forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 lis 2019, 21:55

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Humanifest
Awatar użytkownika

Bul, bul, bul!

Stanax, dobra robota! Zgromadź w jednym miejscu ten cały bełkot jampierdolnietej vel Zadowolnionej vel inszego gówna, potem wydrukujemy i wyślemy w paczce znajomym do usraja, tej Japonce też, niech zobaczą co robi internetowa edukacja niedorżniętego przygłupa. Tytuł przesyłki: huj manifest!

Awatar użytkownika

Zadowolony pisze:
evaj23 pisze:
Stanax, dobra robota! Zgromadź w jednym miejscu ten cały bełkot jamp*erdolnietej vel Zadowolnionej vel inszego gówna, potem wydrukujemy i wyślemy w paczce znajomym do usraja, tej Japonce też, niech zobaczą co robi internetowa edukacja niedor*niętego przyg*upa. Tytuł przesyłki: h*j manifest!
Z tej matrycy podswiadomosci funkcjonowalas z oplakanym skutkiem w roku 2011. Rezultat jest namacalny na "nieboszczce" Forum FiM, gdzie sobie do siebie piszesz. :)

No, Obywatelko niegdysiejsza "Człowiek Gniazdo", wówczas i Obywatelka z opłakanym skutkiem funkcjonowała na tamtym forum.
Więc Obywatelki uśmiech na końcu tekstu wydaje się być trochę wymuszony.
Po cóż on?
Czyżby to uśmiech o podłożu nerwowym?
Zdenerwowała się Obywatelka czy chciała uśmiechem zdenerwować Obywatelkę evaj23?

Roztropny gospodarz opatrznie wyrozumie jak wiele mu wystarczy z jego zbioru, czym ma wyżywić swoję czeladź i swojej pracy towarzyszkę, bydlę, aż do nowego, żeby go na przednówku nie uciskał głód ani głaz polny.

Awatar użytkownika

te, zadowolniona i kontenta
https://www.youtube.com/watch?v=eu-y4J1sKKg

Awatar użytkownika

Jednak faktem jest też to, że i Obywatelka z opłakanym skutkiem funkcjonowała na tamtym forum, czego Obywatelka teraz i wcześniej nie uwzględniła a co mogłoby tłumaczyć ów uśmiech jako - przynajmniej częściowo - autoironiczny.
Wobec tego w dalszym ciągu sądzę, że jest nie na miejscu.
Można by po nim (i wielu innych) wnioskować, iż "nie musimy czynić nic, żeby u Obywatelki Zadowolony wywołać uśmiech", czyli że śmieje się ona bez mała ciągle, bezmyślnie i - co za tym idzie - może Obywatelka stracić na reputacji i mocy perswazji.
Wprawdzie po ostatniej odpowiedzi można wnioskować, że Obywatelka cieszy się z samego faktu "stwierdzenia faktu", jednak nie wydaje mi się to uzasadnieniem zbyt przekonującym.

Proszę, niech Obywatelka się zastanowi, czy nie lepiej nie szafować zbytnio z uśmiechami, by nie wywoływać zbędnych nieporozumień tudzież nie zdradzać swojej prawdziwej natury, intencji jeżeli nie ma to związku (w oczach czytelnika, adresata) z faktem w danej chwili stwierdzanym?
Człowiek idei, jak Obywatelka, nie rozprasza bliźnim uwagi detalami, tym bardziej, że wydają się oni jeszcze nie rozumieć sedna.

Proszę, niech Obywatelka dalej ogładza i dąży do sedna, ino już lepiej z kamienną twarzą.

======

Obywatelu older, podzielam zdanie Obywatelki Zadowolony, proszę się zresetować i zrestartować.
A najpierw odrestaurować.

Roztropny gospodarz opatrznie wyrozumie jak wiele mu wystarczy z jego zbioru, czym ma wyżywić swoję czeladź i swojej pracy towarzyszkę, bydlę, aż do nowego, żeby go na przednówku nie uciskał głód ani głaz polny.

Dyferencjacja funkcjonalna dotyczy chyba wszystkich z tego poczytnego forum.
Niestety nauka nie zna skuteczniejszego lekarstwa na ból dupy niż lewatywa.

Awatar użytkownika

Zadowolony pisze:
Owszem jest faktem ale na szczescie dla ludzkosci jako calosci li tylko faktem indywidualnej percepcji opartej na unikalnej ramie referencji doswiadczen zyciowych. Czy usmiech jest auto, czy ironiczny, czy na miejscu, czy nie jest rowniez sprawa indywidualnej percepcji. Usmiech jest. Spontaniczny, wszystkimi organami, ba wszystkimi komorkami. I tak wlasnie smieje sie, gdy ktos stara sie na sile indoktrynowac mnie, ze moja reputacja (id est samo-ocena) umiejscowiona jest w dobrych opiniach innych. Nie jest moja intencja uzywac perswazji wzgledem nikogo. Jesli ktos tak odbiera moje wpisy, to nie moja ani wina ani zasluga. Odbiera wedlug wlasnej matrycy podswiadomosci. Epigenetyka pozwala matryce zmienic, aby zyc w harmonii ze wszystkim. :)

Perfectionism is the voice of the oppressor - Anne Lamott
Joy is the best makeup. - Anne Lamott
To love yourself as you are is a miracle, and to seek yourself is to have found yourself, for now. And now is all we have, and love is who we are. - Anne Lamott

https://images.search.yahoo.com/images/ ... mp=yhs-001

P.S. Dzisiaj o Palinie nie bedzie? :)

Owszem jest faktem ale na szczescie dla ludzkosci jako calosci li tylko faktem indywidualnej percepcji opartej na unikalnej ramie referencji doswiadczen zyciowych.

Tak samo można powiedzieć o fakcie dotyczącym evaj23 lub innych.
Czy może Obywatelka ma monopol na obiektywność?
Obywatelka ma percepcję opartą na uniwersalnej ramie referencji?
Jakoś na razie tego nie widać (ściślej: ja tego nie widzę, przypuszczam, że dlatego, iż jestem oparty na unikalnej ramie).

Czy usmiech jest auto, czy ironiczny, czy na miejscu, czy nie jest rowniez sprawa indywidualnej percepcji.

Jednakowoż ścieżka mojego myślenia, którą przedstawiłem jest jest prosta i logiczna (dopóki Obywatelka jej nie podważy, uznaję ją za najbardziej obiektywną) i przy tym wydaje mi się, że znaczna większość indywidualnych percepcji (tj. innych Obywateli) nią podąża.
Czyli, że nie tylko ja tak mogę myśleć.
A to, że wszystkie istoty mają swoją unikalną percepcję i ramę, jest oczywiste i nie widzę powodu by o tym nadmieniać.
Ale jak widzę, Obywatelka lubuje się w szumnym stwierdzaniu i powtarzaniu banałów, z których nic albo niewiele wynika.

Usmiech jest.

Tak jak wszystko inne, co jest (jakkolwiek dziwacznie by to nie zabrzmiało).

Spontaniczny, wszystkimi organami, ba wszystkimi komorkami.

To fest.

I tak wlasnie smieje sie, gdy ktos stara sie na sile indoktrynowac mnie, ze moja reputacja (id est samo-ocena) umiejscowiona jest w dobrych opiniach innych.

Reputacja to nie samoocena ino właśnie opinia kogoś o kimś.
Czemu Obywatelka nadaje swoje znaczenia wyrazom?

Ja tam nie indoktrynowałem ino lojalnie przestrzegałem.
Nie jest moją intencją indoktrynować Obywatelkę. Jeżeli Obywatelka tak odbiera moje wpisy, to nie moja wina ani zasługa. Odbiera wg własnej matrycy podświadomości.

Nie jest moja intencja uzywac perswazji wzgledem nikogo. Jesli ktos tak odbiera moje wpisy, to nie moja ani wina ani zasluga.

Hm, to jaki jest cel tutejszej Obywatelki pisaniny?

Odbiera wedlug wlasnej matrycy podswiadomosci. Epigenetyka pozwala matryce zmienic, aby zyc w harmonii ze wszystkim. :)

Obywatelka sugeruje, że nie żyję w harmonii ze wszystkim, bo wspomniałem o perswazji?
A propos, Czy Obywatelka żyje w harmonii ze wszystkim?
I co w ogóle oznacza owo "wszystko"?

P.S. Dzisiaj o Palinie nie bedzie? :)

Nie rozumiem tego pytania.

Awatar użytkownika

Zadowolony pisze:

Od dzisiaj nie zarzadzam niskimi intencjami jak nizej :)

agronom
evaj23
Golem
Malina
older

Ależ Obywatelko, czymże sobie zasłużyłem na takie odtrącenie?
Chciałem dobrze.
Jak mi nie wyszło, to pewnie wina genów, nie moja.
To może chociaż podaj adres jakiejś przychodni epigenetycznej o dobrej reputacji, to się zgłoszę na zabieg.

A tak w ogóle to wcześniej Obywatelka zarządzała intencjami?
Ta Obywatelki deklaracja jest wielce zagadkowa, można jaśniej?

Awatar użytkownika

https://www.youtube.com/watch?v=uuyufsQBHHg
Zadowolona pisze:
" Usmiech jest. Spontaniczny, wszystkimi organami, ba wszystkimi komorkami. I tak wlasnie smieje sie" ;)

Awatar użytkownika

Czy ty jebana popierdolona musisz nasrać w każdym wątku gównem, którego nikt nie czyta?
bluzg młotek i tysiąc pizd

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.