forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 20:32

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 992 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93 ... 100  Następna
Autor Wiadomość
Post: 07 paź 2020, 21:06 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
kupiłem i mam :D

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 paź 2020, 22:29 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
I czemu ma to służyć?
I kogo obchodzić?
Nie pomyślałaś Maniu, że jeśli ktoś chce znać te rewelacje to sobie je znajdzie.
Koniecznie musisz je tu przeklejać.
Zadała bym więcej pytań ale boję się, że mnie zamemłasz.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 paź 2020, 18:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
kurew pisze:
Pojedyncze różowe oko jest zdecydowanie jednym z objawów COVID-19. Wiem, bo miałam w marcu.
:lol:

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 paź 2020, 19:06 
beton pisze:
I czemu ma to służyć?
I kogo obchodzić?
Nie pomyślałaś Maniu, że jeśli ktoś chce znać te rewelacje to sobie je znajdzie.
Koniecznie musisz je tu przeklejać.
Zadała bym więcej pytań ale boję się, że mnie zamemłasz.



Jak czemu? Żeby naszczuc dyskurs na mnie. Żeby wśród tutejszych użytkowników zrobić ze mnie potwora. Jakoś kontekstu i wypowiedzi dyskurs do których się odnosilam nie wkleiła ,prawda?
Od kilku miesięcy, właściwie od kiedy zwróciłam jej uwagę żeby nie wyciągała publicznie gdzie pracuje Ewaj, na śfiniach pojawiły się posty napisane przez anonimka. Posty dotyczące mojego rzekomego wyglądu, sytuacji finansowej, stanu zdrowia, wykształcenia i tak dalej, i tak dalej. Również posty przypominające dyskurs te moje bluzgi pod jej adresem i zachęcające ją do oddania spr. ponownie na policję.

Tamtejsi użytkownicy bardzo szybko Mańke zidentyfikowali , z czasem otrzymałam oficjalne potwierdzenie, faktycznie to ona jest autorem tego ścierwa.
Ot i tyle z mojej strony . Kto chce ,zapraszam na śfinie do zapoznania się z twórczością tej pani, kto ma wątpliwości niechaj zapyta tamtejszych moderatorów i tamtejszej administracji.
Ja w każdym bądź razie tą pewność mam, a wnioski każdy sobie sam wyciągnie.

Dużo zdrówka wszystkim życzę, ale chyba troszeczkę muszę odpocząć od tego forum.
Pa,pa!


Ostatnio zmieniony 09 paź 2020, 19:19 przez AGAFIA, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Post: 09 paź 2020, 19:39 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
Nie tak dawno toczyłam spór z wujem, bo ktoś posługując się moim loginem wypisywał jakieś kretyństwa na Krzykniku. Dowiedziałam się na priv od jednego z userów.
Wuj się uparł, ze aby mój login był chroniony, muszę się najpierw na Krzykniku zarejestrować. Nie wystarczało, ze byłam zarejestrowana na Śfini. Zaparłam się zadnimi nogami, bo z jakiej racji mam się rejestrować na jakimś badziewiu, którego nie czytam o nie używam.
Wreszcie olałam, bo rozmowa z wujem jest gorsza niż z kosmitą z "Kapuśniaczka".
Może tutaj też ktoś namieszał?

Maniusia, czytałaś recenzyjki? Parę dni temu, na @.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 paź 2020, 20:12 
Nie nick, nikt nie namieszał. Pewno jakieś tam zwierzenia, poszły pocztą jedynie do MMM i CM. Ja z MMM miałam jeszcze ze starych czasów swoje dymy, było ostro, chwilami było niefajnie, ale gdzieś tam obie trzymaliśmy się granic. I naprawdę nie uwierzę w to że tym anonimem jest Małgośka.
To po pierwsze.
Po drugie CM ,to co z anonimowego konta robi na śfiniach, jednocześnie robi i tutaj. Oczywiście w sposób zawoalowany, bo przecież jedynie gdzieś tam wtrąci uwagę o tym ,ze ktoś chorobą i inhalatorami się chwali, że może ma współistniejące, że siedzi na dupie w domu i mieszka na zadupiu, ja wiem że dla przypadkowego czytelnika to są nic nie znaczące wstawki. Ale dla osób w temacie, mają jakieś znaczenie.
Zresztą co ja będę się prężyć, wszyscy byliśmy świadkami wpisów czarnej Mańki na temat dyskurs, prawda? Mnoy zdjęć domu, domów jej bliskich, etc. Komentarzy gdzie i szmaty padały, i inne pejoratywne określenia. Nagle się
Mańka nawróciła? Bo z jej strony to było tylko śmianie się z wpisów jako takich. Litości, przecież wszyscy byliśmy świadkami!
Mańka doskonale wie, że te moje bluzgi które wkleiła powyżej, były odpowiedzią, na jakieś tam przesmiewanie śmierci cudzej matki. Ja wprawdzie doskonale pamiętam co do słowa, ale to jest w tym momencie nieważne.
Każdy z was wie że jestem impulsywna, tak zareagowałam, dyskurs podała sprawe na policję , policja mnie w domu odwiedziła.
Nicku, jeżeli uważasz że ja mam jakaś schizę , że mój Boże, niechęć do czarnej Mańki przysłoniła mi zdrowy rozsądek, to zastanów się skąd jej ten wpis nawiązujący do starego, konfliktu ze śfiń , w dodatku mojego z dyskurs?
Wtedy nie napisała agafia przegięłaś. Wręcz biła brawo i zapewniała o swoim wsparciu.
Powtarzam raz jeszcze, macie własne rozumy i wyciągnijcie własne wnioski.

Jeszcze raz dużo zdrówka, trzymajcie się tu wszyscy!


Ostatnio zmieniony 09 paź 2020, 20:16 przez AGAFIA, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Post: 09 paź 2020, 20:47 
Cytuj:
Dojrzewam powoli do spowodowania trzeciej wizyty policji w pewnej suterenie w Namysłowie.
Cytuj:


Tu chyba już sprawa jest całkowicie jasna. Trzeba wam czegoś więcej?

No właśnie....
Chcecie się w to dalej bawić, proszę bardzo.
Ja się brzydzę.

Na tym naprawdę koniec mojej obecności tutaj.
Nie dźwigam...


Na górę
  
 
Post: 09 paź 2020, 21:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
Czarna_Mańka pisze:
Dojrzewam powoli do spowodowania trzeciej wizyty policji w pewnej suterenie w Namysłowie.




Hehe.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 paź 2020, 21:11 
Daj spokój wezyr. Ona jest naprawdę gotowa jakieś donosy z brudnego palucha na mnie wystosować . Zna personalia i adres zamieszkania. Ile to trzeba?

Maz już to czytał, wraca w niedzielę, więc w poniedziałek najpewniej z Komandorem porozmawia na temat tego jak ja niby na Niego szczuje. I na tym zakończymy współpracę z tym forum.


Na górę
  
 
Post: 10 paź 2020, 9:27 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
AGAFIA pisze:
Daj spokój wezyr. Ona jest naprawdę gotowa jakieś donosy z brudnego palucha na mnie wystosować . Zna personalia i adres zamieszkania. Ile to trzeba?

Maz już to czytał, wraca w niedzielę, więc w poniedziałek najpewniej z Komandorem porozmawia na temat tego jak ja niby na Niego szczuje. I na tym zakończymy współpracę z tym forum.


Agafio czy Ty mnie aby nie straszysz?

PS. Nie odnoszę wrażenia aby ktokolwiek na forum na mnie szczuł. Nikt mnie również nie szczuje na nikogo ani ja nie szczuje na innych.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 992 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93 ... 100  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group