta światowej politykierski, państwo zachowało niezależność i islam w formie zwalczanej przez sunnitów.

Produkujesz takie samo pustosłowie o islamie jak twoje brednie o tym, że UE niczego u siebie nie produkuje. :D
Doucz się bo zalatujesz i to mocno dewocją, niskich lotów. :roll:

Ludzie uzupełniajcie wiedzę to nie jest objaw chorobowy :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 lip 2016, 21:32 
Bo jak zwykle nie posiadając kontr argumentów w dyskusji, uciekasz się do inwektyw, jako argumentu a ja nie zamierzam zniżać się do tego poziomu.
Musi dotrzeć do ciebie, że twój tok myślenia prowadzi cię w "ślepą uliczkę" a priorytety na których opierasz swą tezę są chwiejne i faktycznie bez znaczenia biorąc pod uwagę inne aspekty.
I staraj się powstrzymać z zarzutami o brakach informacji swoich kontr dyskutantów, bo opierasz swe założenia jedynie na swoich wyobrażeniach i myśleniu życzeniowym.

Twoje dywagacje na temat sytuacji w SA i Iranie także oparte są na błędnych założeniach. Sprawa już dawno przestała być lokalna i to nie są czasy 33 letniej wojny z Irakiem a całkiem inna, globalna sceneria.


Na górę
  
 
Post: 31 lip 2016, 21:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
Malina pisze:
Bo jak zwykle nie posiadając kontr argumentów w dyskusji, uciekasz się do inwektyw, jako argumentu a ja nie zamierzam zniżać się do tego poziomu.
Musi dotrzeć do ciebie, że twój tok myślenia prowadzi cię w "ślepą uliczkę" a priorytety na których opierasz swą tezę są chwiejne i faktycznie bez znaczenia biorąc pod uwagę inne aspekty.
I staraj się powstrzymać z zarzutami o brakach informacji swoich kontr dyskutantów, bo opierasz swe założenia jedynie na swoich wyobrażeniach i myśleniu życzeniowym.

:mrgreen:
Ależ zniż się, doczytaj coś więcej niż jakieś spiskowe teorie wyssane z palca.
Gdzie przedstawiłaś te fakty? 8-)
Nie wyjeżdżaj mi tu z hasełkiem o inwektywach bo w temacie gdzie usiłowałaś tworzyć alternatywny świat o Unii Europejskiej aż ociekało z twojej strony od argumentów z ulicy :D
Doucz się o islamie bo nie masz pojęcia o czym klepiesz, to oczywiście tylko życzeniowe z mojej strony.
Jesteś bez szans, potrafisz tylko wygrzebać jakiś mistyczne teksty które dopasowujesz do twojej odrealnionej wizji świata. 8-)

UE niczego u siebie nie produkuje :shock: :lol: Żydzi odpowiedzialni za wszystkie nieszczęścia a teraz islam.
Aż się boję pomyśleć co weźmiesz następnego na twój spiskowy celownik.

Kłamiesz i zmyślasz, bez oparcia w faktach.
Sunnici, pomimo, że w większości wśród muzułmanów, nie warunkują obrazu islamu.
Doucz się i postaraj zrozumieć, co było jest i stało się przyczyną, katalizatorem radykalizacji i ekspansji agresywnego odłamu sunnickiego i jego najbardziej ekstremalnej formy jakim jest Wahabizm.
Sunnici z Wahabitami próbują od dziesięcioleci przy udziale oligarchów bankruta zdominować szyitów, nie udało się im to wcześniej co doprowadziło do destabilizacji bliskiego wschodu i zniszczenia wielu państw i nie uda się to im i w przyszłości, bo siły wpływające na globalny układ zostały zdywersyfikowane.

Wbij sobie do swojej tragikomicznej głowy, jak nie dajesz rady to sobie rozrysuj, w AS większość szyicka jest terroryzowana przez mniejszość sunnicką, uświadom sobie również, że sytuacja taka ma miejsce dzięki kilkudziesięcioletniej polityce oligarchów bankruta który dopilnował aby między innymi Saudowie reprezentujący mniejszość mogli zawłaszczyć i utrzymać władzę nad większością muzułmanów wywodzących się z innego odłamu islamu.
Marzyło się im to samo w Iranie ale niestety, szyici okazali się nie być idiotami i pomimo wieloletniego szczucia na nich całej zależnej od bankruta światowej politykierski, państwo zachowało niezależność i islam w formie zwalczanej przez sunnitów.

Zagrożeniem nie jest islam co usiłujesz tu nachalnie wcisnąć, zagrożeniem jest ciemnogród intelektualny pozwalający na w/w, i oligarchiczny ustrój władzy bankruta który od dziesięcioleci w imię swoich interesów manipuluje muzułmanami, czego nie rozumiesz i przy twoim zasobie informacji i wiedzy nie zrozumiesz.
Kolejność dowolna.

Doucz się bo zalatujesz i to mocno dewocją, niskich lotów. :roll:

Ludzie uzupełniajcie wiedzę to nie jest objaw chorobowy :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 lip 2016, 21:59 
"Zagrożeniem nie jest islam co usiłujesz tu nachalnie wcisnąć, zagrożeniem jest ciemnogród intelektualny i oligarchiczny ustrój władzy bankruta który od dziesięcioleci w imię swoich interesów manipuluje muzułmanami, czego nie rozumiesz i przy twoim zasobie informacji i wiedzy nie zrozumiesz.
Kolejność dowolna.

Doucz się bo zalatujesz i to mocno dewocją, niskich lotów. :roll:

Ludzie uzupełniajcie wiedzę to nie jest objaw chorobowy :roll:


Zgłoś ten post"

Napiszę krotko" Z tym "bankrutem" to pierdolisz kocopoły bo bankrut ma tyle do gadania nic.
I oczywiście wszyscy są tu chorzy, ty jedynie jesteś jedynie oświecony i zdrowy. Lecz się jednak, wszystko wskazuje na to, że posądzasz innych o to, na co sam cierpisz wedle powiedzenia jak to - łapać złodzieja - najgłośniej krzyczy złodziej.


Na górę
  
 
Post: 31 lip 2016, 22:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
Malina pisze:

Napiszę krotko" Z tym "bankrutem" to pierdolisz kocopoły bo bankrut ma tyle do gadania nic.
I oczywiście wszyscy są tu chorzy, ty jedynie jesteś jedynie oświecony i zdrowy. Lecz się jednak, wszystko wskazuje na to, że posądzasz innych o to, na co sam cierpisz wedle powiedzenia jak to - łapać złodzieja - najgłośniej krzyczy złodziej.
:mrgreen:
No i jesteśmy w domu 8-)
Zamiast faktów o islamie znowu sloganiki, tym razem o chorobie, o iluzorycznych wszystkich, dorzuć jeszcze, że nikt mnie nie lubi :D
Nie bez radochy stwierdzam, ze reprezentujesz poziom wiedzy oferowany w mitach i faktach, niestety dla forum.
No, ale jak kilku zacnych twierdzi jest to forum satyryczne.
Czarna to satyra, na poziom minimalnej wiedzy którą powinnaś posiadać gdy chcesz publicznie, nawet na tym forum, dyskutować czy polemizować.

Doucz się o islamie bo trącisz o ksenofobię. :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group