forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 0:44

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 992 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 100  Następna
Autor Wiadomość
Post: 11 maja 2016, 9:12 
Taka maszyna może być ratunkiem, nie tylko dla cywilizacji, ale i dla rozwoju rolnictwa. Użycie jej byłoby efektywniejsze od dołów z wapnem, hołoty w Polsce starczyłoby do przekwalifikowania wszystkich ziem rolniczych V i VI klasy na czarnoziem. Czasem i amerykańskiemu degeneratowi uda się wymyślić co pożytecznego.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 11 maja 2016, 11:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Rabarbar.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 maja 2016, 12:01 
st1111 pisze:
Rabarbar.


I będziemy pisać listy z Rabarbaru. Upssssss nie, Redlinski już napisał. :lol:


Na górę
  
 
Post: 11 maja 2016, 12:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Przecież jak nie będzie potrzebny teren na doły z wapnem to mówmy posiać rabarbar i wytruć wegan.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 maja 2016, 12:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Cytuj:
Duże ilości toksyny z rabarbaru mogą powodować uszkodzenie nerek i wątroby.

http://www.obiadujemy.pl/7-zdrowych-war ... z-trujace/

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 maja 2016, 16:27 
agronom pisze:
On wie co dobre a co niedobre, jak wszyskie marksisty. A jak nie, to do maszyny wrzuci


I jak każdy Polak, że o Polkach nawet nie wspomnę. Powiedz Pan, Pani Korbaczeskiej, że chciałbyś Pan na ulicy klepnąć w pośladek feministkę, a w trymiga przerobi Pana na nawóz i nawet maszyna nie będzie Jej do tego potrzebna.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 05 lis 2016, 20:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
Pralki atakujo!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 lis 2016, 0:16 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:57
Posty: 1927
REVEALED: A search of state election records was conducted by a Portland television station which reported that of the 112 protesters that were arrested, 69 of them could not be found to have turned in a ballot or were not registered to vote in the Beaver State.

http://www.breitbart.com/texas/2016/11/ ... ium=social


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lis 2016, 2:55 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 22:22
Posty: 678
A teraz cos bardziej na temat. (Choc nie wiem czy warto pisac, bo mi i tak swinia jaka wszystko pewno wywali. ) Koniec roku sie zbliza. W firmie w ktorej pracuje kontrakt sie konczy. Trzeba bylo podpisac nowy. Byly negocjacje. I wyszlo tak: Firma zaproponowala za podpisanie kontraktu po 5 tys. dla kazdego pracownika. Zwiazki uwazaly ze to cos za malo, bo firma notuje rekordowe zyski, dolozono wiec jeszcze tysiac. Zostalo wiec na 6 tys. A ja nie moge zrozumiec jak to jest ze te cholerne amerykanskie kapitalistyczne pijawki ciagle wciskaja swoim pracownikom te zielone papierki....Tysiace zielonych papierkow. Myslalem ze moze to dlatego ze socjal w nowym kontrakcie sie pogorszyl --- a tu nie, cholera, jeszcze sie polepszyl... Do tej pory placili mi marne 239 zielone papierki tygodniowo za tydzien choroby, co przy moich normalnych zarobkach zakrawalo na kpine ---- od nowego roku dostane ponad 700 zielonych papierkow za tydzien "bycia na chorobie" ---- jak oni, te cholerne kapitalistyczne pijawki, tak moga --- toz to bedzie zacheta wprost, do siedzenia w domu jak najdluzej. A moze, nie daj boze, te cholerne kapitalisty mysla ze zwiekszajac chorobowe pracownicy beda wracac po chorobie w lepszej kondycji, bo nie beda czuc presji do jaknajszybszego powrotu do pracy...i jak juz wroca to beda w pelni sprawni do wykonywania swoich obowiazkow...? Sam nie wiem... Tyle juz lat tu siedze, a te korporacyjne kapitalistyczne amerykanskie pijawki nie przestaja mnie zadziwiac... Choc czasami przesadzaja --- w przyszlym tygodniu u nas swieto, i kazdy pracownik (jak co roku) dostaje od firmy mrozonego indyka --- a ja cholera, nie przepadam za pieczona forma tego ptaszydla... Ale co zrobic, jak daja to trzeba brac, bo sie kapitalistyczne pijawki jeszcze obraza... A tak ogolnie, to glupio mi jakos --- gwarantowane podwyzki, bonusy, urlopy, chorobowe ---- jak w sw. pamieci komunie. A tu hameryka jest, a nie komuna przeciez...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lis 2016, 8:53 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Gratuluję panie Steve będzie pan miał na więcej lodów

Obrazek

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 992 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 100  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group