forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 22:26

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 992 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 100  Następna
Autor Wiadomość
Post: 18 lip 2019, 11:25 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Beluga Vodka to wódeczka zacna, popitka do kawioru. Zmrożona aż gęsta najlepiej się komponuje. Stolicznaja i inne ruskie wódki do kawioru też pycha. Belugę Noble Gold Line Vodkę dostałem bardzo dawno na imieniny. Drogie to to jak cholera. Więc leżała bo szkoda było ruszać. Mam kilka takich rarytasów co leżą nie wiadomo po co. Ale jakiś wewnętrzny opór człowiek ma ,jak tak dla napicia się, wódkę za 400 czy nawet 1000 PLN ruszyć. Co innego popatrzeć, oblizać się, schować do barku i do Biedronki po lodową albo inny taki przysmak. A Bieluga Vodka dalej stoi. Natomiast kawior odsmażony z cebulką na patelni poszedł. Zapas z prywatnej masarni uzupełnię dzisiaj. :lol:

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 lip 2019, 18:19 
Dorosłe kobity i jeden niekobit. Wy naprawdę musicie się przejmować jakąś pizdą z USowa. Nawet watek nie taki. W nazwie watku nie ma nic o jakózce.
Ludzie - opamietajcie się.
To jest normalna mania.
Czy wy bez niej nie możecie zyć?
Takie HALO robić z jednej zaburzonej i kilku ( WAS) uzależnionych?
Ktos to musiał powiedzieć.
Ban? :) :) :)


Na górę
  
 
Post: 18 lip 2019, 18:35 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
O przepraszam, ja piszę tylko o amerykańskiej nauce i naukowcach. A przynajmniej o poważnie tam traktowanych przez ogól obrzeżach.Przy okazji było też o naukowcach-lekarzach-zbrodniarzach co w USA po wojnie wielką karierę zrobili w CIA, NASA itp.. Nic tam nie ma o kózkach ani innych takich.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 lip 2019, 18:38 
Komandor pisze:
O przepraszam, ja piszę tylko o amerykańskiej nauce i naukowcach. A przynajmniej o poważnie tam traktowanych przez ogól obrzeżach.Przy okazji było też o naukowcach-lekarzach-zbrodniarzach co w USA po wojnie wielką karierę zrobili w CIA, NASA itp.. Nic tam nie ma o kózkach ani innych takich.

Dobra, wiesz o co mi chodzi.
Jesteś w strukturze jebaczy kózki niejakiej i tyle. :)
Co ona ma w sobie ta kózka, zeby tak? :)


Na górę
  
 
Post: 18 lip 2019, 18:56 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
@ Older. Chyba jednak trochę się mylisz. Ja alergicznie reaguje na każdą głupotę, pseudonaukę. Bełkot bezmyślny. Pochopne nieprzemyślane paplanie (stąd się i innym tu obrywało). Ty napiszesz jaki z ciebie wielki naukowiec bo doktorat piszesz z wydrążonej ziemi ze słońcem w środku albo z płaskiej to też cię wyśmieje. Czym bardziej będziesz się na jakiś PhD, MD i innych powoływał tym bardziej. Kiedyś na tym na tym forum np. bardzo mnie bawili ateiści co jeden się reinkarnował a drugi trawką trzecie oko pobudzał i miał wizje.
Może nie mam poczucia humoru ale uważam, ze głupota i bezmyślność to nie tylko takie takie ot tam sobie, To bardzo szkodliwe rzeczy są. Szczególnie w dobie internetu, egalitarnego wykształcenia polegającego na tym, że każdemu się należy co najmniej matura jak nie licencjat i każdy tuman się za wielce wykształconego uważa. Dlatego nie podzielam np. tej histerii, że się dzieci do wymarzonej szkoły nie dostaną albo nawet do liceum bo miejsc niby jest ale w LO dla nieco więcej niż dla polowy tylko starczy. Może będzie w końcu normalnie. Szkoda ze tylko przez rok.

@C_M. A jak miał trafić jak Rysiek F. nawet takich nie zauważał?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 lip 2019, 18:17 
Offline

Rejestracja: 03 wrz 2014, 10:40
Posty: 980
Pan raczy żartować, panie Feynman!
Czytać!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 lip 2019, 20:00 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
No tak, ale ja nie zjawisku a o konkretnym zauważeniu tego MD PhD D.R.H.
Tego pewnie nawet nie zauważył poza tym do zwyczajnych durni jak sam mówi nic nie ma. A ten MD PhD D.R.H to uczciwy dureń chyba, on naprawdę wierzył w to co pisał i mówił. Olśnienia przecież doznał już w wieku 3 lat i później w zaspie a potem przy okazji jakiejś choroby poważnej.

Chociaż może nie bo jednak zadufany w sobie... :roll:

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 lip 2019, 20:28 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
Ciekawe, swoja drogą, dlaczego jakoby niewinny szpital jednak poszedł na ugodę i ogromne odszkodowanie.....

https://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swia ... 55737.html


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 lip 2019, 18:47 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Nie wiem czy była wina szpitala nie (ponoć jednak była) ale sądy w USA mają ogólną tendencje dosyć lekkiej ręki w zasądzaniu odszkodowań.
I to wysokich. A tu jeszcze dotyczy to swoistego symbolu narodowego i to w rocznice lądowania na księżycu.

A swoją drogą to ta instytucja ugody, często jeszcze przedsądowej, na poziomie kancelarii prawniczych, to według mnie jest niezbyt etyczne. Na pewno odciąża sądy, usprawnia system ale też generuje sytuację - jak masz kasę to możesz być bezkarny, nawet jak popełnisz przestępstwo. Bo często te ugody dotyczą przestępstw i ich zgłoszenia do organów ścigania. Jak masz kasę na dobrych prawników i na wypłatę sumy ugody to praktycznie możesz być bezkarny. Bo biedny się na powiedzmy kilkaset tysięcy $ połaszczy a i jego prawnik mu doradzi brać zamiast liczyć na wątpliwy wyrok i jeszcze ponosić koszty procesu. A prowizję od wypłaconej sumy weźmie.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 lip 2019, 18:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Oczywiście forsa na odszkodowania bierze się z księżyca a nie ze składek pacjentów na ubezpieczenia.
I ilu przez to umiera bo ich nie stać na szpital?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 992 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 100  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group