forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 15:12

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 992 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95 ... 100  Następna
Autor Wiadomość
Post: 14 paź 2020, 4:28 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 22:22
Posty: 678
Czarna_Mańka pisze:
Właśnie się dowiedziałam od gęsiego pipka, że Trump jednak wygra wybory
i wtedy wszyscy lewacy w USA się wściekną.

Zapewne. A lewakow jest tu w Stanach naprawde kupa. To wszyscy ci ktorzy posylaja (lub posylali) swoje dzieci do publicznych szkol. To takze wszyscy ci ktorzy bez mrugniecia okiem uzywaja poblicznych drog, oraz oczywiscie ci ktorzy uzywaja publicznych srodkow transportu rodzaju wszelakiego. Lewakami sa tez ci ktorzy kiedykolwiek wyylali listy/przesyki przez tutejsza poczte, oraz ci ktorzy uwazaja ze fajnie jest miec bezpieczne i nie szkodliwe miejsce pracy, a do tego jeszcze by dzien pracy konczyl sie po osmiu, a nie dwunastu godzinach pracy. Lewakami sa oczywiscie tez wszyscy amerykanie ktorzy uwazaja ze koszty leczenia za wypadek przy pracy powinien ponsic pracodawca, a w razie smiertelnego wypadku przy pracy, rodzina powinna dostac jakies odszkodowanie. Lewakami sa tez wszyscy korzystajacy z rzadowej emerytury lub renty, oraz wszyscy biedacy, ktorzy kiedykolwiek dostali chocby centa zasilko od rzadu.... To oczywiscie nie koniec, a racej poczatek wyliczania kategorii tych wszystkich paskudnych lewackich amerykancow, mysle jednak, ze juz z tak niewielkiego opisu wywnioskujesz, ilu tych lewakow w ameryce tak naprawde mieszka. Problem z nimi ja jednak widze taki, ze wiekszosc z nich nie zdaje sobie sprawy ze ktos ich zalicza do lewakow bazujac nie na tym co mowia a na tym jak postepuja...Wiekszosc z nich nie ma rowniez zielonego pojecia z kad te wszystkie, tak potrzebne w zyciu rzeczy, sie tak naprawde wziely...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 paź 2020, 12:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
I ten ostatni Twój wniosek,Steve ,uważam za kluczowy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 paź 2020, 18:07 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Muszę poprawić dopisek pod postem chyba

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 lis 2020, 13:54 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
No popatrz jak u nas za to na samych młodych padło. 48-latków.


Ale za to też koperty śmierci mają. Ponoć "śmierci politycznej" dla Trumpa.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 lis 2020, 14:05 
Kogo to w Polsce obchodzić powinno? Tylko tych wylizywaczy dupy Trumpa płacących za złom jego i obietnice ochrony, których nie potrzebujemy. Przyjdzie Biden i będzie bida! Za prawo się trzeba będzie brać i, kurwa, za sprawiedliwość... :)


Na górę
  
 
Post: 07 lis 2020, 17:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
.

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Ostatnio zmieniony 07 lis 2020, 18:59 przez zritah, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lis 2020, 17:43 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
... i tylko gęsi mi żal :(

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lis 2020, 18:11 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
... jedna, a mnie żal wszystkich. jak koni... jak koni... :cry:

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lis 2020, 20:37 
No masz, jak to wpisy się zmieniają.
Jeszcze chwilę temu, stało, że Arnolt pieprzy głupoty gdzie popadnie, a cm wysyła Go na Onet.
Nawet zapytałam, kim to to cm jest, bo przecież byliśmy tu wcześniej od niej, i jednak
logowaliśmy się na forum Urbana a nie czarnej Mańki.
Ale pykło i znikło.


Na górę
  
 
Post: 07 lis 2020, 20:55 
Teraz chyba według najnowszych standardów forumowych, powinnam napisać ile razy post jest zmieniany, postarać się i napisać to mniejszą czcionką.
No nie był zmieniany, tym razem, proszę o instrukcję mam teraz napisać tą mniejszą czcionką, że nie był zmieniany, czy co?
I kolejne pytanie, mam zacytować swój wpis? Resztę postów też mam cytować, tylko swoje czy cudze też? Zapytałabym Redakcji, biedactwa kilka dni temu z rana też się żaliły, ale wpis też pykł.
Chyba ktoś powinien zadzwonić i zapytać, czy to jest nadal forum Urbana?


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 992 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95 ... 100  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group