forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 11:30

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2024 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 203  Następna
Autor Wiadomość
Post: 27 mar 2020, 14:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
AGAFIA pisze:
Siedzę w ogrodzie, szkoda że nie umiem zdjęcia z telefonu na forum zamieścić, w każdym razie jest 17 stopni, ptaszki ćwierkają, koty szukają partnerów, kwitną forsycje i inne badziewie.. Tylko ludzie nie widać. Od czasu do czasu przejedzie jakieś auto i na tym koniec. Sąsiedzi się nie krzątają, nie rozpalają grilla, wszystko to jakieś nierzeczywiste, nierealne.


Oto moja relacja
Ja dziś rozpocząłem sezon działkowy. Zasiałem marchewkę, pietruszkę i posadziłem cebulkę białą i czerwoną. Dość ciepło. Nieliczne kwiatki gdzieś tam się wynurzają. Forsycje jeszcze śpią. Po mojej wsi jeżdżał samochód straży miejskiej i zachęcał przez głośniki do zostania w domach. Niestety gleba jest sucha. Warstwa wierzchnia to prawie popiół. Jak w to nasionka sypać?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 mar 2020, 17:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
Poczekaj do poniedziałku, śniegiem ci przykryje nasionka i będzie gut.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 mar 2020, 17:14 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Nic z tego.........nadal bez opadów ale fakt, - będzie chłodniej......do następnego łykendu! A później już tylko cieplej i ( pewnie) sucho......... :(


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 mar 2020, 18:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
wezyr pisze:
Poczekaj do poniedziałku, śniegiem ci przykryje nasionka i będzie gut.


U mnie od trzech tygodni ani kropelki. Ale nawet gdy przykryje śniegiem w co niewierze to i tak na marchewkę, pietruszkę i cebulkę nie szkodzi. Marchew i pietruszkę można nawet siać jesienią.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 mar 2020, 19:32 
Offline

Rejestracja: 03 wrz 2014, 10:40
Posty: 988
Na kwarantannę zdecyduj się:
https://twitter.com/i/status/1242562522282168321


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 mar 2020, 20:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
"
CO OSIĄGNĘŁY CHINY W CIĄGU OSTATNICH 3 MIESIĘCY:
1. Chiny skutecznie przygotowały się do wojny nowej generacji – biologicznej, przeprowadziły ćwiczenia, demonstrując światu swoją mistrzowską klasę w tej dziedzinie oraz bezradność przeciwników.
2. Przeprowadziły spis powszechny, szybko i wydajnie.
3. Zaostrzono dyktaturę cyfrową. Kontrolują sieci społecznościowe i wszelką komunikację.
4. Stworzono system do szybkiej identyfikacji wszystkich sieci społecznościowych pożądanej osoby: kto jest z nią w kontakcie, z kim jechała samochodem, gdzie była, z kim się komunikowała.
5. Zidentyfikowano wszystkich nielegalnych imigrantów i wielu wydalono z kraju.
6. W łagodnym trybie wydalono wielu obcokrajowców, część sama starała się ewakuować, pozostałych zidentyfikowano i objęto kontrolą.
7. Opracowano mechanizm masowego i błyskawicznego blokowania całego kraju.
8. Zademonstrowano całemu światu, na co stać Chiny, umieszczenie 1,5 miliarda ludzi w pełnej kwarantannie, nałożenie wszystkim masek - to wielki wyczyn, tak jak i wybudowanie ogromnego szpitala w ciągu tygodnia.
9. Cały kraj został nauczony, jak dbać o higienę.
10. Przyjęto ustawę zakazującą spożywania mięsa dzikich zwierząt, co w wielu prowincjach jest normą.
10. Pokazano światu, jak bardzo jest zależny od Chin.
11. Zamrożono łańcuchy powiązań produkcyjnych na całym świecie, wywołując „Globalny Kryzys”.
12. W policji i służbach reagowania masowo wprowadza się używanie dronów i automatycznych urządzeń śledzących.
13. Opracowano wdrożenie systemów masowej termowizji z automatyczną identyfikacją danych o anomaliach.
14. Ze względu na osoby noszące maski zaktualizowano algorytmy działania kamer wideo dla rozpoznawania twarzy, obecnie w rozpoznawaniu ludzi uwzględniany jest również sposób ich poruszania się.
15. Na masową skalę w trybie operatywnym tworzone są zautomatyzowane systemy dostaw towarów.
16. Opracowano system elektronicznego „obozu koncentracyjnego”.
17. Ustały protesty w Hongkongu, a tamtejsze wpływy rządu chińskiego wzrosły.
18. Najważniejsze.
Gdy świat nadal pogrąża się w kryzysie, Chiny już z niego wyszły i są gotowe:
- skupować potanione aktywa,
- pomagać finansowo słabym państwom, zwiększając w zamian swoje globalne wpływy
- grać na niższych cenach ropy.

"


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 mar 2020, 21:00 
Stan, pomysł ekstra ! Grill pierwsza klasa.
Boruch, niczego nie wysiewamy, ktoś by musiał doglądać upraw, a chętnych brak.
Przeplakalam cały dzień. Mąż miał wrócić na tydzień do domu, ale podjął decyzję, że nie zjedzie. Był we Włoszech, tydzień temu dostał nagłej gorączki, osłabienia, dzwoniliśmy do sanepidu, kazali zgłosić się na Koszarowa we Wrocławiu, zgłosił się, pielęgniarka obejrzała Go przez szybę, stwierdziła że do testów nie ma podstaw i ma z powrotem dzwonić do sanepidu. Zadzwonił. Gorączka wprawdzie zeszła, kaszlu nie ma, sanepid kazał dzwonić 2 razy dziennie i podawać temperaturę, tak wygląda ten nadzór epidemiologiczny.
Dykta i paździerze....
Żeby nie zwariować oglądam Kevina samego w NY.
Tak wygląda upadek. ;)

Mnóstwo kierowców jest w identycznej sytuacji, zostają w ciężarówkach, nie wykorzystują wolnego, boją się o bliskich.


Na górę
  
 
Post: 27 mar 2020, 21:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Głowa do góry Aga. Będzie dobrze. Zdrowia Twojemu.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 mar 2020, 21:17 
Dziękuję, pewnie jest zdrowy, ale zobacz jak to wygląda. Totalna olewka. Kolegi żona miała stan przedzawałowy, zadzwonili po karetkę, kiedy dyspo w wywiadzie dowiedział się, że jej mąż wrócił z Rzeszy, odmówili przyjazdu, bo podobno nie są przygotowywani. Wywalczyli jakąś pomoc po 2 godzinach.
Jak pisaliście wcześniej, to nie korona nas wybije.. wiele osób umrze, bo nie otrzymają pomocy.


Na górę
  
 
Post: 27 mar 2020, 22:24 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
No cóż....mogę Ci jedynie współczuć. Wiem jak to jest bo mojego też nie ma......na szczęście jest w Germanii i nie ma gorączki. Kiedy wróci, - nie wiadomo....... :(


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2024 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 203  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group