forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 mar 2024, 8:41

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna
Autor Wiadomość
Post: 22 sty 2015, 8:19 
moouha pisze:
Putinem?
Dla mnie może nie istnieć.


Paszoł won, kanalio.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 22 sty 2015, 9:08 
Cmoknijcie mnie w pompkę, barycki.


Na górę
  
 
Post: 22 sty 2015, 15:22 
viewtopic.php?f=9&p=30047#p30029


Na górę
  
 
Post: 22 sty 2015, 18:17 
moouha pisze:
Cmoknijcie mnie w pompkę, barycki.


Panie Mucha, moja rama referencji skojarzyła ten Pański wstrętny wulgaryzm z ramą referencji środowiska, którego ram referencji ramy referencji mojego środowiska nie obejmują. Moje środowisko, ludzi tak podłej kondycji jak Pan, lekce sobie waży, a z konieczności tylko kurtuazyjnych, toleruje z wyniosłą pogardą. Jednak atrybutem mojego środowiska nie jest umysł konceptualistyczny, a umysł serca i dlatego nawet wobec tak obrzydliwego bydlaka jak Pan, otwiera się moje dobre serce. Ma Pan, chamie obmierzły, niepowtarzalną szansę na spojrzenie w jasność z tej swojej zbrukanej gnojem kloaki, musisz tylko na klęczkach plugawy chamie przyjąć dar mojego serca, a wtedy bydlaku podły nie tylko z funkcji biologicznej, a odczuciem w swoim plugawym sercu poznasz, że moje informacje są spójne z prawdą uniwersalną.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 22 sty 2015, 18:31 
barycki pisze:
moouha pisze:
Cmoknijcie mnie w pompkę, barycki.


Panie Mucha, moja rama referencji skojarzyła ten Pański wstrętny wulgaryzm z ramą referencji środowiska, którego ram referencji ramy referencji mojego środowiska nie obejmują. Moje środowisko, ludzi tak podłej kondycji jak Pan, lekce sobie waży, a z konieczności tylko kurtuazyjnych, toleruje z wyniosłą pogardą. Jednak atrybutem mojego środowiska nie jest umysł konceptualistyczny, a umysł serca i dlatego nawet wobec tak obrzydliwego bydlaka jak Pan, otwiera się moje dobre serce. Ma Pan, chamie obmierzły, niepowtarzalną szansę na spojrzenie w jasność z tej swojej zbrukanej gnojem kloaki, musisz tylko na klęczkach plugawy chamie przyjąć dar mojego serca, a wtedy bydlaku podły nie tylko z funkcji biologicznej, a odczuciem w swoim plugawym sercu poznasz, że moje informacje są spójne z prawdą uniwersalną.

Adam Barycki


Jak nie, to we wentyl mnie cmoknijcie.


Na górę
  
 
Post: 22 sty 2015, 19:03 
Panie Mucha, czy Pan nie rozumie, że ja chcę tylko Pańskiego dobra?

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 22 sty 2015, 20:28 
barycki pisze:
Panie Mucha, czy Pan nie rozumie, że ja chcę tylko Pańskiego dobra?

Adam Barycki


Kiedy ja nic nie mam, barycki!
... chyba że wy na dobra mojej żony czyhacie??


Na górę
  
 
Post: 22 sty 2015, 21:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 22:22
Posty: 678
[quote="moouha"]Zabił mnie stefcio! :lol:
Cóż za przenikliwość! Cóż za intelekt!!
Państwowa telewizja rosyjska jest tubą Putina!
I sam do tego doszedł! :lol:
Mógłbyś powiedzieć coś więcej o tych dziesięciu procentach amerykańskim mediów głównego nurtu, które nie należą do korporacji?
No, nie krępuj się. Słucham...

Co do reszty- w Polsce też da się żyć i to całkiem nieźle!
I też nie ma na kogo głosować!
Co chcesz przekazać?[/quote

Wspolczuje Ci jezeli Twoim oknem na swiat jest tuba Putina. Informacje na temat tendejcyjnosci RT mozna znalezc wszedzie w sieci...jak sie tylko chce...(oczywiscie nie mosisz polegac na mojej personalnej ocenie tej stacji) moze zacznij od Wiki...jest tam pare ciekawych linkow...Mozesz tam np. przeczytac ze "The United Kingdom media regulator Ofcom has threatened RT with sanctions because of repeated violations of its rules on impartiality." --- za te ich bzdury chciano w UK ukarac RT...
Co do amerykanskich mediow, to jest dokladnie jak pisalem...(pisalem z glowy, ale wlasnie sprawdzilem, i, np. Wiki potwierdza moje z danie w tym temacie)nie, nie jestem z tego dumny...ale i nie widze powodu by sie nad tym rozwodzic... Nie ma kraju bez wad...przynajmniej ja o takim nie slyszalem... A tak przy okazji, mam do Ciebie personalne pytanie-----moze mi wyjasnisz dlaczego nienawidzisz Stanow...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 sty 2015, 22:35 
Big guns... :D Really? :)
Nie oglądam telewizji, nie słucham radia, nie czytam gazet.
Nie interesują mnie tuby propagandowe ani rosyjskie, ani amerykańskie, ani brytyjskie, ani polskie, ani żydowskie, ani północnokoreańskie i tak dalej.
Mam nadzieję, że do tej pory dość klarownie się wyrażam.
RT jest tubą propagandową w takim samym stopniu jak CNN, Fox, BBC, Al Jazeera, TVN i tak dalej.
Mam nadzieję, że nadal dość jasno się wyrażam.
Nie ma we mnie nienawiści.
Nazywam rzeczy po imieniu.

Zaślepienie da się leczyć.


Na górę
  
 
Post: 22 sty 2015, 22:56 
Jednak za trudne było...
Dziękuję za uwagę.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group