forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 22:05

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna
Autor Wiadomość
Post: 06 lut 2015, 8:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
jam pierdolnięta pisze:
Z minimalna szybkosca dotknelam prawym lokciem sciany z cegly.



A następnie, z pełnym impetem, pierdolnęłam łbem o glebę. I od tej pory jestem pierdolnięta i pierdolę, jak poczaskana.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Humanifest
Post: 06 lut 2015, 18:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Zadowolony pisze:
plynem prozniowym
"Płyn próżniowy" - dobrze przeczytałem?

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Humanifest
Post: 06 lut 2015, 20:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Jezusiemaryjojózefieświentyisickaswiencirazemjament! Hej! Ale odlot, co ona bierze?!

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Humanifest
Post: 06 lut 2015, 21:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Solankę z płynem próżniowym i środkiem dezynfekującym.
I tak dobrze, ze nie klej.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Humanifest
Post: 07 lut 2015, 19:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:36
Posty: 1179
starykizior pisze:
Jezusiemaryjojózefieświentyisickaswiencirazemjament! Hej! Ale odlot, co ona bierze?!

Płyn próżniowy :lol:

_________________
Najważniejsze w życiu jest zeby sie dzieci samolotów nie czepiały


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Humanifest
Post: 07 lut 2015, 20:31 
Teraz widzi Pani, Pani Zadowolony, jak ja muszę się mordować z hołotą w tym podłym kraju. Chamidło takie prymitywne, analfabeta zasrany będzie sobie podśmihujki robił z nauki. I jak ja mam tu żyć pośród tej hołoty zacofanej, no powiedz Pani, jak? Ja jestem bardzo mądry, a zamiłowany w nauce, jak mało kto, może by Pani mogła mi pomóc uwolnić się od tego plugawego bydła i załatwiła pracę na Harwardzie, mógłbym strzyc trawniki, zbierać psie kupy i zawsze znalazłbym czas, aby wyglancować Pani samochód.

Adam Barycki


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Humanifest
Post: 07 lut 2015, 22:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Ten "płyn próżniowy" pewnie przelewa się przez drzwi wagonu medytacyjnego Amtraka, gdy w nim siedzisz :lol:

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Humanifest
Post: 07 lut 2015, 23:00 
Heparin, to jest to http://en.wikipedia.org/wiki/Heparin

A płyn próżniowy... to zapewne coś takiego... co robi wodę z mózgu. Natępnie przechodzi w stan krystaliczny, gdy mi mróż przez kości idzie, a następnie - drogą sublimacji - sublimuje, jak nazwa wskazuje. Reszta już prosta. Gaz przechodzi w eter, a ten w próżnię doskonałą. Bo w końcu, co zaróżnica?


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Humanifest
Post: 07 lut 2015, 23:11 
Zadowolony pisze:
stanax pisze:
Zadowolony pisze:
plynem prozniowym
"Płyn próżniowy" - dobrze przeczytałem?

Tak, dobrze przeczytales. Nazywa sie Heparin i jego rola jest stworzenie prozni w przewodzie. Dlatego zanim sie odlaczy strzykawke z przewodu nalezy zapiac specjalny zawor aby "proznie" utrzymac do nastepnej aplikacji leku. Plyn z punktu widzenia biologii molekularnej jest antykoagulantem i przez swoje walsnosci tworzy wyjalowione srodowisko w przewodzie aby nie powstawalo zadne ognisko bakteryjne.
http://en.wikipedia.org/wiki/Heparin
Drogi P. Barycki. U nas pracy sie nie zalatwia. Wysyla Pan resume/CV i konkuruje (konstruktywna konotacja) z innymi o dana role do ktorej Pan sie kwalifikuje z racji przede wszystkim doswiadczenia zawodowego i racji edukacji. To ze ktos pracuje w Harvard nie znaczy, ze emanuje wartosciami, ktore wspiera Harvard. Dowodem na to jest odejscie osoby z naszego dzialu HR, ktorej system wartosci nie jest spojny z systemem wartosci firmy. Dodam, ze mimo, iz publikujemy najnowsza wiedze na temat zmieniajacych sie wykladniczo paradygmatow, nie wszyscy pracownicy naszej Instytucji beda w stanie przestawic sie na tory transformacji, ktora jest przemiana z larwy w pieknego motyla. Ci ktorzy nie beda w stanie tego uczynic odejda do miejsc w ktorych ta transformacja potrwa dluzej i to jest OK. Zachowaja godnosc ale pojda troszek wolniejszym pradem. Najtrudniesze jest zaakceptowanie, ze wszystko, doslownie wszystko co wiemy z doswiadczen zyciowych do tego czasu trzeba wrzucic do kokonu zmiany i sie zmienic. Ta zmiana, jak publikujemy w Harvard Business Review z January-February 2015 na stonie 54-59 (autorka Herminia Ibarra) jest w miejscu gdzie spotykaja sie (konkretnie zachaczaja o siebie 3 kola) jak autentycznosc wobec samego siebie, spojnosc miedzy tym co czujemy a tym co mowimy i czynimy, i podejmowanie decyzji aby byly spojne z kolektywnym systemem wartosci danego srodowiska. W tym konglomeracie energii (tak zarzadzanie energia jest czynnikiem najwazniejszym w nowym paradygmacie zarzadzania oprocz pozytywnej inteligencji) musze pogrzebac pilary mojego Jestestwa ktore wyssalam z "mlekiem" Matki w Polsce, ze moge uzywac europejskiego stylu "na grzecznosci nikt nie stracil" w procesie perswazji. Nie jest wystarczajacy, bo wiaze mnie z kultura, ktora juz nie istnieje w kraju mego urodzenia. Musze sie, jak motyl, unosic i wzleciec nad jakiekolwiek powiazania i znalezc rozwiazanie najlepsze dla wszystkich zaangazowanych. To wymaga ode mnie niezmiernej pracy nad soba aby odpuscic sobie, ze kazdy mysli jak ja i kazdy jest na tej samej kartce w Ksiedze Zycia. Musze schodzic z poziomu abstrakcji, ktory jest naturalny w srodowisku akademickim do poziomu funkcjonalnych i prostych rozwiazan w celu efektywnej wspolpracy, gdzie wszyscy sa zadowoeni.


ha ha ha .ha...podpierdoliłaś znów kogoś donosem czy paszkwilem i wyleciał z roboty na zbity pysk :lol:
-reszta to oczywiście bełkot jampierdolnietej vel Zadowolniony vel insze gówno, bo jak się w pracy napierdala na klawierce na różnych portalach elaboraty, a pracodawca płaci za to kasę, to pozostaje się unosić niczym motyl w swojej błazenadzie.
-czy pomocnica księgowej coś publikuje na Harwardzie :lol: :lol: :lol: znajduje rozwiązania, tworzy, zarządza, bryluje w środowisku akademickim, podejmuje decyzje...tłumok...


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Humanifest
Post: 07 lut 2015, 23:58 
Prawo Obopólnosci obala wszystkie inne prawa. Tworzy własną rzeczywistość. (opus citatum)
No... tutaj chyba mogę się zgodzić! :?


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group