forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 10:04

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 992 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 100  Następna
Autor Wiadomość
Post: 23 cze 2015, 14:26 
Z lekka ciśnienie mi skacze, kiedy emigranci plują mi na kraj i piszą jakie to u nas jest wszystko chujowe.
Ja w Stanach nigdy nie byłam, więc trudno mi porównywać. Ale nie dajmy się zwariować, niedługo przeczytamy, że u nas wierzchem popierdala się na mszę i odrabia lekcje przy świeczkach.


Na górę
  
 
Post: 23 cze 2015, 15:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
W Polsce jest hujowo.A ludzie stracili nie tylko bezpieczeństwo ale i honor.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 cze 2015, 17:59 
Mi nie jest. Co mam zrobić, iść nurkować :) ? Pewnie, że pójdę, już dziesiątego.
No i o jakim honorze mowa?


Na górę
  
 
Post: 23 cze 2015, 18:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
AGAFIA pisze:
No i o jakim honorze mowa?


A to takie coś już teraz nieważne bo weszły smartfony.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 cze 2015, 18:21 
Tak właśnie myślałam...


Na górę
  
 
Post: 24 cze 2015, 9:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 cze 2015, 9:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 12:50
Posty: 1911
Killashandra Ree pisze:
Obrazek

Idealnie wpasowało by się w dymki Jamioła.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 cze 2015, 7:32 
AGAFIA pisze:
awatar pisze:
Nie, bo mam dziecko w szkole elementarnej (K-5) i pizzy spreparowanej w ten sposob nie podaja. Dodatkowo, jedzenie przynosi sobie z domu ktore jak wyglada i z czego jest przygotowane jest w sciezce "Gosciu ..." wiec postaraj sie o szczypte samodyscypliny i nie kopc wygaszonym knotem kaganka oswiaty znanym opinii publicznej jako ignorancja.

Tu masz alarmujace wiesci w aspekcie epidemii otylosci u dzieci w Polsce. Zamiast kierowac cala energie mozgu na front wschodni, moze warto postarac sie podzielic uwage przez odwyk od wschodnich uzaleznien i zrobic cos dla dobra wlasnego podworka w mysl postrzegania belki we wlasnym oku. Niech Putin ma szanse zmaterializowac obietnice o pokojowym zakonczeniu konfliktu na Ukrainie zlozona ostatnio w St. Petersburg:

Zakasaj rekawy i do roboty, Polska czeka i polskie dzieci rowniez :)
http://www.poradnikzdrowie.pl/ciaza-i-m ... 40927.html

"Musze przyznać ze, niestety wielu bardzo ważnych rzeczy nie uczy się polskich szkołach. Przede wszystkim umiejętności wystąpień publicznych, publicznej debaty i ducha przedsiębiorczości." - jakies refleksje czy ignorancja nadal kwitnie :?:

https://littletownshoes.wordpress.com/2 ... e-roznice/

Komunkacja dzieci do szkol w Polsce? Jaka komunikacja?



Awatarze nieco Cię ponosi. Polska to nie tylko Pcim Dolny. W wiekszości, nawet małych miejscowości dysponujemy autobusami bądź busami szkolnymi, dodatkowo dostosowanymi do przewozu osób niepełnosprawnych.
Prawda jest taka, że Polska, na którą wielu tak pluje dokonała ogromnych postępów, kroków na które inni potrzebowali 50 i więcej lat. Oczywiście można opierać się na stwierdzeniu, że na transformacji wielu z nas straciło, ale nie tylko w Polsce. Spójrz na byłe NRD, tam bezrobocie jest bardzo wysokie i znajdziesz i takich, którzy tęsknią za murem. I u Ciebie są biedniejsze rejony, i u Ciebie w kraju, wiele rzeczy wymaga zmian, naprawy.
Tak więc nie, w polskich szkołach nie karmi się dzieci śmieciowym żarciem, rzecz zresztą reguluje ustawa.
Dzieci w większości przypadków mają zapewniony dojazd, a jeśli nie, mamy również internaty i bursy.
Różnica jest taka, że u Was do szkół wpadają niezrównoważone gimbusy z giwerą i strzelają do kolegów.
U nas, póki co, naparzają się po ryjach w parkach.

To jest oczywiste. Jestem na biezaco w temtach, bo czytam wiadomosci. slucham nagran w Necie, ogladam filmy, seriale, etc. Nie "pluje" lecz ciesze sie. Polska zrobila krok siedmiomilowy w aspekcie traktowania osob niepelnosprawnych. Przede wszystkim przez rozpozanie, ze takie osoby istnieja. :D

Dla kolesia inteligentnego inaczej - to daje przekroj spoleczny :D


Ostatnio zmieniony 27 cze 2015, 8:26 przez awatar, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Post: 27 cze 2015, 8:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
awatar pisze:
Jestem na biezaco w temtach, bo czytam wiadomosci. slucham nagran w Necie, ogladam filmy, seriale,
:lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 cze 2015, 8:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
awatar pisze:
ogladam filmy, seriale


Niewolnica Isaura, Ptaki ciernistych krzewów.

No faktycznie, filmy dla garkotłuków.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 992 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 100  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group