forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 16 kwie 2024, 22:06

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 992 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 100  Następna
Autor Wiadomość
Post: 04 lip 2019, 22:34 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 22:22
Posty: 678
IroB pisze:


a ona kocha ?

Mam nadzieje....skoro sie tak poswiecam... :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 lip 2019, 10:38 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Cytuj:
No i do tego te nie konczace sie wizyty u rodziny, szczegolnie u starszych ciotek --- to raczej meka niz wypoczynek..


Jedynie to Cię tłumaczy... :lol:

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 lip 2019, 11:30 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
AGAFIA pisze:
Budzą Ciebie chociaż koguty nad ranem?

8-)


Budzą, niedaleko jest straż pożarna, i często jeździ z włączonymi kogutami.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 lip 2019, 12:01 
Tylko wojny ze Stanami nam brakuje.

https://www.facebook.com/Godlewska.TV/v ... SEARCH_BOX


Na górę
  
 
Post: 05 lip 2019, 20:44 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Ile może być uniwersytetów w USA? 200? 300? Tak z ciekawości pytam.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 lip 2019, 21:30 
Ile by nie było, albo jesteś człekiem inteligentnym, albo zaburzonym psychopatą, który istnieje tylko po to, by komuś tam dokuczyć. Donos złożyć, tam, siam, obgadać, czepić się rodzin, dzieci.. Jak widać są na świecie jednostki, które za wszelką cenę chcą komuś zaszkodzić, bo nie wiem, sami mają żywocik mocno daleki od ideału. Smutne to, bo naturalnym odruchem, jest pomóc, ale jak pomóc osobie, która nie kuma, że jest chora .. Ktora jest tak bardzo chora, że latami z siebie pośmiewisko robi, starszej kobiecie, której nikt nie lubi, nie kocha, nikt nie chce się z nią zaprzyjaźnić, a ona nachalnie pcha się do grupy i udaje, że wszystko jest ok. I równie nachalnie, usiłuje zwrócić na siebie uwagę, jakimiś bzdurami, pretensjami, a nawet wojną o to , że ją zbanowano. Strasznie szkoda mi tej kobiety, serio.
Co ona musi mieć w głowie, by robić takie rzeczy?
Nienawiść, hejt, piętrowe kompleksy.


Ostatnio zmieniony 06 lip 2019, 10:55 przez AGAFIA, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Post: 06 lip 2019, 0:04 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 22:22
Posty: 678
Komandor pisze:
Ile może być uniwersytetów w USA? 200? 300? Tak z ciekawości pytam.


4298 w roku akademickim 2017-2018. https://www.usnews.com/education/best-colleges/articles/2019-02-15/how-many-universities-are-in-the-us-and-why-that-number-is-changing
Niestety ilosc niekonicznie przeklada sie na jakosc ---- wiem z praktyki...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 lip 2019, 9:33 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Dzięki Steve. Tylko, że się nie do końca zrozumieliśmy, to liczba wszystkich szkół wyższych dających minimum tytuł bakałarza.
Przez Uniwersytet miałem raczej na myśli szkoły kształcące na poziomie magistra i ze studiami doktoranckimi. I mające wiele wydziałów. Nie wiem też, czy w wymienioną ilość nie wchodzą też colleges będące w składzie uniwersytetów oraz rożnego rodzaju szkoły artystyczne.
U nas szkoły wyższe mające uprawnienia do nadawania magistra, doktora, habilitacji to szkoły na prawach akademii. Politechniki, Akademie, uniwersytety.

Ale znalazłem to o co mniej więcej mi chodziło dzięki Twojemu linkowi.
Tu są:

https://www.usnews.com/best-colleges/ra ... iversities

Wychodzi, że jest ich 301 patrząc na pozycje rankingu plus kilkanaście nieklasyfikowanych.

Ale dziękuję bo mi się trochę wyjaśniło.

Są jeszcze regionalne uniwersytety w tym rankingu (opcja wyboru) i razem wszystkich jest chyba ok 1400. ale tam też są ujęte szkoły undergraduates czyli po naszemu pierwszego stopnia - u nas licencjackie lub inżynieryjne.

_________________
Obrazek


Ostatnio zmieniony 06 lip 2019, 9:52 przez Komandor, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 lip 2019, 9:51 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
A to u nich legalne?
Jeden styl dyplomu coś mi przypomina :P

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 lip 2019, 18:50 
Komandor pisze:
A to u nich legalne?
Jeden styl dyplomu coś mi przypomina :P

Pewnie legalne o tyle, ze kiedy na użytek forum internetowego sobie coś takiego drukniesz, kupisz z wydrukiem własnego nazwiska, to nie ma w tym szkodliwości. Możesz udawać nawet Napoleona, nikogo w zasadzie to nie obchodzi, ale gdbybyś chciał na podstawie fałszywek zdobyć pracę, ludzi na coś tam naciągać, to i pewnie w USA jest to niedozwolone.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 992 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 100  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group