forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 13:09

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 992 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 100  Następna
Autor Wiadomość
Post: 17 lip 2019, 12:13 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Słabo zmrożona Beluga Vodka do kawioru astrachańskiego nie pasuje :(

PS. a lodówka duża, ponad 2 m wysokości i A+++, zanim się popsuje zaoszczędzę na prądzie ze 400-500 PLN (w sumie za 8-10 lat) , a co se będę żałował na stare lata

PPS Stary Mińsk mi chodził lat ponad 20 a bez plusów był , ale się moralnie zestarzał i dobry oddałem na działkę komuś. A nowa śliczna zagraniczna po 7 latach padła i nikt naprawić nie chce.

_________________
Obrazek


Ostatnio zmieniony 17 lip 2019, 12:20 przez Komandor, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lip 2019, 12:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 17:35
Posty: 1639
Lokalizacja: Kresy pn-wsch.
Ot masz, optymista, nie porównuj sprzętu "kiedyściejszego" z teraźniejszym, ale życzę ci tych 8 -10 lat użytkowania, jak najbardziej :)

To nic ( z uzupełnieniem postu ) i tak życzę tych, chooociaż 8 lat, a nóż widelec :P


Ostatnio zmieniony 17 lip 2019, 12:56 przez jaroo, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lip 2019, 12:21 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Nie porównuje, uzupełniłem post.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lip 2019, 16:41 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
No to do roboty. Tu macie metodologie badania.

Cytuj:
a) Test mięśniowy[29]

Do testu potrzebne są dwie osoby – jedna pełni rolę badanego, który trzyma wyprostowaną równolegle do ziemi rękę, osoba prowadząca badanie natomiast mówi „stawiaj opór” lub ”opór” i naciska na rękę badanego. Badany może mieć kontakt z testowanym przedmiotem, ale nie musi. Skoro mięśnie reagują na prawdę lub kłamstwo, to wystarczy wypowiedzieć odpowiednie zdanie i sprawdzić jego prawdziwość. Można więc powiedzieć „Osoba X ma uczulenie na jajka” i sprawdzić to na ramieniu badanego – wzmocnienie mięśni oznacza „tak”, osłabienie „nie”. Działa to też w momencie, gdy osoba przeprowadzająca test pomyśli o danej rzeczy lub w myślach wypowie powyższe zdanie. Skoro wszystko we wszechświecie jest połączone, to przy wykonywaniu testu nie musi być „osoby X”, ponieważ przez ramie każdego człowieka mamy kontakt z wcześniej wspomnianą Bazą Danych Świadomości, gdzie wszystko co się wydarzyło zostawia swój ślad. W tym kontekście można badać dosłownie wszystko – biznes, sport, politykę, historię badania naukowe itp. Hawkins zaznacza jednak, że wykonanie testu wymaga specyficznych warunków, które teraz przedstawię w punktach:

-Testowanie zdanie musi mieć zawsze formę oznajmującą.
-Sprawdza się tylko to, co było w przeszłości lub jest w teraźniejszości.
-Uczestnicy podczas badania powinni zachować bezosobową relacje.
-Miejsce, w którym się bada powinno być ciche.
-Osoba badana powinna mieć zamknięte oczy, aby zminimalizować ilość bodźców.
-Należy zdjąć okulary (szczególnie, gdy posiadają metalowe oprawki), nakrycie głowy, biżuterię, i zegarki, ponieważ ramie może reagować na obecność materiałów, z których zostały stworzone te rzeczy.
-Warto sprawdzić czy ton głosu lub perfumy badającego nie wpływają niekorzystnie na badanego.
-Przed testem należy sprawdzić czy wybrane przez nas pytanie może zostać zadane. Mówimy zatem „Mogę zadać to pytanie” i naciskamy na wystawioną rękę badanego. Jeśli mięśnie potwierdzą, można przejść do testowania.
-Hawkins przed badaniem sugeruje również wykonać test sprawdzający. Prosimy osobę badaną, aby trzymała w swoim umyśle obraz, który kojarzy się jej z pozytywnymi emocjami, a następnie mówimy „opór” i naciskamy na ramie – mięsień powinien stawić opór. Następnie podobną rzecz wykonujemy w kontekście sytuacji nieprzyjemnej – teraz ramie powinno opaść. Jeśli tak się dzieje, to można przystąpić do dalszego testowania. [ to taka wstępna kalibracja chyba. I coś w tym jest. Seksistowsku pisząc to też tak bywa ze przy jednej kobiecie/panu mamy opór a przy innych opada, np. IruŚiowi (taki jeden ze Śfini ale nie IroB)) opadało jak tylko spojrzał na fotkę ale, ze miał wysokie LOC to wymęczył jakoś :lol: - [b]dop. mój][/b]
-Osoby badane mają różny sposób odbierania świata (wzrokowcy, słuchowcy, czuciowcy itp.), stąd też, aby nie zakłócić badania, używa się słowa „wyobraź sobie”, wtedy dany człowiek instynktownie robi to we właściwy dla siebie sposób.
-Jeśli badanie metodą testowania dotyczy osoby, której ramie jest używane, należy wspomnieć jej o tym, że ważny jest czas, z którego pochodzi wyobrażenie. Możliwe bowiem, że dana osoba jeszcze rok temu była dla nas przyjacielem, podczas gdy teraz jest wrogiem.
-Niepoprawne wyniki mogą być spowodowane przez stres badanego lub wcześniejsze zetknięcie się z czymś, co w teście mięśniowym daje ujemny wynik. Skutkiem powyższych jest zakłócenie działania grasicy, a więc organu, który jest „regulatorem akupunkturowego systemu energetycznego”. Należy wtedy wykonać odkrytą przez Daimonda technikę zwaną „uderzeniem grasicy”. Grasica znajduje się w górnej części mostka, należy zatem uderzać zaciśniętą pięścią w te okolicy, a przy każdym uderzeniu badany powinien powtarzać „ha-ha-ha”, uśmiechać się i myśleć o kimś, kogo kocha lub darzy pozytywnymi emocjami. Po krótkiej chwili powtarzania tej czynności grasica powinna działać normalnie, a co za tym idzie, wyniki powinni się unormować.


Naprawianie grasicy jest boskie. Komu naprawić?

A teraz jak to kalibruje według samego psychiatrist-cum-guru D. R. Hawkinsa MD PhD:

Cytuj:
Skala liczbowa uzyskana spontanicznie od osób poddanych testowi kinezjologicznego rozciąga się od poziomu świadomości właściwego zwykłej fizycznej egzystencji aż do tysiąca obejmując zaawansowane stany oświecenia. Badani, odpowiadając w prostej formie „tak”
lub „nie” [wzmocnienie mięśnia lub osłabienie mięśnia – J.S], określają kalibracje [miejsce na skali świadomości].

Na przykład na stwierdzenie:

„Jeśli samo utrzymywanie się przy życiu wynosi 1, wtedy moc miłości przekracza 200?” – mięśnie badanego dają silną reakcję, wskazują odpowiedź twierdzącą.

„Miłość przekracza 300?” – mięśnie badanego wskazują ponownie „tak”.

„Miłość przekracza 400?” – odpowiedź znowu na „tak”.

„Miłość wynosi 500 lub więcej?” – ponownie na „tak”.

Kalibracja miłości ustalona zostaje na poziomie 500. Liczba ta została potwierdzona na „tak” przez wszystkich badanych.

Z wielokrotnych testów z udziałem zarówno grup badanych, jak i pojedynczych osób, wyłoniła się spójna skala, do której można świetnie odnieść ludzkie doświadczenie, historię potoczne opinie, a także to, o czym mówi psychologia, socjologia, psychoanaliza, filozofia
i medycyna.[33]


Więc to jest samokalibracja taka przez dostęp do Bazy danych Świadomości - taka Kronika Akaszy chyba to jest albo hologram wszechświata.

dalej już mi się nie chcę więc daje linki.
Pierwszy do rodzimego zwolennika, który w tym coś tam widzi ale też jest sceptyczny - magister ino nie doktor więc może dlatego.
A może, ze jednak edukacja z rozpędu u nas trochę jeszcze lepsza.
https://julianstrzalkowski.wordpress.co ... -osobiste/

Tu jego rozterki.

Cytuj:
VI. Podsumowanie

Postać autora Mapy Poziomów Świadomości powoduje u mnie często mieszane uczucia. Z jednej strony jego książki przekazują dużo bardzo inspirującej wiedzy duchowej, technik i metod, które chętnie chłonę i z nich z powodzeniem korzystam (m. in. technika uwalniania), z drugiej jednak co rusz wspominany jest eksperyment mięśniowy i jego rzekoma naukowość. Nauka, co wykazałem w notce, nie ma jednak w kontekście omawianej koncepcji miejsca, moja doświadczania jednak pokazują mi, że w jakiś dziwny sposób to wszystko działa.

Trudno mi podsumować jednoznacznie ten wpis, stąd też polecam po prostu poczytać Hawkinsa i sprawdzić test na sobie. Zachęcam również do dyskusji w komentarzach, być może przeoczyłem jeszcze coś ważnego, co mogłoby nieco zmienić optykę moich rozważań. Chętnie też poczytam o Twoich doświadczeniach z testem mięśniowym, jeśli takie posiadasz. Pozdrawiam


A drugi jak go cenią w USA:

http://skepdic.com/akinesiology.html

Cytuj:
AK has some formidable proponents, such as psychiatrist-cum-guru David Hawkins. He claims, among many other things, that he has proof that AK is a reliable "lie detector" and can be used to determine the truth or falsity of any statement. Hawkins also has developed a "scale of consciousness" and uses AK to determine how "enlightened" a book or person who wrote the book might be.* Hawkins claims he's calibrated The Skeptic's Dictionary at level 160, "which is that of sophomoric egotism."* Only 15% of humanity calibrate at above 200, according to Hawkins, so I'm in good company. By 'consciousness' Hawkins means some sort of developing spirituality. When you score between 700-1,000 you have reached "enlightenment." George W. Bush calibrates at 460, according to Hawkins, which is in the range of intellectual genius. (Need I add that Hawkins holds spirituality in high regard and has very conservative political values?) Hawkins goes so far as to claim that the Wikipedia article on him would calibrate at 400, instead of 200, if it removed the links to my criticisms.*

He claims AK is also a reliable way to determine a person's motives. Like many other New Age gurus, Dr. Hawkins believes he has not only found a way to tap into the unconscious mind but that therein dwells an unlimited database full of amazing truths.

Here is Hawkins's description of how AK works (taken from the work of Dr. John Diamond, another fallen-away psychiatrist in love with Eastern mysticism):


Jest tam jak jego apologeci usuwają posty w Wikipedii, straszą, itp. Blog tego gościa skalibrowali na 160, ciekawe na ile teraz skalibrują FoNIE?
Ogólnie to jest sekta, agresywna, mściwa i fanatyczna. Nie wiem jak Wy, ale ja już się boję :shock:

_________________
Obrazek


Ostatnio zmieniony 17 lip 2019, 16:57 przez Komandor, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lip 2019, 16:59 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Czarna_Mańka pisze:
I to jest dobre przesłanie dla obłąkanego dziadunia.
Niech się wygnie.
Czy cóś.

On ten dziadunio, jeśli o D.R Hawkinsa Ci chodzi, już teraz Lucyfera poucza z mapy świadomości i mu LOC bada.

A odpowiedz na temat kalibracji książki masz jasno na dłoni powyżej. Widzxę jednak ze ta naukowa metodologia cię przesrasta wieć podpowiem.

„Jeśli samo utrzymywanie się przy życiu wynosi 1, wtedy moc książki przekracza 200?” – mięśnie badanego dają silną reakcję, wskazują odpowiedź twierdzącą.

„Moc książki przekracza 300?” – mięśnie badanego wskazują ponownie „tak”.

„Moc książki przekracza 400?” – odpowiedź znowu na „tak”.


i tak dalej aż po kolejnym pytaniu opadnie. I już masz. Możesz jeszcze uściślić.
Na przykład przy 500 stało a przy 600 opadło.

To pytasz już co 10.

Moc książki przekracza 510?” – mięśnie badanego wskazują ponownie „tak”.

„Moc książki przekracza 520?” – odpowiedź znowu na „tak”.

„Moc książki przekracza 530?” – Opadło, odpowiedź na „nie”.
[/i]

I już masz określone ze to jest 520
A jeszcze dokładniej możesz zwiększając o jeden pytania zdawać. Np 521 TAK, 522 TAK 523 TAK, 524 Opadło i już masz dokładnie 523

Ksiazki nie musi być, nawet osoba badana jen nie musi znać - bo to się z Bazą Danych Świadomość łączy. A w niej jest.

No kurcze, co Wy takie "tępe", ze tłumaczyć jak dziecku muszę :lol: :lol: :lol:

_________________
Obrazek


Ostatnio zmieniony 17 lip 2019, 17:08 przez Komandor, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lip 2019, 17:09 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Patrz wyżej

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lip 2019, 17:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 17:35
Posty: 1639
Lokalizacja: Kresy pn-wsch.
MMM pisze:
Bo pewna wielbicielka wyżej wymienionego "naukowca", Jaroo, usiłuje nam życie obrzydzić, od paru lat :D
Musimy być przygotowani na wszelkie ataki, lustrami esseńskimi, poziomem świadomości itd, itp :D


Noo, ze o wysokości LOC nie wspominając.

Idiotów nie sieją, cość tam czytałem o Waszych przygodach... :(

Przecież tego, kurwa, nie da się czytać, jak rany julek, mata to zdrowie jednak, oj mata :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lip 2019, 17:21 
Czarna_Mańka pisze:
:lol: :lol: :lol:

Zwłaszcza lubuję się w tej grasicy.

A co z książką?
jak oszust wykalibrował poziom świadomości książki?

Gdzie książka ma grasicę
i w co książkę nakłuwał?
I czym?

Jak ja bym mu przypierdolił w tę grasicę!
Takim mykiem z dłonią troszku wibrujoncom cuś a`la Bruce Lee..
Zara by zmądrzał...:)


Na górę
  
 
Post: 17 lip 2019, 17:51 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Czarna_Mańka pisze:

ps. wiesz może jaki on?
ten logarytm?
naturalny
czy inny?


Jak to jaki? To proste, logarytmiczny

PS. Mam, mam lodówkę! Beluga Vodka już mrozi, lód aby kawior na nim położyć też. Zaprosić na wyżerkę nie zaproszę bo chytry jestem...
wiecie jak to jest. Niski LOC wysoki kortyzol

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lip 2019, 19:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 17:35
Posty: 1639
Lokalizacja: Kresy pn-wsch.
MMM pisze:
Jaroo, to nie zdrowie, to konieczność. Donosy do Urbana, donosy do prokuratury, pisanie skarg na mojego ojca do Komendanta Szkoły w Dęblinie, pisanie kretyńskich postów do mojego syna i synowej, donosy na policję na s. i a.
Dużo tego było.

To zresztą ex sekciara.


Kuwa mać, jak to trzeba mieć nasrane we łbie (przepraszam łeb) aby takie rzeczy wyczyniać, niesamowite, nie uwierzyłbym gdybym nie czytał Waszych "perypetii"!!

A Komandor to żyła, wsadź se tyn kawior i te Rybe... źjem susi ;) :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 992 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 100  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group