forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 18 kwie 2024, 5:11

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 992 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 100  Następna
Autor Wiadomość
Post: 05 lut 2020, 20:18 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Ano nie powiedziałem. a nawet jakby to te 1,5 km to blisko. Na warunki amerykańskie po sąsiedzku. .
Do szpitala też ma blisko.
Szczerze mówiąc to nie wiem o co jej chodzi. Mam za niskie IQ i rygory umysłowe chyba by naukę amerykańską zrozumieć.

_________________
Obrazek


Ostatnio zmieniony 05 lut 2020, 21:01 przez Komandor, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 mar 2020, 13:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Siedzi poczwara w zabarykadowanym domu razem z synami non stop.
Ciekawy jestem, jak długo z nią wytrzymają i to jej pierdolenie.
Kiedy i który w końcu przyjebie jej tym "eleganckim młotkiem"?

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 mar 2020, 13:07 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Mycie rąk przez 20 sek jako wyznacznik odpowiedzialności w referencji do miłości moralnej w celu ochrony ludzi wyższych? I 20 sek przypomina o ciepliwości? No kurde to ja jestem cierpliwy straszne. Nawet 30 sek. wytrzymuje. :P

Piękne.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 mar 2020, 18:34 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Cytuj:
Dzisiaj jest slonecznie i cieplo i zaraz idę pochodzić i pobiegać na podwórku.



Obrazek

Jak się ma podwórko, to się po nim biega :lol:

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 mar 2020, 19:04 
Offline

Rejestracja: 28 kwie 2016, 22:42
Posty: 1247
stanax pisze:
Cytuj:
Dzisiaj jest slonecznie i cieplo i zaraz idę pochodzić i pobiegać na podwórku.


Jak się ma podwórko, to się po nim biega :lol:


Stary dowcip mi się skojarzył:
Kilku kolesi w zatłoczonej celi, leżą na pryczach i się nudzą, tylko jeden krąży w kółko na środku.
W końcu jeden nie wytrzymuje:
- Słuchaj, stary! Czy ci się wydaje, że jak tak chodzisz, to nie siedzisz?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 mar 2020, 13:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Ot, kurwa, dobroczyńcy ludzkości.

Według informacji "Die Welt" prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump oferował właścicielowi TSG Hoffenheim Dietmarowi Hoppowi duże pieniądze za wykupienie jego firmy. CureVac jest bliska wynalezienia szczepionki na koronawirusa.

Administracja Trumpa miała zaoferować niemieckiej firmie medycznej „duże sumy pieniędzy” na wyłączny dostęp do szczepionki COVID-19. Niemiecki rząd chciał uchronić firmę przed "agresywnym przejęciem", oferując własne środki finansowe, aby szczepionka pozostała w kraju - informują niemieckie media.

Niemiecki minister zdrowia Jens Spahn dał do zrozumienia, że próba przejęcia firmy CureVac przez administrację Trumpa była "brzydkim zagraniem". Dodał również, że CureVac opracowuje szczepionki „tylko dla całego świata”, „nie dla poszczególnych krajów”.

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci ... #s=BoxMMt1


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 mar 2020, 14:05 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Czarna_Mańka pisze:
I tak po inżyniersku przeanalizuj, nie blokując wyjść do egzaltowanych emocji

ps. pajęczyny i referencje do czegoś tam możesz pominąć


No ale jak pominę pajęczyny i referencję i nie będę blokował to mi tylko radosne życie zostanie.
A ja już mam. Więcej szczęścia i radości po prostu ani fizycznie ani psychicznie nie jestem w stanie wytrzymać. :P

Co ja mogę o Freudowskiej psychoanalizie jak ona obecnie jest uznawana za coś z pogranicza pseudonauki przez psychologów? A Wielu naukowców zalicza ją wprost do pseudonauki, paranauki czy nawet literatury.

Ale w USA, nawet ludzie wykształceni, lubią latać to różnych szamanów co mają odpowiedź na wszystko i zawsze mają rację.

Bo to samosprawdzające teorie są. Np Jak się bawisz dużym i grubym ołówkiem odruchowo to ci powiedzą ze podświadomie zaspokajasz swoje potrzeby falliczne będące wynikiem, ze tatuś cię w jako dziecka nie kochał tak jak chciałaś albo innej, podobnej traumy. Częste lewatywy za dziecka - nie wiem - na pewno coś wymyślą w przypadku lewatywy to będą potrzeby falliczno - analne chyba. tak sądzę .

Jak przyznasz (bo z ciebie wyduszą, wspomnienia wykreują, wmówią) ze tak było i jest to mają sukces i potwierdzenie swojej teorii i metod.
Jak zaprzeczysz. To użyją argumentu że to przyczyną tego zaprzeczenia jest NIEŚWIADOMOŚĆ i wyparcie, które też potwierdza, że mają rację.

Ja w tych 100 dowodach na istnienie Boga, jakiegoś prof. dr. hab biskupa. Tam też było np takie coś. Męczeńska śmierć św X dowodem na istnienie B. Cudowne ocalenie od śmierci św. Y dowodem na istnienie B również. Itp.

No co mam jako inżynier tu analizować. Nawet już tak nie inżynieryjnie ale amatorko naukowo? Przecież to jest niefalsyfikowane. Te pajęczyny w nieświadomości i inne te jej bzdury.
Nieświadomość ma przecież do siebie ze jest nieświadoma więc tam może być wszystko i świadomie tego nie ogarniesz ani nie zbadasz. Albo nic.

PS. Klasyczna psychologia (głównego nurtu) odrzuca te bzdury o nieświadomości z ukrytymi w niej popędami i pajęczynami.

_________________
Obrazek


Ostatnio zmieniony 16 mar 2020, 17:22 przez Komandor, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 mar 2020, 17:26 
Różne są głosy: bas, baryton, sopran, mezzosopran i t.p., ale o asertywnym głosie nie słyszałem. Ja jetem bardzo asertywny, nawet niektórym się to nie podoba, ale żebym miał swój sznapsbaryton na operowy asertywny zmieniać? Never!


Na górę
  
 
Post: 16 mar 2020, 18:20 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Jak ci tu nasze krewkie panie ze stiletta w krocze zasadzą to zaraz zmienisz :P

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 mar 2020, 10:41 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
Powinnam dać w cytatach, ale ponieważ cytat dotyczy pracy doktorskiej, to jakoś ten wątek mi pasował, i dużo mi się kojarzy :twisted: .
A cytat (obszerny) pochodzi z ukochanego przeze mnie Antoniego Słonimskiego - felietony z lat 60-tych.

"Tematem dyskusji była rozprawa doktorska magistra Haliny Młokosiewicz. Promotorem był profesor dr Michał Godycki, recenzentami: prof. dr Tadeusz Dzierżykray-Rogalski i docent dr Bronisław Jasicki. Tytuł pracy brzmi dosłownie: Analiza skoku przez skrzynię w zależności od techniki wykonania oraz niektórych cech morfologicznych ćwiczącego (Patrz "Życie Warszawy" z dnia 8 czerwca.)
Piękny temat. Zawsze doceniałem konieczność ćwiczenia się w przeskakiwaniu skrzyni. Po co obchodzić taką skrzynię dookoła, skoro można ją przeskoczyć? Naród polski już nieraz płacił ciężko za tę nieumiejętność przeskakiwania. Gdyby książę Józef znał tę pracę doktorską, dałby sobie radę z Elsterą. Więc choć nie byłem na tej dyskusji, popieram gorąco wszystkich profesorów, docentów i magistrów od przeskakiwania skrzyń."


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 992 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 100  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group