forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 0:09

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Post: 17 lis 2015, 0:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 22:22
Posty: 678
Bronto pisze:


Ciekawostka, przypadek taki, w 2015 społeczność potępia zbrodniczy atak bronią atomową na Japonię a tu wysyp niepotwierdzonych plotek jak z rękawa, szkoda tylko, ze Niemcy nie wiedzą , że mieli tak doskonała konkurencję.
Kłamać w internecie też trzeba umieć, jak widać nawet to zwolennikom jednej prawdy nie wychodzi.


Jak poprzednio --- zadnej substancji, tylko belkot.... A wystarczylo dac kilka linkow do lepszych zrodel... Ja bym z checia zmienil zdanie --- ale tymi nie pozwalasz...
"Plotki" sa potwierdzone i to mocno.... A Niemcy wiedzialy ze koniec blizki i dlatego wyslaly co mialy do Japonii --- historia tego U-bota jest szeroko (tak mi sie wydawalo zanim ciebie poznalem) znana.... A na temat programu nuklearnego Japonii oraz U-bota z uranem jest wiele dokumentow z tamtych czasow.... ba, sa nawet ksiazki --- tyle ze trzeba chciec i umiec czasem cos poczytac --- a jak sie ciagle trolluje w sieci, to widze ze sie czasu raczej nie ma...
Jak ci sie nie chce czytac to sobie chociaz popatrz( i posluchaj) na to co maja w tej sprawie do powiedzenia naoczni swiadkowie tamtych wydarzen (miedzy innymi japonczycy ktorzy brali udzial w ich programie nuklearnym w czasie Drugiej Swiatowej)...
Piszesz ze "kłamać w internecie też trzeba umieć"---- i tu sie z toba zgadzam --- jednak widze ze tobie jakos na razie to nie za bardzo wychodzi....bo moim zdaniem, klamstwo nie poparte zadnym zrodlem (nawet tym nie mowiacym prawdy) to nawet nie klamstwo --- to tylko belkot... :D
https://www.youtube.com/watch?v=4iE-0tRGjy8


Ostatnio zmieniony 17 lis 2015, 0:38 przez steve, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lis 2015, 0:39 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 22:22
Posty: 678
WLR pisze:
Że też Ci się chce Stefek.
Przecież ten troll nigdy nie zamieścił żadnego dowodu na swoje wypociny.
Wszystko co pisze bierze z głowy, czyli z niczego. :lol:


Sam sie sobie dziwie...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lis 2015, 5:34 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
steve pisze:
Bronto pisze:


Ciekawostka, przypadek taki, w 2015 społeczność potępia zbrodniczy atak bronią atomową na Japonię a tu wysyp niepotwierdzonych plotek jak z rękawa, szkoda tylko, ze Niemcy nie wiedzą , że mieli tak doskonała konkurencję.
Kłamać w internecie też trzeba umieć, jak widać nawet to zwolennikom jednej prawdy nie wychodzi.


Jak poprzednio --- zadnej substancji, tylko belkot.... A wystarczylo dac kilka linkow do lepszych zrodel... Ja bym z checia zmienil zdanie --- ale tymi nie pozwalasz...
"Plotki" sa potwierdzone i to mocno.... A Niemcy wiedzialy ze koniec blizki i dlatego wyslaly co mialy do Japonii --- historia tego U-bota jest szeroko (tak mi sie wydawalo zanim ciebie poznalem) znana.... A na temat programu nuklearnego Japonii oraz U-bota z uranem jest wiele dokumentow z tamtych czasow.... ba, sa nawet ksiazki --- tyle ze trzeba chciec i umiec czasem cos poczytac --- a jak sie ciagle trolluje w sieci, to widze ze sie czasu raczej nie ma...
Jak ci sie nie chce czytac to sobie chociaz popatrz( i posluchaj) na to co maja w tej sprawie do powiedzenia naoczni swiadkowie tamtych wydarzen (miedzy innymi japonczycy ktorzy brali udzial w ich programie nuklearnym w czasie Drugiej Swiatowej)...
Piszesz ze "kłamać w internecie też trzeba umieć"---- i tu sie z toba zgadzam --- jednak widze ze tobie jakos na razie to nie za bardzo wychodzi....bo moim zdaniem, klamstwo nie poparte zadnym zrodlem (nawet tym nie mowiacym prawdy) to nawet nie klamstwo --- to tylko belkot... :D
https://www.youtube.com/watch?v=4iE-0tRGjy8

A ty, powielaczu wiesz dlaczego od tylu lat jest masa porwań przez UFO obywateli bankruta ale do tej pory nie nawiązano bezpośredniego kontaktu?
Obca cywilizacja szuka inteligentnej formy życia, bezskutecznie.

I czym się tu podpierasz? :shock: Edukacyjnym filmikiem dla mas stworzonym przez bankruta?
Nie ma lepszych linków, nie ma lepszego kitu wciskanego publicznie dla maluczkich, najlepszy wciska bankrut.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lis 2015, 23:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 22:22
Posty: 678
Bronto pisze:
....

Jazeli nic poza belkotem ci nie wychodzi to moze daj sobie spokoj... Ja ciagle czekam na jakies lepsze (od moich) linki od ciebie (albo od tego drugiego trolla), ale cos sie nie moge doczekac... Hmmm... Oczywiscie zaruje --- bo wiem ze ich nie masz...i... oczywiscie wiem ze bedziesz dalej belkotal --- coz, trolle to lubia...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lis 2015, 23:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
steve pisze:
Bronto pisze:
....

Jazeli nic poza belkotem ci nie wychodzi to moze daj sobie spokoj... Ja ciagle czekam na jakies lepsze (od moich) linki od ciebie (albo od tego drugiego trolla), ale cos sie nie moge doczekac... Hmmm... Oczywiscie zaruje --- bo wiem ze ich nie masz...i... oczywiscie wiem ze bedziesz dalej belkotal --- coz, trolle to lubia...

Nie ma lepszych linków, nie ma lepszego kitu wciskanego publicznie dla maluczkich, najlepszy wciska bankrut.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 lis 2015, 2:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 22:22
Posty: 678
WLR pisze:
........Wystarczy? :lol:


Fanatykom pewno nie wystarczy....bo...nie ma czegos takiego co by ich zdaniem wystarczylo...niestety... Smutne to i tragiczne zarazem....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 lis 2015, 2:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 22:22
Posty: 678
Bronto pisze:
.....


Teraz to juz tylko popiskiwanie, juz nawet nie belkot...a tresci jak poprzednio zadnej...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 lis 2015, 2:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
steve pisze:
Bronto pisze:
.....


Teraz to juz tylko popiskiwanie, juz nawet nie belkot...a tresci jak poprzednio zadnej...


WRL treść zamieścił, konkretną.

Cytuj:
“The significance of the recent discovery lies in the fact that the documents confirm the existence of research into the development of centrifuge separators at Kyoto Imperial University,” he said.


Od pomysłów na wzbogacanie uranu i prac naukowych
Cytuj:
Research into uranium-enrichment equipment, a key to the production of atomic weapons, was scribbled in three of the notebooks.
, do budowy bomby, droga niestety bardzo daleka.

Cytuj:
Japonia przygotowywala sie do testowego odpalenia wlasnegoo pierwszego ladunku nuklearnego --- wiec trzeba bylos sie spieszyc
:?:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 lis 2015, 4:12 
Offline

Rejestracja: 16 paź 2015, 1:17
Posty: 6
System to wyzysk, nierówności, nieuczciwi politycy, skorumpowane sądy itp. Internet to dobre narzędzie do walki z systemem, ale musicie wiedzieć, że to też narzędzie, które system wykorzystuje przeciwko szarym masom, czyli nam. I tu, jakże przepięknie, ujawnia się niejaki steve jako internetowy troll prawdopodobnie sponsorowany przez CIA. Olewajcie go na całego, nie czytajcie jego postów i dajcie se siana z odpowiadaniem. Chyba, że zmieni login. Podobnie z Anonimowymi: większość chce coś dobrego zdziałać, a część to agenci podszywający się pod nich i mający na celu tylko sianie dezinformacji.
Dlaczego się nie buntujemy? Dlaczego nie wybijamy politykom zębów lub choćby szyb w oknach? Bo nasza uwaga jest odwracana, nasze lęki, fobie i nadzieje są kanalizowane przez system. Od religii, poprzez ufo-manię po piłkę nożną (Chleba i igrzysk!), której pełno w ścierwo-mediach i inne pierdolstwa. Specsłużby "robiące" pod system już dawno się zorientowały, że zapędzanie społeczeństw w coraz to nowe idiotyzmy rozmiękcza gniew ludzi.
A przypadek z Emilcina? Mistyfikacja tego zdarzenia powoli wyłazi na światło dzienne. Komunistyczne specsłużby najprawdopodobniej chciały sprawdzić, czy ufo-paranoja rozmiękczy polskie społeczeństwo - na wzór amerykańskiego. Niejaki I.W. (to jego odgadnięcie było premiowane piwkiem) lansuje sieczkę: ufo-Chrystus-Mahomet-koniec świata-religia-kosmici-Medjugorje-kosmiczna religia-i-ch...-wie-co-jeszcze. W USA aż roi się od takich proroków, z których część to pożyteczni idioci, a część sponsorowana przez specsłużby bankruta, może nie bezpośrednio. W pewnej polskiej wsi szarogęsi się "prorok", który "łączy style i miesza trunki": słowiaństwo-sztuka-MatkaB-pogaństwo-ArkaNoego-i-inne-bzdety.
Latającego talerza w życiu na oczy nie widziałem, a za to widzę najniższą krajową, pracę na czarno lub "śmieciówkę" oraz złodziejstwo i układy. UFO-mania z USA jest tylko jednym ze sposobów ogłupiania, dezinformacji, zastraszania i odwracania uwagi. Trzeba umieć odsiać ziarno od plew.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 lis 2015, 4:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
steve pisze:
Bronto pisze:
.....


Teraz to juz tylko popiskiwanie, juz nawet nie belkot...a tresci jak poprzednio zadnej...

Utopiony, nawet nie tonący powielacz brzytwy się chwyta, jak przysłowiowa małpka.

Ty rozumiesz co czytasz i co z takim mozołem tu wklejasz analfabeto?
Kod:
Japonia przygotowywala sie do testowego odpalenia wlasnegoo pierwszego ladunku nuklearnego
:lol: :shock:
A Aborygeni prowadzili prace nad odrzutowym bumerangiem. :roll:

Wiem, wiem, napisali, że pierwszą kobietą w kosmosie była kobiecina z bankruta, a maszynę szyfrującą Enigma rozkminili wasi chłopcy (film był :? ) . :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group