forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 22:40

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 992 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 100  Następna
Autor Wiadomość
Post: 02 lip 2019, 23:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 22:22
Posty: 678
AGAFIA pisze:
Cytuj:
Dziekuje za wspaniala i przyjacielska wymiane ciagow myslowych... Na nic wiecej nie liczylem... :D

Czesc Steve. Polonia w USA to 9 962 334 (odsetek całej ludności 3,3%), wniosek z tego taki, że praktycznie każdy Polak ma albo rodzinę albo znajomego w USA.

Teraz pytanie, jakie jest prawdopodobieństwo, że wśród tych 9 962 334 ludzi, ktoś używa wyszukanego jezyka, czyli zamiast nazwać rzecz po imieniu cuduje i naduzywa w dodatku kropkujac bluzgi . Jakie jest prawdopodobieństwo tego że dwoje obcych ludzi lansuje się na sypialnie i garaże, na zarobki..etc..żadne.

Nie wiem kim jesteś, ale przekaż kumpeli- siorze iż żadna policja mnie nie blokuje, policja doskonale wie z czym i kim ma do czynienia. Dałam sobie spokój, bo szkoda mi i życia, i czasu na uzeranie się z zaburzoną, starą i co tu dużo mówić, bardzo uposledzoną, i już bardzo znaną służbom europejskim,hejterką. Jeśli zacznie, ja jej nie zwyzwam, co do tej pory robiłam, ja zamknę śfinie. Tyle tej wymiany ciągów myślowych z mojej strony, wie to Jarek,wiem ja,dyskurs nie wie nic..
Gdybys miał wątpliwości, proszę...

Tu jeden z niewielu screenów, a jest ich ze 200 wszystkie udokumentowane, gdzie popełnia wykroczenia, przestępstwa.. gdzie jedzie fotami, nazwiskami, rodziną..Przekaż jej ..i wyjaśnij, bo to bardzo niekumate dziewczę jest.

Obrazek


NIestety...hameryka wielka i nie mam kntaktu....a ze od amerykanskiej polonii trzymam sie raczej z daleka...wiec i znalezc nie dam rady...przepraszam... :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 lip 2019, 20:26 
Cytuj:
NIestety...hameryka wielka i nie mam kntaktu....a ze od amerykanskiej polonii trzymam sie raczej z daleka...wiec i znalezc nie dam rady...przepraszam... :D
No masz.
Było, a może jest nadal takie pisemko pt. Chwila dla Ciebie. Dosłownie. Na którejś z ostatnich stron zamieszczano anegdotki, niby to przesyłane przez czytelników.
Żarcik jest na miarę, więc i podsumuję jak należy.

Żartom i śmiechom nie ma końca, w dodatku wszyscy dokazują.

A na poważnie, kraj olbrzym, z potencjałem, stąd dziwi normalnego człowieka, że ktoś kto ma możliwość odwiedzić Wielki Kanion, Niagarę, nieskończoną ilość cudów, woli siedzieć w internetach i żyć wyimaginowanym życiem internautów z dalekiej Polski.


Na górę
  
 
Post: 04 lip 2019, 7:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 22:22
Posty: 678
AGAFIA pisze:
Cytuj:
NIestety...hameryka wielka i nie mam kntaktu....a ze od amerykanskiej polonii trzymam sie raczej z daleka...wiec i znalezc nie dam rady...przepraszam... :D
No masz.
Było, a może jest nadal takie pisemko pt. Chwila dla Ciebie. Dosłownie. Na którejś z ostatnich stron zamieszczano anegdotki, niby to przesyłane przez czytelników.
Żarcik jest na miarę, więc i podsumuję jak należy.

Żartom i śmiechom nie ma końca, w dodatku wszyscy dokazują.

A na poważnie, kraj olbrzym, z potencjałem, stąd dziwi normalnego człowieka, że ktoś kto ma możliwość odwiedzić Wielki Kanion, Niagarę, nieskończoną ilość cudów, woli siedzieć w internetach i żyć wyimaginowanym życiem internautów z dalekiej Polski.


Nad Grand Canyon bylem dwa razy, nad Niagara raz... W tym roku juz raz bylem na wakacjach (Arizona), a drugi raz, na dluzsze lece we wrzesniu...niestety do Polski...bo sie zonie zachcialo...a jak sie babie zachce to nie ma rady... :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lip 2019, 14:18 
Proszę moje zdjęcia publikować. Wszystkie. Wszak piekny jestem jak nie wiem co! Nawet z opuszczonymi gaciami. ( tym bardziej>) :)

Dyskurs się zakocha.
A co???!!!


Na górę
  
 
Post: 04 lip 2019, 15:29 
A ja i tak proszę bez copyrajta róbta se. Co za grajdoł, kurwa!!!


Na górę
  
 
Post: 04 lip 2019, 19:09 
steve pisze:

Nad Grand Canyon bylem dwa razy, nad Niagara raz... W tym roku juz raz bylem na wakacjach (Arizona), a drugi raz, na dluzsze lece we wrzesniu...niestety do Polski...bo sie zonie zachcialo...a jak sie babie zachce to nie ma rady... :D

A dlaczego do Polski -niestety? Szczepieni jesteśmy, nikt tu z bronią nie biega, nie strzela do przypadkowych przechodniów. Poziom nauczania wprawdzie spada, ale absolwenci gimnazjów, szkół podstawowych, mają wiedzę porównywalną do absolwentów collegu w Stanach..
Byle stodoła pod Rzeszowem, widziała więcej niż USA w swojej historii.
Wie Pan,kto zasiedlał Stany i dlaczego? Jakim cudem ten kraj powstał?

Zasiedlali go emigranci z Europy, skazańcy, gwałciciele, psychopaci, zboczeńcy, mordercy, wszyscy, którzy uciekali przez ocean przed ówczesnym, europejskim wymiarem sprawiedliwości.
Dlatego śmieszy ludzi, bufonada...Oj bo ja Stanach mieszkam i mam kanion. Jaka w tym twoja zasługa człeku, że ten kanion?
Bardzo fajnie, że ma Pan ma normalną żonę i ona chce odwiedzić Polskę. Mamy przepiękny kraj, choć niewielki.


Na górę
  
 
Post: 04 lip 2019, 21:16 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
Przepraszam, że wejdę między wódkę a zakąskę, ale może mi darujecie? :)
Ja to zrozumiałam tak, że Steve Polskę już dobrze zna, a w czasie urlopu chciałby zobaczyć coś nowego.

Co do USA, to słyszałam złośliwą opinię, że protoplastami obecnego społeczeństwa byli kurwa i złodziej.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lip 2019, 21:27 
Budzą Ciebie chociaż koguty nad ranem?

8-)


Na górę
  
 
Post: 04 lip 2019, 22:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 22:22
Posty: 678
AGAFIA pisze:
steve pisze:

Nad Grand Canyon bylem dwa razy, nad Niagara raz... W tym roku juz raz bylem na wakacjach (Arizona), a drugi raz, na dluzsze lece we wrzesniu...niestety do Polski...bo sie zonie zachcialo...a jak sie babie zachce to nie ma rady... :D

A dlaczego do Polski -niestety? Szczepieni jesteśmy, nikt tu z bronią nie biega, nie strzela do przypadkowych przechodniów. Poziom nauczania wprawdzie spada, ale absolwenci gimnazjów, szkół podstawowych, mają wiedzę porównywalną do absolwentów collegu w Stanach..
Byle stodoła pod Rzeszowem, widziała więcej niż USA w swojej historii.
Wie Pan,kto zasiedlał Stany i dlaczego? Jakim cudem ten kraj powstał?

Zasiedlali go emigranci z Europy, skazańcy, gwałciciele, psychopaci, zboczeńcy, mordercy, wszyscy, którzy uciekali przez ocean przed ówczesnym, europejskim wymiarem sprawiedliwości.
Dlatego śmieszy ludzi, bufonada...Oj bo ja Stanach mieszkam i mam kanion. Jaka w tym twoja zasługa człeku, że ten kanion?
Bardzo fajnie, że ma Pan ma normalną żonę i ona chce odwiedzić Polskę. Mamy przepiękny kraj, choć niewielki.


Historie powstania Stanow co - nieco pamietam ---zdawalo sie z tego test w tutejszej szkole sredniej, a jak sie nie zdalo to sie nie skonczylo. A do tego ciagle ogladam programy historyczne w tym temacie i czasami cos czytam....
A do Polski nie przepadam latac z wielu powodow. Np. przelot jest bardzo dlugi (ponad 9 godzin), Polska nie jest specjalnie atrakcyjna turystycznie (w porownaniu np. ze Stanami), jeszcze jest moze i gdzie w polsce jechac, ale nie ma dobrych drog. Ze cene samych biletow na przelot (ponad $2500 na dwie osoby) moge miec wspaniale wakacje w Meksyku (razem z przelotem) a trzeba jeszcze wynajac samochod... No i do tego te nie konczace sie wizyty u rodziny, szczegolnie u starszych ciotek --- to raczej meka niz wypoczynek... Ale czego sie nie robi z milosci... :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lip 2019, 22:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
steve pisze:
AGAFIA pisze:
steve pisze:

Nad Grand Canyon bylem dwa razy, nad Niagara raz... W tym roku juz raz bylem na wakacjach (Arizona), a drugi raz, na dluzsze lece we wrzesniu...niestety do Polski...bo sie zonie zachcialo...a jak sie babie zachce to nie ma rady... :D

A dlaczego do Polski -niestety? Szczepieni jesteśmy, nikt tu z bronią nie biega, nie strzela do przypadkowych przechodniów. Poziom nauczania wprawdzie spada, ale absolwenci gimnazjów, szkół podstawowych, mają wiedzę porównywalną do absolwentów collegu w Stanach..
Byle stodoła pod Rzeszowem, widziała więcej niż USA w swojej historii.
Wie Pan,kto zasiedlał Stany i dlaczego? Jakim cudem ten kraj powstał?

Zasiedlali go emigranci z Europy, skazańcy, gwałciciele, psychopaci, zboczeńcy, mordercy, wszyscy, którzy uciekali przez ocean przed ówczesnym, europejskim wymiarem sprawiedliwości.
Dlatego śmieszy ludzi, bufonada...Oj bo ja Stanach mieszkam i mam kanion. Jaka w tym twoja zasługa człeku, że ten kanion?
Bardzo fajnie, że ma Pan ma normalną żonę i ona chce odwiedzić Polskę. Mamy przepiękny kraj, choć niewielki.


Historie powstania Stanow co - nieco pamietam ---zdawalo sie z tego test w tutejszej szkole sredniej, a jak sie nie zdalo to sie nie skonczylo. A do tego ciagle ogladam programy historyczne w tym temacie i czasami cos czytam....
A do Polski nie przepadam latac z wielu powodow. Np. przelot jest bardzo dlugi (ponad 9 godzin), Polska nie jest specjalnie atrakcyjna turystycznie (w porownaniu np. ze Stanami), jeszcze jest moze i gdzie w polsce jechac, ale nie ma dobrych drog. Ze cene samych biletow na przelot (ponad $2500 na dwie osoby) moge miec wspaniale wakacje w Meksyku (razem z przelotem) a trzeba jeszcze wynajac samochod... No i do tego te nie konczace sie wizyty u rodziny, szczegolnie u starszych ciotek --- to raczej meka niz wypoczynek... Ale czego sie nie robi z milosci... :D



a ona kocha ?

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 992 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 100  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group