forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 15 lis 2018, 14:28

Strefa czasowa UTC+1godz.
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5946 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 595  Następna
Autor Wiadomość
Post: 12 gru 2014, 23:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6417
Cytuj:
Ale i tak Stanaxa nie lubię! No... może tylko czasami...
A i to nie bardzo!
Ja nawet czasami. Po prostu nie cierpię, ponieważ czytając Twoje posty dostaję egzemy :evil:


PS
Sry Hornet za ten off-top, ale musiałem :(

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 gru 2014, 0:18 
A tak logicznie Twój post rozbierając - to siebie nie cierpisz i dopiero po przeczytaniu, że Ciebie nie lubię, dostajesz egzemy? :o
PS
Sry Hornet za ten off-top, ale musiałam :(


Na górę
  
 
Post: 13 gru 2014, 0:56 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6417
Nie, by uniknąć egzemy - nie czytam. Nauczony złym doświadczeniem unikam Cie, jak zarazy :P


PS
Sry Hornet za ten off-top, ale musiałem (właśnie zacząłem drapać się po mosznie) :(

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 gru 2014, 1:20 
stanax pisze:
Nie, by uniknąć egzemy - nie czytam. Nauczony złym doświadczeniem unikam Cie, jak zarazy :P


PS
Sry Hornet za ten off-top, ale musiałem (właśnie zacząłem drapać się po mosznie) :(


Ktoś Ci donosi , co napisałam i odpowiadasz? Aha... cwane! :)

PS
Sry Hornet za ten off-top, ale musiałam (i jakoś się nie drapię!)


Na górę
  
 
Post: 16 gru 2014, 15:55 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 gru 2014, 13:14
Posty: 5
Dziki pisze:
a forged, to żyje?
:D

Żyje, pieska jego niebieska!
dziwię się, ze nie ma go jeszcze tutaj.
Na Fb wyjebałem go z takim hukiem, że sa Zukkerman się wystrachał. :D

_________________
NIE MA TAKIEJ RURY NA ŚWIECIE, KTÓREJ NIE MOŻNA ODETKAĆ........


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 gru 2014, 16:14 
Offline

Rejestracja: 03 wrz 2014, 10:11
Posty: 4043
OOOOOOO!!!!!!!!!!
stahoooo!!!!!
Witam najserdeczniej jak potrafię!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 gru 2014, 23:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1132
Jeszcze jedno podejście do systemu własności i pieniądza.
Szybka koncepcja sporządzona w 30 min tylko jako podstawa do dalszych przemyśleń. Oparta na mojej wcześniejszej idei systemu pieniężnego GODZINKA.

1. Pozostanę przy już wcześniej prezentowanym systemie pieniężnym GODZINKA, gdzie jednostką waluty (monetą) jest GODZINKA, co do której istnieje jedynie zalecenie aby wyceniać ją na równi z wartością 1 godziny własnej pracy wyświadczonej dla innej osoby. Nikt z użytkowników GODZINKI nie musi koniecznie tego zalecenia przestrzegać a ono samo istnieje po to tylko, żeby orientować nowych użytkowników w wartości jednostki waluty.
2. Podstawowa kreacja jednostek waluty GODZINKA związana jest w tej idei z ilością użytkowników systemu pieniężnego. Każdy nowy użytkownik w systemie to 8 nowych GODZINEK w systemie.
3. Każdy nowy kandydat na użytkownika systemu GODZINKA mus być zgłoszony do systemu przez użytkownika systemu lub grupę użytkowników i zaakceptowany przez większość użytkowników systemu.
4. Jeśli kandydat na nowego użytkownika systemu zostanie zaakceptowany przez większość, zostaje zarejestrowany, zostaje wykreowane 8 nowych GODZINEK w systemie i wszystkie nowe GODZINKI trafiają do osoby lub osób zgłaszających kandydata na użytkownika.
5. Wszystkie monety w systemie kreowane są w technologii kryptowalut. Każdy portfel musi mieć jednak zdefiniowanego użytkownika co determinuje limit portfela i jego potencjalny stan ujemny.
6. Nowy użytkownik zaczyna swoją działalność w systemie pieniężnym GODZINKA ze stanem konta 0 GODZNEK i limitem portfela 400 GODZINEK.
7. Limit portfela oznacza maksymalną liczbę GODZINEK jaką można zgromadzić w portfelu.
8. Każdego użytkownika można usunąć z systemu i zgromadzone przez niego GODZINKI częściowo unicestwić i częściowo przejąć. Obowiązuje tu podobna procedura jak przy kreacji. Jeden użytkownik lub grupa użytkowników zgłasza użytkownika do usunięcia i użytkownik ten zostaje usunięty jeżeli większość to zaakceptuje. Wówczas 8 GODZINEK zostaje automatycznie unicestwionych z portfela usuniętego użytkownika, resztę zgromadzonych GODZINEK przejmują użytkownicy, którzy zgłosili użytkownika do usunięcia. (zostają także unicestwione GODZINKI wykreowane na podstawie świadectw własności należących do usuniętego użytkownika o czym dalej)
9. Usunięty użytkownik może na powrót kandydować na użytkownika zaczynając od 0.
10. Jeśli w związku z przekroczonym limitem portfela zgłaszający nowego użytkownika lub innego użytkownika do usunięcia, nie może przyjąć środków, środki zostają rozproszone na wszystkich użytkowników.
11. W systemie występuje dodatkowa kreacja pieniądza związana z ewidencjonowaną przez użytkowników własnością.
12. Każdy użytkownik może wystawić świadectwo własności do określonych rzeczy i o określonej wartości w GODZINKACH oraz zgłosić to świadectwo do systemu.
13. Jeśli świadectwo własności zostanie zaakceptowane przez większość użytkowników, system wykreuje nowe GODZINKI o wartości zaakceptowanego świadectwa i przydzieli je właścicielowi świadectwa.
14. System automatycznie powiększa limit portfela właściciela świadectwa o wartość świadectwa.
15. W przypadku sprzedaży świadectwa, wartość portfela oraz limit portfela zmniejszają się o wartość świadectwa.
16. Świadectwo może zostać także unieważnione na wniosek właściciela lub innego dowolnego użytkownika jeżeli większość użytkowników systemu to zaakceptuje. Wówczas zmniejszają się wartość portfela oraz limitu portfela właściciela świadectwa.
17. Z chwilą zaewidencjonowania świadectwa własności użytkownik musi odprowadzać na rzecz pozostałych użytkowników systemu stały podatek od własności w wysokości ułamka wartości świadectwa, określonego przez większość użytkowników systemu w demokracji bezpośredniej. Środki w określonych cyklach zostają automatycznie przeksięgowane. Jeśli część użytkowników systemu nie może przyjąć podatków w związku z limitem portfeli, podatki wpływają na konta tych tylko, którzy są w stanie je przyjąć.
18. Jeśli skutkiem sprzedaży lub utraty świadectwa własności i zmniejszenia w związku z tym stanu portfela właściciela świadectwa, wartość portfela pewnego użytkownika osiągnie stan ujemny, system będzie automatycznie unicestwiał wszelkie jednostki waluty przelane do portfela tego użytkownika aż do poziomu osiągnięcia przez niego stanu 0.
19. Jeśli z systemu zostanie usunięty użytkownik z ujemnym stanem konta, ujemne GODZINKI zostaną potrącone z portfeli wszystkich użytkowników.
20. Dla łatwiejszej ewidencji nowych użytkowników i świadectw własności mogą powstać wiarygodne grupy użytkowników systemu, zajmujące się takimi zgłoszeniami, których zgłoszenia będą na liście automatycznej akceptacji zgłoszeń.
21. Zarejestrowane świadectwa własności powinny wiązać się automatycznie z ochroną cudzej prywatnej własności, przez wszystkich użytkowników systemu.
22. System może być rozwinięty i rozbudowany o bufor podatkowy i budżet określany przez większość użytkowników w demokracji bezpośredniej.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 gru 2014, 15:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 13:17
Posty: 5299
Killashandra Ree pisze:
steve pisze:
Killashandra Ree pisze:


Przykro mi slyszec o stracie --- mam jednak nadzieje ze odszkodowanie wystrczylo na otarcie lez w polsce...
Dobrze ze ktos jeszcze chce tam mieszkac, bo inaczej nie byloby komu obsluzyc samolotu na Okeciu jak bym sie kiedy wybral...
A tak powazniej, to ja nie mam pojecia czy dobrze wybralas --- nie znam Twojej sytuacji (moze bylas dobrze ustawiona w kraju)... Mam takich w rodzinie ktorzy uczynili podobnie jak Ty (perspektywa pracy na budowie, albo nocnym sprzataniu budynkow zrobila swoje). Gdy obecnie tak sobie pomysle ze w moim wieku mialbym jeszcze raz zaczynac tu wszystko od poczatku, to dochodze do wnoisku ze zostal bym w polsce...
Nie mam niestety pojecia z kad Ci w tym momencie przyszedl do glowy Tyminski...
A co do zazdrosci, to oczywiscie nie wiem, moze jeszcze Ci troche tego odszkodowania zostalo jeszcze po otarciu lez... Coz, ja uwazam ze wole mieszkac tu, bo zwyczajnie jest mi lepiej...i to chyba pod kazdym wzgledem... Tak...w zasadzie... nie przychodzi mi nic takiego do glowy...hmmm....kompletnie nic...z czym moglbym mieszkajac na starym kontynencie... Ciekawy jednak jestem, czemu uwazasz ze zycie jest lepsze w polsce... A moze tez podpowiesz z czym ja mam tu gozej niz bym mial w ojczyznie...

Zdumiewa mię twoja pewność,iż pracowałam na budowie,albo pracuję w obsłudze lotniska, i że mieszkam tylko w Polsce.Ciekawe, gdzie to podsłuchałeś :lol:
Łez i rany w sercu nic nie otarło, a zwłaszcza pieniądze.To zabliźnia tylko czas.Może ty, mieszkając Za Wielkim Stawem, wszytko przeliczasz na kasę?
Mój Ojciec, będąc atache wojskowym, zadbał, abym miała gdzie uzupełnić krajowe wykształcenie.O resztę zadbałam sama.Nie muszę pracować ani na budowie, ani na lotnisku, wolę posadę wykładowcy akademickiego.I na pewno(mimo propozycji) nie w Usowie.Nigdy. Jest tyle krajów , na różnych kontynentach, gdzie ludzie nie wielbią ślepo Hameryki.Zostań, skoro ci tam tak dobrze, bo widać,że już nawet ortografia języka ojczystego jest ci obca.Co do Tymińskiego- to on rozbawiał Polaków puszeniem się koniecznością płacenia wysokich podatków. W Europie ucieka się od tego, zwłaszcza ze Szwecji, a nawet i z Francji, jak zrobił Depardieu.To nie powód do dumy, że państwo łupi obywateli.I nie droga do sukcesu.
A więc, Steve, wszystkiego najlepszego w byciu podsłuchiwanym i sukcesów w podsłuchiwaniu.Tylko tym razem słuchaj uważniej.
Bez odbioru.Słodka. Jesteś rewelacyjna.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 gru 2014, 19:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 22:01
Posty: 3318
Zadowolony pisze:
Malina pisze:
Kongresmenowi z Florydy, odmówiono dostępu do tajnej części raportu z dochodzenia w sprawie 9/11.
Ciekawa jestem dlaczego? ;)

Florida congressman barred from seeing classified sections of 9/11 inquiry - report
http://rt.com/usa/218763-grayson-report ... lassified/

Po odpowiedź wystarczy przeczytać załączony link (dzieki) ze zrozumieniem tekstu. :)


Ona, nie tylko do rączki ale i do buzi potrafi.

zadowolona a jakie są konkretnie te przyczyny polityczne, nie pozwalające na ujawnienie części raportu który dotyczy 3 tys ofiar oraz konsekwencji następnych mordowanych w imię ............ noż kurwa w imię czego? Co jest warte tego by mordować ludzi?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 gru 2014, 19:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 22:01
Posty: 3318
Zadowolony pisze:
Malina pisze:
Ona, nie tylko do rączki ale i do buzi potrafi. zadowolona a jakie są konkretnie te przyczyny polityczne, nie pozwalające na ujawnienie części raportu który dotyczy 3 tys ofiar oraz konsekwencji następnych mordowanych w imię ............ noż kurwa w imię czego? Co jest warte tego by mordować ludzi?

Uprzejmie odpowiem ale najpierw proszę o wypracowanie u siebie samodyscypliny w celu nie przekraczania mej przestrzeni osobistej (konkretnie intymnej - vide podkreslony tekst). Prośbę moją motywuję faktem, iż w tym wątku napisano wiele o kulturze „Starego Kontynentu” z którego ewidentnie się wywodzimy. Pytaniem retorycznym jest czy o tym poziomie kultury osobistej tylko piszemy czy tym poziomem kultury osobistej jesteśmy w myśli, emocji, uczuciu, słowie, i czynie?


SPIERDALAJ PINDO, NUDZISZ.


Załączniki:
myszka2.jpg
myszka2.jpg [ 6.86 KiB | Przeglądany 758 razy ]
Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5946 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 595  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group