forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 23:11

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
Post: 28 lis 2014, 7:55 
A ja wczoraj podjąłem męską decyzję, cały dzień walczyłem ze sobą, aż pomyślałem sobie, raz kozie śmierć, zdecydowałem się i wieczorem poszedłem do łazienki umyć ręce.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 28 lis 2014, 7:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 wrz 2014, 14:28
Posty: 1167
ryba pisze:
v.2 pisze:
ryba pisze:
Chociaż... dzisiaj, to może trochę mnie zżera... miałam umyć okna i odkurzyć schody. I jeszcze nic nie zrobiłam!
Na usprawiedliwienie mam to, że byłam w ZUSie. Poslekozłam na pięć minut, wyszłam po trzech godzinach...

no tak, koleżanki kawą częstowały ! :lol: :lol: :lol:


Masz szczęście, że jesteś daleko!
Bo jakbym prasła bez ten pysk...!

no tak... do kawy ciasteczek słodkich polewanych czekoladą nie postawiły, to stresiak Ci został :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 lis 2014, 8:04 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 wrz 2014, 14:28
Posty: 1167
barycki pisze:
A ja wczoraj podjąłem męską decyzję, cały dzień walczyłem ze sobą, aż pomyślałem sobie, raz kozie śmierć, zdecydowałem się i wieczorem poszedłem do łazienki umyć ręce.

Adam Barycki


no no ! co za wyczyn ! biorąc pod uwagę częstotliwość Twoich odwiedzin łazienki (czytając między wierszami :D ), to niezłe mutanty muszą przebywać w tym przybytku ! :lol: :lol: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 lis 2014, 22:12 
Panie Rakieta, tylko tak niewykształconemu człowiekowi, jak Pan, może się tak wydawać. W łazience z wody korzystam ze dwa, no, może nawet i trzy razy w roku, to i nie ma tam wilgoci potrzebnej dla rozwoju mikrobów, a organizm mam tak zdezynfekowany spirytusem, że żadna bakteria nie ma prawa w nim przeżyć i kiedy kilka razy dziennie nasikam, do muszli klozetowej, to żaden domestos jej tak nie wyjałowi. Takiej higieny jak u mnie, nie znajdziesz Pan nawet na salach operacyjnych.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 28 lis 2014, 22:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 wrz 2014, 14:28
Posty: 1167
barycki pisze:
Panie Rakieta, tylko tak niewykształconemu człowiekowi, jak Pan, może się tak wydawać. W łazience z wody korzystam ze dwa, no, może nawet i trzy razy w roku, to i nie ma tam wilgoci potrzebnej dla rozwoju mikrobów, a organizm mam tak zdezynfekowany spirytusem, że żadna bakteria nie ma prawa w nim przeżyć i kiedy kilka razy dziennie nasikam, do muszli klozetowej, to żaden domestos jej tak nie wyjałowi. Takiej higieny jak u mnie, nie znajdziesz Pan nawet na salach operacyjnych.

Adam Barycki

przechwałki, przechwałki Barycki, jak zwykle... no ale już się przyzwyczaiłem :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 lis 2014, 9:39 
Panie Rakieta, ostatnio listonosz przyniósł mi list polecony, kiedy otworzyłem drzwi, a on nabrał powietrza do płuc, to zaraz przysiadł na schodach i mówi, że musi z kwadrans posiedzieć w przeciągu i wytrzeźwieć, bo gdyby teraz wyszedł w takim stanie i kto doniósł na poczcie, to wyrzuciliby go z pracy za pijaństwo. To powiedz mi Pan, jak w takim mikroklimacie, jaki panuje w domu moim, może uchować się jaka podła bakteria?

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 29 lis 2014, 9:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 wrz 2014, 14:28
Posty: 1167
no fakt... Barycki , nie może :)
Ale weźcie się Barycki trochę za fizyczną robotę jest sobota i można coś dla domu zrobić ... przepchać zlew czy coś tam wymyślicie, bo widzę, że zaraz wpadniecie Barycki w jakiś kompleks higieniczny :lol: :lol: :lol:
a szkoda by było , bo o tym robolu z majątkiem życia przy dupie i instytucji KOR, to mi się bardzo podobało :)
A z samego pisania dziś człek nie wyżyje i skąd weźmiecie Barycki piątala jak ktoś nagle komunę pochwali ? :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 lis 2014, 9:50 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
A ja sobie wczoraj zaprosiłem dwie koleżanki i przez pięć godzin kłóciliśmy się,
na kogo dziś glosować.
I pomimo litra przedniej nalewki, / com się na polewał / - ostatecznej wersji nie uzgodniono.
Można pożytecznie czas spędzić?! - można.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 lis 2014, 10:13 
Cała polska scena polityczna nie tylko pośrednio, ale bezpośrednio, tak jak i cała scena polityczna Europy, opowiada się za banderowskim ludobójstwem, tym samym wszyscy ci politycy są odpowiedzialni za zbrodnie ludobójstwa. Jeżeli kto widzi jakie swoje wspólne interesy ze zbrodniarzami, to niech sobie głosuje na kurwy kurwa. Głosujący na zbrodniarzy, sam staje się zbrodniarzem. Jeżeli kto nie wie, że mówi prozą, nie zmienia to faktu, że prozą mówi.

Adam Barycki

PS. Panie Praktyczny, planowanie współuczestnictwa w wspieraniu zbrodni, jest już współuczestnictwem w zbrodni, zbrodniarzu.


Na górę
  
 
Post: 30 lis 2014, 10:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:25
Posty: 1154
barycki pisze:
Panie Rakieta, tylko tak niewykształconemu człowiekowi, jak Pan, może się tak wydawać. W łazience z wody korzystam ze dwa, no, może nawet i trzy razy w roku, to i nie ma tam wilgoci potrzebnej dla rozwoju mikrobów, a organizm mam tak zdezynfekowany spirytusem, że żadna bakteria nie ma prawa w nim przeżyć i kiedy kilka razy dziennie nasikam, do muszli klozetowej, to żaden domestos jej tak nie wyjałowi. Takiej higieny jak u mnie, nie znajdziesz Pan nawet na salach operacyjnych.

Adam Barycki


Widze, że Pan Panie barycki dobrze się znałeś z Panem Kałużyńskim.

_________________
Idźcie przez zboże, we wsi Moskal stoi!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group