forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 mar 2024, 10:59

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna
Autor Wiadomość
Post: 20 sty 2015, 1:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Indie wynajmą od Rosji atomową łódź podwodną „Kaszalot”
Czytaj dalej: http://polish.ruvr.ru/news/2015_01_19/I ... alot-5039/
ups!!! naprawdę potrzebują takiego cuda? toto może przenosić pociski manewrujące.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 sty 2015, 1:53 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Dodajmy, że z głowicami jądrowymi. Indie we współpracy z FR rozwijają własny program budowy atomowych okrętów podwodnych. Mają już jeden. Kaszalot ma wypełnić lukę do czasu realizacji programu.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 sty 2015, 0:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 22:22
Posty: 678
Malina pisze:
steve pisze:
Malina pisze:


RT to propagandowa tuba Putina ktora sie tu toleruje w imie wolnosci wypowiedzi... Stany mialy kiedys swoj kanal na Rosje, ale im go zamkneli, bo w Rosji, jak wiadomo, takowej wolnosci nie ma....



Wczoraj, BBC przeprosiło RT za zniesławienie w programie na żywo
Brytyjska spółka telewizyjna BBC przeprosiła telewizję RT (Russia Today) i zdementowała nieprawdziwe informacje o pracy korespondentki RT, które zostały podane przez prowadzącego program Daily Politics, Andrew Neila, na antenie BBC Two 8 stycznia.

Stację RT przeprosiła współprowadząca Daily Politics, Jo Coburn.


Jak to sie mowilo w polsce --- jedna jaskolka wiosny nie czyni, czy tak jakos... Ja czasem ogladalem RT, ale nie tendencyjne wiadomosci, a jakies ciekawe, np. przyrodnicze programy, ktore czasami tam leca, jednak od czasu konfliktu z Ukraina zwyczajnie omijam ten kanal...
A tak na marginesie; w zeszlym roku jedena z prezenterek RT odszedla z pracy bo nie mogla wytrzymac przekazywania bajek w programie stacji... Malo tego, zrobila to na zywo, podczas programu... Posluchaj sobie jej uzasadnienia... Moze nieco zmienisz zdanie na temat tej stacji... https://search.yahoo.com/search;_ylt=At ... 20on%20air


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 sty 2015, 1:15 
Nie świadczy zbyt dobrze o twojej inteligencji interpretacja tego cyrku. Panienka hamerykanka, musiała dokonać wyboru. Mieszkać tutaj czy pozbawić siebie i swojej rodziny statusu jaki już posiadają. Zauważ, że stacją, która nadawała to kilkanaście razy była właśnie RT. I nadal znajduje się to w archiwach stacji. Nikt tego nie ukrywa, nikt tego nie chowa.
Biorąc pod uwagę metody działania serwisu medialnego, militarnego, politycznego w stanach, to nie każdego stać na odwagę by trwać w swych przekonaniach, bronić opinii, poglądów a nawet bezpieczeństwa lub życia swojego i swoich najbliższych. Ta panienka zdecydowała sama.

A tak jak już jesteśmy przy tym temacie to czy przypadkiem ostatnio nie jaki "Veteran US TV journalist Jim Clancy has abruptly left the international news broadcaster after 34 years, following a seemingly tangential Twitter argument over Charlie Hebdo that escalated to a verbal war between Clancy and pro-Israel social media users" i nie on jeden w historii głównych mediów amerykańskich. Jest takich dziesiątki a kto wie może nawet setki.

A tu jeszcze raz "solidne" amerykańskie media.
Paris Mayor Anne Hidalgo has said she plans to sue Fox News after it broadcasted incorrect reports of Paris “no go zones” governed by Sharia law, which non-Muslims are forbidden to enter and police avoid going to.
The decision to sue the US broadcaster comes in response to multiple false reports that described several areas of Paris and some cities in the UK as “no-go zones” for non-Muslims and authorities.


Na górę
  
 
Post: 21 sty 2015, 4:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 22:22
Posty: 678
Malina pisze:
Nie świadczy zbyt dobrze o twojej inteligencji interpretacja tego cyrku. Panienka hamerykanka, musiała dokonać wyboru. Mieszkać tutaj czy pozbawić siebie i swojej rodziny statusu jaki już posiadają. Zauważ, że stacją, która nadawała to kilkanaście razy była właśnie RT. I nadal znajduje się to w archiwach stacji. Nikt tego nie ukrywa, nikt tego nie chowa.
Biorąc pod uwagę metody działania serwisu medialnego, militarnego, politycznego w stanach, to nie każdego stać na odwagę by trwać w swych przekonaniach, bronić opinii, poglądów a nawet bezpieczeństwa lub życia swojego i swoich najbliższych. Ta panienka zdecydowała sama.

A tak jak już jesteśmy przy tym temacie to czy przypadkiem ostatnio nie jaki "Veteran US TV journalist Jim Clancy has abruptly left the international news broadcaster after 34 years, following a seemingly tangential Twitter argument over Charlie Hebdo that escalated to a verbal war between Clancy and pro-Israel social media users" i nie on jeden w historii głównych mediów amerykańskich. Jest takich dziesiątki a kto wie może nawet setki.

A tu jeszcze raz "solidne" amerykańskie media.
Paris Mayor Anne Hidalgo has said she plans to sue Fox News after it broadcasted incorrect reports of Paris “no go zones” governed by Sharia law, which non-Muslims are forbidden to enter and police avoid going to.
The decision to sue the US broadcaster comes in response to multiple false reports that described several areas of Paris and some cities in the UK as “no-go zones” for non-Muslims and authorities.


Nie wiem czy stale ogladasz Rt, ja przez jakis czas czesto ogladalem i prosty wniosek nasunol mi sie sam...(to tuba Putina)
A co do tutejszych mediow; nigdy nie twierdzilem ze sa niezalezne... Jakies pewno 90 procent nalezy do duzych korporacji za ktorymi stoja bardzo bogaci ludzie, ktorzy maja wplyw na to co sie pokazuje szaremu widzowi, czy sluchaczowi, lub temu kto kupuje prase... W polityce jest podobnie---wiekszosc tutejszych politykow siedzi w kieszeniach wielkich korporacji ktore "dostaja" odpowiednie regulacje prawne w zamian za donacje na kampanie wyborcza... Deficyt jest wielki bo rzadzi sie nie dla ludzi a dla biznesu (gdyby zniesiono ulgi podatkowe dla wielkiego biznesu to by nie bylo deficytu)... Coz ja, szary obywatel moge jednak zrobic by cos zmienic...? Moze wiesz, bo ja przez ponad dwadziescia lat jeszcze tego nie rozgryzlem... Tu zwyczajnie nie ma na kogo glosowac... Realne szanse maja jedynie kandydaci demokratow lub republikanow...a trzeba przypomniec ze jeszcze do niedawna, w moim stanie Illinois, dwu bylych wojewodow siedzialo w wiezieniu w tym samym czasie...(obecnie, jeden juz wyszedl) Moj stan, jest od lat zarzadzany tragicznie (ma jeden z najwiekszych dlugow)...ale co ja moge na to poradzic...? Czytasz pewno ten moj tekst i myslisz sobie ze to przeciez nie na temat...Coz, wiem...Chce jednak oszczedzic Ci czsu na nastepny post, gdzie bedzie jakas nastepna "nieprzyjemna" statystyka na temat stanow... Otoz, przyjmij do wiadomosci, ze wiem ze ten kraj ma wady, wiele wad...Nie zmienia to jednak w najmniejszym stopniu tego, ze z mojego doswiadczenia smiem twierdzic ze da sie tu zyc...i to czsami calkiem nie zle...Moim zdaniem, zdecydowanie lepiej niz, na przyklad, w polsce...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 sty 2015, 5:17 
Zabił mnie stefcio! :lol:
Cóż za przenikliwość! Cóż za intelekt!!
Państwowa telewizja rosyjska jest tubą Putina!
I sam do tego doszedł! :lol:
Mógłbyś powiedzieć coś więcej o tych dziesięciu procentach amerykańskim mediów głównego nurtu, które nie należą do korporacji?
No, nie krępuj się. Słucham...

Co do reszty- w Polsce też da się żyć i to całkiem nieźle!
I też nie ma na kogo głosować!
Co chcesz przekazać?


Na górę
  
 
Post: 21 sty 2015, 5:58 
RT (formerly named "Russia Today") is a Russian state-funded cable and satellite television channel directed to audiences outside of the Russian Federation

CO JESZCZE MOGĘ DLA CIEBIE ZROBIĆ? :)


Na górę
  
 
Post: 21 sty 2015, 6:16 
Czytaj sobie, czytaj...
W sam raz na dobranoc.
Może kiedyś wpadnie kulka do dołka.


Na górę
  
 
Post: 21 sty 2015, 20:43 
No to ładnie! :lol:
Chore skojarzenia. Chory umysł.
Powtarzasz się.


Na górę
  
 
Post: 22 sty 2015, 4:45 
Asymilacja? :lol:
Mieszkałem w paru miejscach na świecie i wszędzie czułem się "u siebie".

Co ty z tym Putinem?
Dla mnie może nie istnieć.

Skoro wyrażenie "wpadła kulka do dołka" spowodowało u ciebie taką reakcję, to jak to inaczej określić? Jesteś chora.

Uważasz, że zmierzasz wprost do oświecenia?
A jaką masz pewność, że to nie błędny ognik zwabiający naiwnych na bagna?

Nikt niczego nie rozumie, nikt nie wie.
Tylko ty.
A może wszyscy wiedzą a ty śpisz?
Może to, co wydaje ci się takie mądre... jest tylko snem? Kłamstwem? Iluzją?


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group