forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 20 kwie 2024, 10:10

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 992 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 100  Następna
Autor Wiadomość
Post: 16 sty 2020, 15:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 17:35
Posty: 1639
Lokalizacja: Kresy pn-wsch.
Łoj tam, no ździebko przegiąłem :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 sty 2020, 17:48 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
MMM pisze:
More energy results from less matter/less that matters. Managing human energy is about quality, not quantity, by discerning what matters to liberate from the weight of what does not. The recipe for joy is self-knowledge independent of the environment with a pinch of self-compassion.

MMM, ph.d. in dissertation


Twe ekstremalne impoderabilia egzemplifikują w mym ego dytyrambiczną akronimiczność w aspekcie gnostycznym, aczkolwiek używając zdolności profetycznych można dojść do założenia, iż leseferystyczne uwarunkowania prowadzą do denuncjacji osobników o nieznanej proweniencji.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 sty 2020, 17:59 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Piedestałem powyższego założenia jest, bądź co bądź, archaiczna metodyka współśrodkowości, zatem idea ta, nawiązując to inkoherentnej paraleli, wyalienowana jest z wątku lokalnego.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 sty 2020, 18:10 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Biorąc pod uwagę wizualny aspekt tego zagadnienia, jest ono zbyt specyficzne w swojej strukturze obiektywnej, i wobec tego w ramach szowinizmu i abstrakcjonizmu absolutnie nie wchodzi w rachubę. No bo jeżeli ktoś komuś coś, a nikt nikomu nic, to po cóż i na cóż. A co się tyczy względem tego to i owszem, gdyż z punktu patrzenia na punkt widzenia, kwintesencja omawianego zagadnienia jest nam bardzo dobrze znana. Lecz jeśli o mnie chodzi, to nie wiem o co chodzi.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 sty 2020, 18:31 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Racji niestety nie macie, struktury mezomeryczne zwane potocznie diheliopsami trybohydralnymi są pochodną rotoleksji fazy rotacyjnej przypływów dolnej Wisły w okolicy gdzie wyżej wymieniona Wisła krzyżuje się z dolnym biegiem Amazonki, co oczywiście ma wpływ na pretoturbulencyjne zachowanie się Marsa w okolicy halo gwiazdozbioru strzelca w dipolaroidalnej konstelacji, gdzieś na południu Chińskiej Republiki Ludowej, co jak wiemy miało niebanalny wpływ na decyzje podejmowane w Parlamencie Europejskim w czasie przesilenia zimowego, w roku 817 naszej ery. Wynik z tego taki, że wszystko co istnieje, nie istnieje, bo istnienie to już dowód nieistnienia istnienia, poprzez turbulencje Jowisza, w chwili gdy gwiazda północna górowała nad Antarktydą. Podsumowując, to i owo, jak i siamto i owamto, nic nam do tego co natura dała.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 sty 2020, 18:53 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
I oto po raz pierwszy objawił się nam były student (prymus zresztą) profesora Jana Tadeusza Stanisławskiego.
Niniejszym, w adekwatny sposób zostało udowodnione iż Mniemanologia Stosowana jest nauką wybitnie ścisłą,
równie ścisłą a może nawet bardziej, jak filozofia amerykańska. Brawo Komandorze!

Ścisłość obu nauk, ich różnice oraz przewagi jednej nad drugą, jest prawie nie do rozpoznania ponieważ trzeba by
zmierzyć napięcie zwieraczy akademików-wykładowców tu i tam. Najlepiej konopnym sznurkiem.

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 sty 2020, 18:44 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Dyskurs pisze:
Semele pisze:
@DYSKURS. Krowa jednak na pewno żartował, że JEST żoną Urbana...
Na pewno zartowal, bo zona Jerzego Urbana jest (kto miał przeczytać przeczytał). [/b]

Semele pisze:
Poza tym nie wiem czy miał tylko jedną.
Urban (kto miał przeczytać przeczytał a teraz znika)


Zapewne Pan Urban ma wystarczająco kasy aby wytoczyć proces cywilny w USA komuś kto tak obraza jego żonę. A jak nie to Daniszewska powinna na nim to wymóc.

A już na spokojnie ich stać na pismo przedprocesowe dla Wuja z żądaniem zablokowania dostępu do treści tego pomówienia.
Przeniesienie tego podłego pomówienia, na dodatek kolejnej osoby nieangażowanej w żaden spór z tą Panią z Hameryki do innego wątku (z podaniem linku aby można było łatwiej trafić) nie rozwiązuje sprawy.


Jeszcze jest taki kwiatek o Panu Urbanie ale to już "tylko" obraza.

Dyskurs pisze:
Nie ma. Widzisz wezmiesz taki palac w Konstancinie i wstawisz do niego dekadencje z odstajacymi uszami i juz nie chce tam ani byc ani o takim palacu marzyc. Czuc tam papierosami na dodatek a to u mnie wzbudza odruchy wymiotne.



I w sumie Urban się jedynie zaśmieje. Ale tego o Pani Daniszewskiej bym już nie puścił. :evil: :evil: :evil:

Normalnie taoistyczne lustrzane obicie sprzężeń zwrotnych w fizyce kwantowej aż mi duszę będącej odbiciem przestrzeni Hilberta z operatorami hermitowskimi w reprezentacji dowolnego keta w bazie dyskretnej w referencji własności i wartości w widmie ciągłym i transformacji unitarnej rozrywa.

I zaręczam Was, ze ten pogrubiony mój dodatek ma więcej sensu i związku ze sobą niż te lustrzane odbicie sprzężeń zwrotnych.

To zbyt poważna sprawa by dać zamieść pod dywan znowu.
Wiec podaje ogólny. Aby nie było, że coś zmyślam.

http://www.sfinia.fora.pl/magiel-wiezie ... 37-25.html

i jakby było zamglone na czerwono link pośredni aby łatwiej trafić :

http://www.sfinia.fora.pl/magiel-wiezie ... tml#501497

PS. Zmienione aby nie powielać podłych pomówień.

_________________
Obrazek


Ostatnio zmieniony 20 sty 2020, 9:27 przez Komandor, łącznie zmieniany 4 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 sty 2020, 19:28 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
No ja niby wiem to i to co C-M i to co Ty. Ale to już przekracza wszelkie granice.
To już nawet nie sugestia (od biedy) jak w przypadku Twojej synowej tylko jawnie i wprost.

Pomijam już, że nawet jakby to co ją jej nieczochrana boli? Zazdrości?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 sty 2020, 19:47 
Miałam zapytać wuja, jaką logiką się kieruje. Mianowice, dyskurs może kolejny raz łamać prawo, dopuszczać się pomówień na platformie administrowanej przez wuja. Ale w momencie kiedy ktoś inny, takie zachowania potępia, to według wuja jest hejterem i trzeba go blokować.
Dajmy już spokój, jest jedynie kwestią czasu kiedy to szambo wybije.


Na górę
  
 
Post: 19 sty 2020, 20:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6459
wow, ta Daniszewska ......pani....tez bym tak chcial.....znaczy nie chlopakow ale ....no ...wiecie , rozumiecie ...fajnie jak by to byla prawda, by znaczylo ze to osoba naprawde wolna! co nie znaczy ze jam pojebana ksiega powinna moc sobie pozwolic na takie bezkarne szkalowanie kobiety. Na mnie osobiscie nie wywoluje to dyskursowe twierdzenie zadnego negatywnego wrazenia, ale znajac to koltunskie spoleczenstwo.....

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 992 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 100  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group