forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 10 gru 2019, 3:10

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 707 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 71  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

W listopadzie gdy pada i dzień krótki
i zaczynam się zastanawiać, gdzie jest najbliższy most, żeby się rzucić w fale itd
to biorę się za czytanie tych
"naukowych dzieł" i mam masaż przepony i endorfiny

"W niniejszej książce kalibracja poziomów świadomości została przebadana z perspektywy aktualnych odkryć zaawansowanej fizyki teoretycznej i nieliniowej dynamiki teorii chaosu. Mamy podstawy sądzić, że wykalibrowane poziomy reprezentują potężne pola atraktorowe istniejące w obszarze samej świadomości, które determinują ludzkie życie, ustalając treść, znaczenie i wartość, i, co najważniejsze, służą jako energie porządkujące rozległe schematy ludzkich zachowań.
Ta stratyfikacja pól atraktorowych, która odpowiada poszczególnym stanom świadomości, niesie ze sobą całkiem nowy paradygmat pozwalający reinterpretować całe ludzkie doświadczenie ukształtowane w czasie."

:lol: :lol: :lol:

Czarna_Mańka pisze:

ps. wiesz może jaki on?
ten logarytm?
naturalny
czy inny?

Jak to jaki? To proste, logarytmiczny

PS. Mam, mam lodówkę! Beluga Vodka już mrozi, lód aby kawior na nim położyć też. Zaprosić na wyżerkę nie zaproszę bo chytry jestem...
wiecie jak to jest. Niski LOC wysoki kortyzol

Awatar użytkownika

MMM pisze:
Jaroo, to nie zdrowie, to konieczność. Donosy do Urbana, donosy do prokuratury, pisanie skarg na mojego ojca do Komendanta Szkoły w Dęblinie, pisanie kretyńskich postów do mojego syna i synowej, donosy na policję na s. i a.
Dużo tego było.

To zresztą ex sekciara.

Kuwa mać, jak to trzeba mieć nasrane we łbie (przepraszam łeb) aby takie rzeczy wyczyniać, niesamowite, nie uwierzyłbym gdybym nie czytał Waszych "perypetii"!!

A Komandor to żyła, wsadź se tyn kawior i te Rybe... źjem susi ;) :)

Beluga Vodka to wódeczka zacna, popitka do kawioru. Zmrożona aż gęsta najlepiej się komponuje. Stolicznaja i inne ruskie wódki do kawioru też pycha. Belugę Noble Gold Line Vodkę dostałem bardzo dawno na imieniny. Drogie to to jak cholera. Więc leżała bo szkoda było ruszać. Mam kilka takich rarytasów co leżą nie wiadomo po co. Ale jakiś wewnętrzny opór człowiek ma ,jak tak dla napicia się, wódkę za 400 czy nawet 1000 PLN ruszyć. Co innego popatrzeć, oblizać się, schować do barku i do Biedronki po lodową albo inny taki przysmak. A Bieluga Vodka dalej stoi. Natomiast kawior odsmażony z cebulką na patelni poszedł. Zapas z prywatnej masarni uzupełnię dzisiaj. :lol:

Awatar użytkownika

Dorosłe kobity i jeden niekobit. Wy naprawdę musicie się przejmować jakąś pizdą z USowa. Nawet watek nie taki. W nazwie watku nie ma nic o jakózce.
Ludzie - opamietajcie się.
To jest normalna mania.
Czy wy bez niej nie możecie zyć?
Takie HALO robić z jednej zaburzonej i kilku ( WAS) uzależnionych?
Ktos to musiał powiedzieć.
Ban? :) :) :)

O przepraszam, ja piszę tylko o amerykańskiej nauce i naukowcach. A przynajmniej o poważnie tam traktowanych przez ogól obrzeżach.Przy okazji było też o naukowcach-lekarzach-zbrodniarzach co w USA po wojnie wielką karierę zrobili w CIA, NASA itp.. Nic tam nie ma o kózkach ani innych takich.

Awatar użytkownika

Komandor pisze:
O przepraszam, ja piszę tylko o amerykańskiej nauce i naukowcach. A przynajmniej o poważnie tam traktowanych przez ogól obrzeżach.Przy okazji było też o naukowcach-lekarzach-zbrodniarzach co w USA po wojnie wielką karierę zrobili w CIA, NASA itp.. Nic tam nie ma o kózkach ani innych takich.

Dobra, wiesz o co mi chodzi.
Jesteś w strukturze jebaczy kózki niejakiej i tyle. :)
Co ona ma w sobie ta kózka, zeby tak? :)

Awatar użytkownika

Komandor pisze:

Myślisz że Hawkins rozumiał, co to atraktor?

Aż żal że na RF nie trafił, bo działo by się, oj działo...
te skoki kwantowe na bank być Ryśka
wkurzyły

@ Older. Chyba jednak trochę się mylisz. Ja alergicznie reaguje na każdą głupotę, pseudonaukę. Bełkot bezmyślny. Pochopne nieprzemyślane paplanie (stąd się i innym tu obrywało). Ty napiszesz jaki z ciebie wielki naukowiec bo doktorat piszesz z wydrążonej ziemi ze słońcem w środku albo z płaskiej to też cię wyśmieje. Czym bardziej będziesz się na jakiś PhD, MD i innych powoływał tym bardziej. Kiedyś na tym na tym forum np. bardzo mnie bawili ateiści co jeden się reinkarnował a drugi trawką trzecie oko pobudzał i miał wizje.
Może nie mam poczucia humoru ale uważam, ze głupota i bezmyślność to nie tylko takie takie ot tam sobie, To bardzo szkodliwe rzeczy są. Szczególnie w dobie internetu, egalitarnego wykształcenia polegającego na tym, że każdemu się należy co najmniej matura jak nie licencjat i każdy tuman się za wielce wykształconego uważa. Dlatego nie podzielam np. tej histerii, że się dzieci do wymarzonej szkoły nie dostaną albo nawet do liceum bo miejsc niby jest ale w LO dla nieco więcej niż dla polowy tylko starczy. Może będzie w końcu normalnie. Szkoda ze tylko przez rok.

@C_M. A jak miał trafić jak Rysiek F. nawet takich nie zauważał?

Awatar użytkownika

Komandor pisze:

@C_M. A jak miał trafić jak Rysiek F. nawet takich nie zauważał?

Czasem zauważał.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 707 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 71  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.