forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 14:25

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 282 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 29  Następna
Autor Wiadomość
Post: 22 paź 2014, 10:57 
Panie Stary, wszystkie Pańskie powyższe stwierdzenia, to nawet nie scholastyka, a tylko tupanie nogą o podłogę. Twierdzenia nawet scholastyczne muszą być poparte, choć scholastycznymi, to jednak argumentami, a Pan nie przedstawił żadnego argumentu i do tego twierdzeniu w jednym zdaniu zaprzecza Pan w zdaniu następnym. Skoro Pan nie rozumie co sam pisze, to nie znajduję powodu dla dalszego rzucania grochem o ścianę. Jednak gdyby znalazła się jaka antykomunistyczna kanalia, która chciałby uzasadnić Pańskie tu twierdzenia, to z dużą przyjemnością kanalii owej skopię dupę w sposób logicznie spójny wewnętrznie, wykazując tych uzasadnień logiczną sprzeczność wewnętrzną i tym robiąc z kanalii pośmiewisko. Pan, Panie Stary, wyczerpał już wszystkie zasoby mojej dobroci dla Pana. Ale proszę nie upadać na duchu, zawsze jeszcze zdołam wykrzesać z siebie odrobinę dobroci dla Pana i skopać Panu dupę.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 23 paź 2014, 18:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 12:50
Posty: 1911
Czy ktoś z Was próbował Tai Chi,Yogi,czy medytacji w jakiejkolwiek formie?

Jeśli tak to ciekaw jestem efektów.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 paź 2014, 19:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
A jakie są efekty odmawiania godzinek czy różańca?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 paź 2014, 21:31 
Panie Dakota, wszystkiego próbowałem i to próbowałem uparcie. Po dwunastu latach intensywnych ćwiczeń Tai Chi, efekt się nie pojawił, nic nie urosło, a baby śmiały się dalej. Po dwudziestu siedmiu latach intensywnych ćwiczeń Yogi, efekt się nie pojawił, nic nie urosło, a baby śmiały się dalej. Po trzydziestu czterech latach intensywnych medytacji, efekt się nie pojawił, nic nie urosło, a baby śmieją się dalej.

Adam Barycki

PS. Jedynie różaniec przynosi efekty, wystarczy różańcem okręcić właściwe miejsce i mocno zacisnąć pętlę, a efekt pojawia się natychmiast.


Na górę
  
 
Post: 23 paź 2014, 21:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:18
Posty: 4718
Lokalizacja: 5800 od domu
Narpiew cza mieć co okręcać.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 paź 2014, 8:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 12:50
Posty: 1911
Dziękuję za zainteresowanie,liczyłem na wypowiedzi Tych,którzy mają coś do powiedzenia.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 paź 2014, 13:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 12:50
Posty: 1911
Tybet tysiąc lat temu,Tybet współczesny i Tybet w przyszłości to ten sam Tybet.

https://twitter.com/Michal_Vysha/status ... 20/photo/1


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 paź 2014, 6:08 
Panie Dakota, bardzo słusznie Pan liczy na wypowiedzi tych, co mają coś do powiedzenia i nie zawiódł się Pan. Mój szacunek dla poszukującego prawdy i wrażliwość moja na ciekawość intelektualną poszukiwacza, nie pozwala mi pozostawić Pana bez odpowiedzi. Otóż, Tybet tysiąc lat temu był Tybetem z przed tysiąca lat, a współczesny Tybet, jest Tybetem współczesnym, natomiast, Tybet w przyszłości będzie Tybetem przyszłym. Jak zapewne Pan już zdążył się domyśleć, każdy z tych Tybetów jest niby ten sam, ale jednocześnie, jakby nie ten sam.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 25 paź 2014, 16:34 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 paź 2014, 22:06 
Pani Ree, czy to ciężarówka z opakowaniami do pizzy spadła z tego mostu do rzeki?

Adam Barycki


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 282 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 29  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group