forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 23:00

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
Post: 31 lip 2016, 22:43 
witaj pisze:
Malina pisze:
Ależ ja o niczym innym nie piszę jak o tragicznych w skutkach rozprzestrzenianiu się nieokiełznanego islamu.
Raczej niskich intencji ludzkich a ty przypasowujesz do tego ideologie.
Bronto pisze:
Doucz się o islamie bo trącisz o ksenofobię.
Jak sie "doucza" religie :?: :lol:


Napiszę to tylko raz i mam nadzieję że wystarczająco dosadnie byś zrozumiała wreszcie.
Nie wpierdalaj się w tematy w których nie masz nic do powiedzenia. Twoje spamowanie może być tolerowane w wątkach o niczym. Akurat nikt nie oczekuje tu od ciebie udziału w dyskusjach więc trzymaj się od wątków założonych przez mnie z daleka. Jesteś niczym innym jak prymitywnym trollem, spamującym każdą nawet najbardziej niewinną dyskusję.
Czy do ciebie dociera, że są wątki w których nie powinnaś pisać? Czy też jesteś na tyle głupia, że trzeba ci to napisać wprost byś zrozumiał.


Na górę
  
 
Post: 31 lip 2016, 23:08 
A teraz do Bronto:
Nie wiem dlaczego się tak samo ograniczasz i zawężasz kierunki w islamie jedynie do sumitów, szyitów i wahabitów? Moim zdaniem powinieneś być w argumentacji bardziej skrupulatny i w twym wywodzie powinni znaleźć się także Azrakici, Sufryci, Ibadyci, Harūrīja, Nadżdyci.
A biorąc pod uwagę, że Szyici byli i są brutalnie prześladowani przez sunnitów, wobec których stanowili polityczną i duchową opozycję a jednocześnie wahabizm jako wywodzący się z ruchów żydowskich ( a bardziej chodzi o pochodzenie) to przy takiej walce odłamów, niebezpieczeństwo radykalizacji i wypaczeń ma ogromne prawdopodobieństwo. I tu wracamy jak bumerang do konsekwencji dla świata zachodniego białych murzynów.


ps Jeśli moją wypowiedź odbierasz jako jawną z ciebie kpinę, to odbierasz ją prawidłowo.


Na górę
  
 
Post: 31 lip 2016, 23:55 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
jesteś pewna że wahhabizm to żydzi ,zabiłaś mi ćwieka aż jutro pójdę do historyków i się zapytam, bo teraz idę spać


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 sie 2016, 8:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
Ja pierdolę, jakie yntelektualne dyskusje wiodą specjalistki d/s higieny pomieszczeń! :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 sie 2016, 12:20 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
no co kurwa , ja przynajmniej staram się coś sobie przypomnieć z lat zamierzchłych, a ty się kurwa lenisz i przypierdalasz jak przypierdalaczek jakiś :D

i niech huj na huju stanie , ja tu jeszcze błysnę , jak rozgwiazda jaka, a ty dalej ino przypierdalaczkiem będziesz :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 sie 2016, 13:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
beton pisze:
no co kurwa , ja przynajmniej staram się coś sobie przypomnieć z lat zamierzchłych, a ty się kurwa lenisz i przypierdalasz jak przypierdalaczek jakiś :D

i niech huj na huju stanie , ja tu jeszcze błysnę , jak rozgwiazda jaka, a ty dalej ino przypierdalaczkiem będziesz :lol:


Błyskaj, podpowiem. Wahabitom najbliżej do Charydżyzmu, to dosłowni czytacze pism proroka, nie ma u nich skruchy. Odstępstwo, grzech, nie ulegają przebaczeniu, winny jest uznawany za niewiernego i karany śmiercią.
Wahabizm nie jest właściwie ruchem islamskim jest anty islamski.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 sie 2016, 13:55 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
Betą, to było do tych zaoceanicznych, popierdolonych emigrantek, nie do cię.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 sie 2016, 15:29 
Pantryglodytes pisze:
beton pisze:
no co kurwa , ja przynajmniej staram się coś sobie przypomnieć z lat zamierzchłych, a ty się kurwa lenisz i przypierdalasz jak przypierdalaczek jakiś :D

i niech huj na huju stanie , ja tu jeszcze błysnę , jak rozgwiazda jaka, a ty dalej ino przypierdalaczkiem będziesz :lol:


Błyskaj, podpowiem. Wahabitom najbliżej do Charydżyzmu, to dosłowni czytacze pism proroka, nie ma u nich skruchy. Odstępstwo, grzech, nie ulegają przebaczeniu, winny jest uznawany za niewiernego i karany śmiercią.
Wahabizm nie jest właściwie ruchem islamskim jest anty islamski.

Pod wpisem Beton byl moj wpis ale zostal usuniety na zyczenie Maliny. Wahhabici to purysci, ktorzy najpierw usuneli ze swojej percepcji wszelkie slady judaizmu I chrzescijanstwa a obecnie usuwaja islamskie. Nadmienilam rowniez do Bronto fakt, ze wuj Sam strzelil sobie w przyslowiowa stope, jak zwykle, bo fanatyzm, ktorego uzyto jako narzedzia przeciw sytuacji w Afganistanie, Iraku, I Syrii z oklaskami Izraela wyrwal sie spod kontroli. Malina ma racje twierdzac, ze wuja Sam nie ma w regionie wiele do "powiedzenia", bo region w ogniu fanatyzmu zyje wlasnym zyciem usianym ofiarami.


Na górę
  
 
Post: 01 sie 2016, 15:53 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Jedynym moim życzeniem jest żeby ich izolować na swoim terenie. I mogą se walić dziewice.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 sie 2016, 15:55 
st1111 pisze:
Jedynym moim życzeniem jest żeby ich izolować na swoim terenie. I mogą se walić dziewice.
Omawiany fundamentalizm jest globalny przez uzyciu technologii, ktore ideologicznie zwalcza.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group