forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 23:47

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4294 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 389, 390, 391, 392, 393, 394, 395 ... 430  Następna
Autor Wiadomość
Post: 25 mar 2018, 10:49 
Gra półsłuwek: Glizda w parapecie :)


Na górę
  
 
Post: 25 mar 2018, 12:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Czy to galaretka z nóżek? Bo jak tak to po dodaniu octu reflektuję. Wprawdzie brakuje mi tam mięska tudzież skórek pociętych drobno, ale może być. Różę zostawię. Dno tego naczynia pokrywają jakieś podejrzane kuleczki, proszę więc o wyjaśnienie ich pochodzenia. Jedna z firm ostatnio proponowała hamburgera z larwami robaków. Niestety nie jestem jeszcze na tak wysokim etapie rozwoju przewodu pokarmowego i nie jem tego.

A owe kuleczki przypominają mi niestety bobki jeląka.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 mar 2018, 13:55 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
older pisze:
Gra półsłuwek: Glizda w parapecie :)


London w kasku......... :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 mar 2018, 13:59 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Boruch pisze:
Czy to galaretka z nóżek? Bo jak tak to po dodaniu octu reflektuję. Wprawdzie brakuje mi tam mięska tudzież skórek pociętych drobno, ale może być. Różę zostawię. Dno tego naczynia pokrywają jakieś podejrzane kuleczki, proszę więc o wyjaśnienie ich pochodzenia. Jedna z firm ostatnio proponowała hamburgera z larwami robaków. Niestety nie jestem jeszcze na tak wysokim etapie rozwoju przewodu pokarmowego i nie jem tego.

A owe kuleczki przypominają mi niestety bobki jeląka.


Podeślij Hornetowi;
W końcu mamy tu fachowca od jeląków............!
A może to ziele anielskie........ :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 mar 2018, 16:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Gówno się znacie na pańskim jedzeniu.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 mar 2018, 17:07 
gówno...., sprawiajom wrażenie znafcóff..


Na górę
  
 
Post: 26 mar 2018, 16:05 
Obrazek


Na górę
  
 
Post: 29 mar 2018, 23:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 14:41
Posty: 2026
Obrazek

Tak na śniadanko


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 mar 2018, 9:30 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Jaja na miękko...........tfu!
W 1964r, - podczas pierwszego rejsu na szkolnym statku ( E. Gierczak) - po wyjściu za główki Świnoujścia, stanęliśmy na kotwicy i zrobiono nam alarm szalupowy.
Spuszczono szalupy i powiosłowaliśmy trochę (dla wzmocnienia kondycji) - oraz zapoznania nas
z ewentualnym ........co nas może jak by co czekać gdyby co ( nie daj bobrze....)...etc,etc.
Wprawdzie nie było nawet sztormowato ale......większość z nas nigdy z tak bliska morza nie oglądała a szalupa to nie statek i nieco kiwało. Na śniadanie ZAWSZE były jaja ( w/g uznania.....znaczy, na życzenie - na miękko, na twardo, smażone, sadzone......etc,etc.) Ale zawsze dwa jaja + zupa ( kurwa)
mleczna. Jaja lubiłem ale kaszka manna na mleku powodowała na samo wspomnienie odruch wymiotny. A więc wiosłujemy, wiosłujemy a kolega siedzący naprzeciw mnie robi sie coraz bardziej zielony.......! Też mnie mdliło ale jakoś się trzymałem.
W pewnym momencie - zieleń na twarzy kolegi zrobiła się bardziej zielona od szpinaku więc wrzeszczę.......się kurwa! odwróć za burtę..........ale było już za późno ! :o
Cała jajecznica + zupa mleczna wylądowała na mnie. Co oczywiście zadziałało jak inicjator w materiale wybuchowym i..........po kolei - cała szalupa pojechała za burtę.......! Nie rzygało może dwóch chłopaków.
Od tamtej pory, przez 40 lat nie jadłem jaj. Od niedawna mogę jeść jaja na twardo lub sadzone ale mocno ścięte.
Widok luźnych jaj jednak do dziś powoduje u mnie wspomnienia tamtego alarmu szalupowego.
Ale to tak na marginesie..........jako świąteczne wspomnienia dot, jaj........ :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 mar 2018, 9:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
No bez jaj...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4294 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 389, 390, 391, 392, 393, 394, 395 ... 430  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group