forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 20 kwie 2024, 1:14

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 282 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 29  Następna
Autor Wiadomość
Post: 25 paź 2014, 22:28 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:25
Posty: 1154
Panie Barycki opakowania na pizzę są kwadratowe względnie heksagonalne (przynajmniej ja tylko takie widziałem). To raczej formy na torty są (przynajmniej takie okrągłe ma moja żona). Mniemam, że dokuczacie Pani Ree bo wam się strasznie Ona podoba.

_________________
Idźcie przez zboże, we wsi Moskal stoi!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 paź 2014, 0:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Właściwie to ten buddyzm całkiem mi się podoba,

"Ze wszystkich współczesnych teorii ekonomicznych system ekonomiczny
marksizmu oparty jest na zasadach moralnych, podczas gdy kapitalizm
zajmuje się wyłącznie zyskiem i opłacalnością. Marksizm interesuje się
podziałem bogactwa na zasadach równości i równym użytkowaniu środków
produkcji. Interesuje się także losem klas pracujących — to jest większością -
jak też losem tych, którzy są upośledzeni i w potrzebie, i marksizm dba o ofiary
narzuconego przez mniejszość wyzysku. Z tych powodów podoba mi się i
wydaje mi się sprawiedliwy.... "


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 paź 2014, 6:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 paź 2014, 11:57
Posty: 1998
Wszystko to oczywiście ładne jest i być może.
Tylko czy marksizm jako sprzeczmy z naturą człowieka nie jest czasem nienaturalny i właśnie dlatego odrzucany?
Niejeden przecież naturalista kopnął w dupę idealistę za burzenie mu naturalizmu.
I rację swoją miał, bo idealista sam na ogół mając tylko drewniane sandały i ideę, aby dać, musi zajumać.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 paź 2014, 7:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 13:17
Posty: 5139
https://www.youtube-nocookie.com/embed/ ... showinfo=0


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 paź 2014, 9:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
Tak, ludzie zawsze szukali Raju na ziemi..... Ten znakomity film(Golemie, THX!!!!) opowiada też o tym, że wysiłek włożony w dążenie do celu też jest nauką. Kto tego nie pojmie, nigdy nie zrozumie Tybetu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 paź 2014, 11:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:25
Posty: 1154
Kutas.Pompejusz pisze:
Wszystko to oczywiście ładne jest i być może.
Tylko czy marksizm jako sprzeczmy z naturą człowieka nie jest czasem nienaturalny i właśnie dlatego odrzucany?
Niejeden przecież naturalista kopnął w dupę idealistę za burzenie mu naturalizmu.
I rację swoją miał, bo idealista sam na ogół mając tylko drewniane sandały i ideę, aby dać, musi zajumać.


Niejaki Jezus chyba nie kradł. Ładnie mówił, miał długie włosy, modnie przystrzyżoną brodę i prawdopodobnie bogate (zamężne też) panie go lubiły i nie skąpiły jadła, pieniędzy i wonności oraz onej rzeczy, która u nich jest a jakoby nie można jej było pożądać.

Panie Kutas Pan masz takie naturalistyczne imię to pewnie Pan umiesz wyjaśnić co to jest tzw. prawo naturalne (od natury czy od boga co tą naturę stworzył a wraz z naturą kapitalizm?). Bo dla mnie to jest coś podobnego do dżender. KrK podpiera się prawem naturalnym a przeciwnicy dżenderem. Wyjaśnijcie nam najlepiej oba pojęcia (i gdzie w tym wszystkim jest tzw. prol?).

_________________
Idźcie przez zboże, we wsi Moskal stoi!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 paź 2014, 11:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 13:17
Posty: 5139
Prawo naturalne dane od natury to takie hahah które powoduje, ze jak widzę atrakcyjną kobitkę to mi kutas staje. Oraz takie to takie które powoduje, ze biorę co chcę i niech mnie Ziemia pochłonie jeśli tego nie zrobię;) Tubal Kain. Noe cytat z filmu. Ot prawa naturalnego roi się cała Biblia. Tylko pamiętajcie jak w głowie słyszycie Boga, to jest to Objawienie, jak muzyczkę to schizofrenia.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 paź 2014, 12:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:25
Posty: 1154
Biblia. Tubal Kain. A od Tubal Kaina podobno do masonów tylko krok (podobno to jakiś ważny masoński rzemieślnik). Strasznie tajemnicze to prawo naturalne jak i sama biblia no i KrK lubujący się w tym prawie ;)

_________________
Idźcie przez zboże, we wsi Moskal stoi!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 paź 2014, 12:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 paź 2014, 11:57
Posty: 1998
zatkao@kakao pisze:
Kutas.Pompejusz pisze:
Wszystko to oczywiście ładne jest i być może.
Tylko czy marksizm jako sprzeczmy z naturą człowieka nie jest czasem nienaturalny i właśnie dlatego odrzucany?
Niejeden przecież naturalista kopnął w dupę idealistę za burzenie mu naturalizmu.
I rację swoją miał, bo idealista sam na ogół mając tylko drewniane sandały i ideę, aby dać, musi zajumać.


Niejaki Jezus chyba nie kradł. Ładnie mówił, miał długie włosy, modnie przystrzyżoną brodę i prawdopodobnie bogate (zamężne też) panie go lubiły i nie skąpiły jadła, pieniędzy i wonności oraz onej rzeczy, która u nich jest a jakoby nie można jej było pożądać.

Panie Kutas Pan masz takie naturalistyczne imię to pewnie Pan umiesz wyjaśnić co to jest tzw. prawo naturalne (od natury czy od boga co tą naturę stworzył a wraz z naturą kapitalizm?). Bo dla mnie to jest coś podobnego do dżender. KrK podpiera się prawem naturalnym a przeciwnicy dżenderem. Wyjaśnijcie nam najlepiej oba pojęcia (i gdzie w tym wszystkim jest tzw. prol?).



Pożądasz otóż, kakaowy synu, racji. Aby ją posiąść, jesteś gotów komuś ją odebrać. Taki np.marksista pragnie narzucić reszcie swoje widzimisię, a ponieważ napotyka na naturalny opór, pragnie go złamać i jeśli ma dość siły, łamie go. Marksista to taki sam chuj jak kapitalista. Chce rządzić, naturalizm dopada go na pierwszej prostej.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 paź 2014, 12:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 12:50
Posty: 1911
Nie wiadomo,czy marksizm,czy kapitalizm i jakie te -izmy wiadomo natomiast:
http://phys.org/news/2014-10-china-mission-moon.html


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 282 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 29  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group