forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 2:11

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 992 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 100  Następna
Autor Wiadomość
Post: 03 sty 2020, 17:24 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
Czy myślisz, że ktokolwiek potraktował jej donosy poważnie?
Jeśli mają chociaż jednocyfrowe IQ, to umieścili je tam, gdzie ich miejsce.
W śmieciach. Zmieszanych.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 sty 2020, 14:56 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Paryż jest piękny. Ile tu pięknych pań w stiletto!!! Życie nocne... Warszawa nie wie co to jest. No może Poznań czy Wrocław i inne trochę.
Mamy bilety do Lido de Paris na "Paris Merveilles". Strasznie lekko obyczajowo będzie. Spodobała nam się )zonie też) taka jedna mulatka śliczna na Boulevard de Clichy.
No cóż, mój upadek moralny jest nieunikniony. :oops: :twisted:
Bateria w notebooku pada też.
Pa.
:roll:

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 sty 2020, 15:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Komandor pisze:
Ile tu pięknych pań w stiletto!!!
Przyjrzyj się twarzy każdej z nich. Jak zezowata, wtedy spójrz na nogi. Jeśli któraś będzie miała nieproporcjonalnie wielkie stopy, krzywe krótkie nogi, na przykład takie:

Obrazek


lub takie:

Obrazek


... Wtedy weź żonę za rękę i delikatnie lecz stanowczo poprowadź w przeciwnym kierunku. Po prostu spierdalaj, bo to wiedźma :lol:

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 sty 2020, 22:34 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Matko boska, mogłaś mi tego oszczędzić :/

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 sty 2020, 13:09 
To zazdrość, w sumie trudno się dziwić, bo kto z nas nie chciałby mieszkać w takim pałacyku. Że jest nieprawdopodobnie prymitywna, to nie umie sobie poradzić z tym, że ktoś ma ładniejszy dom, synową i tak dalej.


Na górę
  
 
Post: 05 sty 2020, 13:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
... I nie ma kwadratowej wielkiej dupy :lol:

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 sty 2020, 15:22 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
A mnie, jak byłbym małą dziewczynką i bawił się lalkami Barbie, bardziej by się podobał ten na dole. Taki słodziak.. :roll:

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 sty 2020, 13:37 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Przecież nie chodziło i nie chodzi o to czy faktycznie jest czy nie tylko aby obrzucić gównem i się zemścić (za odmowę czytania wierszydeł najprawdopodobniej)

Przecież sama jasno napisała, ze na MMM się mści za wyśmianie jej wiersza lata temu.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 sty 2020, 14:54 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
Zajrzałam, poczytałam, i mam takie głupie przypuszczenie.
Sądząc z logiki i pokrętności pomysłów Wuja zaczynam dochodzić do wniosku, że prawdziwym autorem algebry Kubusia jest on sam, Wujo.
A Kubuś tylko firmuje.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 sty 2020, 19:44 
Napiszę tutaj do tego kolegi, może koleżanki pod nickiem Parsifal. Jeżeli ktoś z was może, wklejcie mu tam w gwiezdnych wojnach linka do mojej wypowiedzi.
Drogi użytkowniku, jeśli szukasz na forum sfinia logiki i zdrowego rozsądku, to nie jest to forum. Tutaj od dłuższego czasu prym wiodą schizofrenicy uważający się za Chrystusa, matematycznego geniusza, naukowców, itd. ogólnie nikogo to nie obchodzi, niech sobie będą Napoleonami. Człowiek się pośmieje i pójdzie w ciekawsze miejsca do ciekawszych rozmówców. I tak by się stało z forum śfinia. Sam widzisz że to forum praktycznie jest martwe. No ale kiedy jakiś tam schizofrenik i psychopata, używa platformy tego forum, do tego żeby łamać prawo karne, żeby ludziom realnie dokuczac i robić krzywdę, w postaci zamieszczania linków do zdjęć, do profili, w sumie nieznanych osób, kiedy te osoby są wyzywane przez użytkownika forum śfinia, na forum śfinia od prostytutek i kurew, to zasranym obowiązkiem administratora, jest zareagować. Nie tylko kasując posta obraźliwego, a zareagować w ten sposób, by takie sytuacje się nie powtarzały. Ale się powtarzają i będą się powtarzały. Bo administracja tego forum, bardzo chętnie banuje słowa, urządza teatrzyki umowami, paragrafami, prowadzi szeroko zakrojoną demagogię, nie potrafi jednak jednego. Stanowczo zareagować, zbanować, znanego z innych polskojęzycznych forów, znanego już policji w Norwegii, Polsce, Wielkiej Brytanii stalkera. Stalkera z 15-letnim dorobkiem. Z dorobkiem z wielu forów internetowych, gdzie ludzie byli różni. Administrator śfini, nadal używa starych schematów, udaje że niby nie wie w czym rzecz, chce zmęczyć interlokutora demagogią, pewnie licząc na to, że kolejna osoba machnie ręką. Ja to znam z autopsji. Kiedy zaburzona stalkerka z Ameryki, zaraz po banie na forum nie, przylazla tu za mną i koleżankami , kolegami tutaj na sfinie, pamiętam jak mnie z imienia nazwiska i adresu zamieszkania pomówiła, a administrator udawał znając moje dane osobowe że on nie wie o kim pani dyskurs pisze. Administrator znał moje dane osobowe nie tylko z Facebooka, ale i z prywatnych rozmów. Wysyłał mi kartki na mój adres domowy, na moje nazwisko. Mimo tego udawał, że on nie wie czy to o mnie mowa. Stosował tą samą demagogię co dzisiaj. Nie ten wątek nie tak zadawane pytanie itd. powtarzam ja to już przerabiałam. Dlatego, z administratorem forum śfinia, już nie ma o czym rozmawiać. Co się dzieje na śfniach każdy widzi. Wszyscy praktycznie wszyscy użytkownicy poszli sobie w cholerę. Gdyby dyskurs, święta krowa administracji i Rafała, nie zahaczala o nasze rodziny , to pies z kulawą nogą nie zajrzał by nawet na to forum. Schizofreniczny bełkot od rana do wieczora, nikogo nie interesuje. Tak samo jak nikogo nie interesuje to, że jakieś psychopata robi z siebie geniusza matematycznego, czy naukowca z doktoratem.
Takie są fakty.
Powtórzę raz jeszcze, gdyby nie to że psychopatka za wszelką cenę stara się realnie nam dokuczyć, stara się zrobić ludziom krzywdę w realu, to forum śfinia, już dzisiaj byłoby martwe.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 992 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 100  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group