forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 20 lut 2018, 8:43

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 192 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20  Następna
Autor Wiadomość

Ja nie mam rozeznania co do amerykańskich doktoratów więc zapytam czy ktoś się orientuje jak długo się tam doktorat robi.
Bo z tego co zaobserwowałam, to można przez całe zycie- tylko po co

Awatar użytkownika

A to bydzie rezydent, ta dochtórka? :lol:

Awatar użytkownika

Czarna_Mańka pisze:
ps. Stan? pominąłeś wstęp : Mam nadzieje, ze moje przeslanie bedzie rezonowac w Tobie na bazie pracy nad poszanwaniem samego siebie a tym samym majestat tego szacunku bedzie emanowal z Ciebie na Twoje otoczenia
Tak kurna rezonuje na mnie aż dostałem sraczkę i obsrywam swoje otoczenie :lol:

Awatar użytkownika

zażyj jakieś lekarstwo i czekaj cierpliwie

nie do końca doktor pisze:
Kontekst kulturowy jest ogromny. W USA w porownaniu z Polska to jak mars I ziemia :) Sredni poziom siwadomosci ludzkiej w USA to 404 Loc a w Polsce 175. Zweryfikuje uczycia w tabeli Hawkins'a (1995). tez zaszokowal naukowy establiszment w USA ale w roku 1995.Od tego czasu ewolucja skoczyla u nas wykladniczo.

ona się zgłosi do Kancelarii Prezydenta a zaraz potem nam się logi podniosą ( wykładniczo)

w USA to 404 Loc a w Polsce 175 chyba wymiarem jest jednostka wagi, w tym przypadku funt (zgrubsza niecale pol kila)

Awatar użytkownika

kum pisze:
w USA to 404 Loc a w Polsce 175 chyba wymiarem jest jednostka wagi, w tym przypadku funt (zgrubsza niecale pol kila)

Pan jesteś leń i Panu się nie chce wuja google zapytac
to jest MAPA ŚWIADOMOŚCI – przewodnik ku wyższym poziomom świadomości
o!
" Punkt krytyczny odpowiedzi został wykalibrowany na skali świadomości na około 200. Jest to poziom powiązany z Odwagą. Wszystkie postawy, myśli, uczucia i związki, znajdujące się poniżej tego poziomu sprawiają, że osoba ulega osłabieniu. Natomiast postawy, myśli, uczucia czy postacie historyczne, które są wyka­librowane wyżej, wzmacniają badanego. Jest to zatem punkt równowagi pomiędzy słabymi a mocnymi atraktorami oraz nega­tywnym i pozytywnym oddziaływaniem."

ajakózka ma ponad 600 tego czegoś i chodzi po wodzie
oraz NIWELUJE nasze ( polskie) niedostatki, Pan czytał, że jak ona się tylko co zdoktoryzuje to się głosi do Kancelarii Prezydenta i będzie nam pomagać te logi ( loki? :roll: ) podnosić
i to od razu gwiźxnie świśnie i frrrrrrrrr wykładniczo nam wzrośnie za sprawą naszej dobrodziejki

{ tu o tym było: Obecnie jestem przed obrona pracy doktorskiej I nie mam czasu. Ale z chwila dolozenia tytulu Ph. D. = Philosophy Doctor do mojego imienia I nazwiska juz bez inicjalu imienia srodkowego/middle name zglosze sie do Kancelarii Prezydentna Rzeczpospolitej Polskiej aby wspomagac inwestycje Polakow w poszanowanie samego siebie I mozliwosc emanacji tego szacunku na otoczenia Polakow mieszkajacych w Polsce I poza jej granicami. Polska jest krajem cywilizowanym I centrum Europy I nie wolno pozwalac na degradacje jednostki aby degradowala male grupy, bo to prowadzi do degradacji kultury narodowej oraz upadlosci panstwa. }

z grubsza chodzi o to:
Obrazek

pan jako naukowiec prawdziwy nam to wyjasnisz

Awatar użytkownika

Mylisz się, ona miewała 750 i trzecie oko, ale chyba ją to oko opuściło, bo jak wrzucała zdjęcia, to na czole miała tylko plamy i zmarszczki...
A, to podobno tyle, ile Chrystus miewał. A ona nie po wodzie, a po sniegu :lol:

Awatar użytkownika

a nie..teraz to ona wprawiona 600 logów - kaczka na obiad
700 logów na trampolinie osiągasz
wystarczy się mocno wybić i zlecieć na łeb
Ty? to może ona każdemu z nas kupi trampolinę? i Prezydent rozda? co myslisz? coś już u Baryckiego obiło mi się o oczy
szafa duża, gacie, buty, trampolina, świeca,
nie pamietam
jutro sprawdzę

Awatar użytkownika

Trampolinę???
Nie chcę, wystarczy jedna z permanentnym wstrząśnieniem mózgu i pękniętymi ramami referencji.
I coś jej tam z tymi płatami czołowymi, że patrzy spode łba i zgrzyta zębami.
O, znowu się zrymowało :lol:

Dobranoc, jutro też jest dzień, a na mnie łypie Aleksandr Buszkow i "Skarb antykwariusza".
Świetny rosyjski pisarz, taka to książka o antykach, trochę kryminał, a dzieje się na Syberii.

Awatar użytkownika

dobranoc się z Panią
ja snić bedę logi i mapy świadomości
oraz rozważać nad ranem metody pomiaru za pomocą sznurka i ekierki

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 192 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.