forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 21:20

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 992 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 100  Następna
Autor Wiadomość
Post: 20 paź 2019, 15:27 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Kurde z parteru? A jak się tylko trochę potłucze, wkurwi i wróci? :shock:

O taki dyplom to bym sobie na ścianie powiesił....

Obrazek

Pewnie jakiego tropiciela albo instruktora breakdance

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 paź 2019, 16:02 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
My tu gadu gadu a w Ameryce wynaleziono:

Obrazek

Cytuj:
Now discounted at $199.99, this miracle of modern Christian science is available at http://www.stopmasturbationnow.org
One size fits all, appropriate for children ages 5-16..


A przecież masturbacja możne być zabójcza. Np można skończyć rażonym piorunem:

Cytuj:
(Stop Masturbation Now)— There is nothing more disgusting than the thought of a teenage girl touching herself. Well… nature agrees too. Jennifer Connery of Hoagland Nebraska was struck by lightning this past Tuesday while masturbating outside behind a tree. “We don’t let our kids masturbate in the home for this very reason so I guess she had to sneak out side” embarrassed father Winston Connery was quoted as saying when contacted.

According to medical experts the moisture between her genitals and her fingertips served as a conductor and caused a lot of damage to nerve endings there is a good chance she will not regain feeling in either. “She is lucky to have only been using two fingers at the time, it could have been much worse” Carol Rogers, pediatric nurse responded. “Right now I think she is just embarrassed that she had to learn a lesson the hard way”

Masturbation is a most deadly sin and children need to be protected from the temptation.


Więcej na:

http://stopmasturbationnow.org


Może nasi kupią licencję w ramach offsetu za F-35?

PS. Myślę, że ta strona i organizacja to żart , ale co jak nie?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 paź 2019, 20:11 
Rozpoczęła się kampania wyborcza na stanowisko prezydenta w USA. Naturalnym kandydatem republikanów, jest oczywiście Donald Trump. Demokraci są na razie na etapie przeglądania kandydatów. Z 20-stu już przedstawionych jedna kandydatka jest jako tako normalna, posądzona jednak przez Hilary Clinton za człowieka Putina ( :lol: :lol: :lol: ) a powiedziała to kandydatka/przegrana 2016. Reszta kandydatów to mocno stuknięci ludzie, którym się wydaje, że pieniądze rosną na drzewach i określają siebie jako socjaliści i komuniści. "Powodzenia" Pomijam ju sprawę próby usunięcia Trumpa ze stanowiska bo jak twierdzą demokraci, "jeśli Trump wystartuje w wyborach 2020, to je wygra, więc jedyną szansą dla nich jest usunięcie go ze stanowiska" Nie żartuję, tak twierdzą.
Ciekawszą jednak ostatnio jest wiadomość, że Hilary Clinton zamierza wystartować w wyborach jako (znów) kontrkandydat z ramienia partii demokratycznej. Nie sądzę jednak, by otrzymała nominację. Członkowie partii, bardziej wierzą na dzień dzisiejszy w wygraną stukniętych kandydatów propagujących socjalizm i komunizm, niż w zwycięstwo emerytki Clintonowej.

Obrazek


Na górę
  
 
 Tytuł: Introduction
Post: 13 lis 2019, 11:27 
Hello,
My name is Daisy Simpson. I have been writing for 4 years. Writing is my passion. I have written many papers for university students.  I enjoy reading the written work of authors and writers. I'm good at my grammar and language so I decided to become a professional writer for helping students with their dissertation writing.


Na górę
  
 
Post: 13 lis 2019, 18:18 
Ale dlaczego ją interesuje ktoś kto nie ma z nią nic wspólnego? Niech sobie chłoptaś pisze, co Ci szkodzi.
A zresztą guzik mnie to obchodzi. Tej kretynki to mam powyżej warkoczy. Dobrze, że nigdy nie wspominałam gdzie pracuję, bo to gówno narobiłoby mi tylko problemów. Ona jest naprawdę chora psychicznie.
Myślę, że ta jej Semele to jest ona sama, bo komu by się chciało do cholery pisać na forum o 6 rano. Pracujący nie mają czasu a niepracujący powinni jak Pan Bóg przykazał spać bo 6 rano to środek nocy.


Na górę
  
 
Post: 13 lis 2019, 18:38 
Semele to inna osoba, kiedyś spotkałam ją na fb. Bardzo naiwna i chyba odrobinę zamotana, ale krzywdy nikomu nie robi.


Na górę
  
 
Post: 13 lis 2019, 19:41 
MMM pisze:
Malina, jesteś naiwna, czy udajesz? Jej ten facet nie interesuje, próbuje mi dokopać.
Przecież wiesz, że ten babsztyl nie ma poczucia humoru (szczególnie na swój temat), nie łapie sarkazmu i ogólnie nie kuma.

Nie mam nic do Semele i kompletnie mnie ona nie interesuje.


Nie przejmuj się tym imbecylem. Olej, nie psuj sobie nerwów. Ona żyje takimi akcjami.
A ten facet to jakiś trefniś i nic ponadto.


Na górę
  
 
Post: 20 lis 2019, 20:10 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Cytuj:
Jedynie IroB nie


Wiedziałem. wiedziałem.... jestem z ciebie dumny IroB. Gratulacje!!! :D

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lis 2019, 20:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
dzieki, bo ja sie nie jonkam mimo ze do baden baden mam niedaleko :)

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lis 2019, 21:01 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
i masz wyłącznik, słyszałem... :P

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 992 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 100  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group