forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 mar 2024, 8:07

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2024 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195 ... 203  Następna
Autor Wiadomość
Post: 11 cze 2021, 17:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6452
a nasi naukowcy stwiedzili ze przyjmujac Astre a jako druga dawke Biontech skutecznosc ochronna przed covidowym wirusem jest 100%towa, wprwadzie badania zostaly przeprowadzone na zbyt malej grupie (250 probantow) by uznac to za pewnik, ale nasi naukowcy badaja dalej i wynik sie potwierdza na kolejnych setkach probantow.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 cze 2021, 19:49 
No i wejdzie debil, zesra się nie na temat, ale się zesra. Bo przecież on robi za eksperta.
Cudny jest. :lol:

nie rozumie o czym inni piszą, ale przypierdolić się trzeba, może inny debil podchwyci i zacznie się memowanie, debilne wklejki, przeróbki zdjęć, i tak przez lat dwadzieścia bez mała.... :lol:


Na górę
  
 
Post: 11 cze 2021, 19:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Obrazek

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 cze 2021, 8:02 
Tak, tak stanax...tylko ty wierzysz w naukę i jej osiągnięcia, my chadzamy leczyć się do druidów, dopływamy do krawędzi świata i robimy sobie selfie ( widziałeś moje? prześlij dalej ) mieszkania okadzamy przed złymi duchami, a przed ołtarzykiem Zięby codziennie z rana zapalamy gromnicę, bełkocząc w amoku - a kysz zły Pfizerze i krwiożercza Astro.

A jak tam w Norwegii? Maseczkę nosisz na ryju w Remie?
Bo w mojej nie noszą...no, może jeden na stu.


Na górę
  
 
Post: 12 cze 2021, 8:13 
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=60C94A28

Krzywa pokazuje ilość zgonów po szczepionkach na Covid w stosunku do pozostałych szczepionek.
Można argumentować, że wpływ ma masowości szczepień.
Ale mnie osobiście nie przekonuje taki argument.

P.S.
Informacja kto opracował tę grafikę i na podstawie jakich danych jest dostępna w sieci.


Na górę
  
 
Post: 12 cze 2021, 9:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Cytuj:
Ze względu na otwarty i ogólnodostępny projekt programu oraz uwzględnianie niezweryfikowanych raportów,
niekompletne dane VAERS są często wykorzystywane w fałszywych twierdzeniach dotyczących bezpieczeństwa szczepionek.
Amerykańskie Centrum Kontroli Chorób ostrzega, że dane z VAERS nie są wystarczające do ustalenia,
czy szczepionka może wywołać określone zdarzenie niepożądane.

Podczas pandemii COVID-19 nastąpił gwałtowny wzrost zgłoszeń do VAERS,
co doprowadziło do wykorzystywania danych w dezinformacji związanych ze szczepionką COVID-19.



Jak tam u ciebie ze znajomością angielskiego?
Zresztą, po co pytam tak wybitnego usera tego forum, skoro odpowiedź jest z góry wiadoma - mógłby być lektorem na UJocie :!: :lol:
No to sobie poczytaj gigancie intelektu: https://www.politifact.com/article/2021/may/03/vaers-governments-vaccine-safety-database-critical/



Obrazek

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 cze 2021, 9:53 
Oczywiście staniu, masz rację. CDC i FDA pilotujące program VAERS to foliarze, płaskoziemcy i chuj z ich tytułami naukowymi. Grunt, że norweski docent doktor konduktor wie lepiej.

Jaki ty mondry jesteś... zawsze będę cię czytał z wypiekami na twarzy.
:lol: :lol:


Na górę
  
 
Post: 12 cze 2021, 10:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Pilotujące?
CDC I FDA wiedzą w ogóle o tym?


Nie brnij już kretynie, bo brzuch zaczyna mnie boleć ze śmiechu :lol:
______________________________________________________________


Jeszcze jedno - skąd nagle to zaufanie do "amerykanckich" agencji rządowych i tych po za rządowych?!
Była już tu kiedyś taka poczwara, która chełpiła się tym, że żre wyłącznie żywność certyfikowaną przez FDA.
Po czym okazało się, że "grubasy" walą koszmarne ilości DDT oraz inną chemię na swoje uprawy i kupują certyfikaty ECO właśnie u FDA.
Mleko, sery, pomarańcze i soki z nich, śliwki, orzechy, kukurydza... Tablica Mendelejewa i raczysko na bank z naklejką ECO :lol:

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 cze 2021, 12:17 
W życiu nie zamierzam brnąć. Nikt nic nie wie, ani FDA, ani CDC, ani FBI, również NBA nie mają pojęcia.
Tylko TY, jedyny sprawiedliwy na tym fo masz wiedzę. A poziom bólu twojego bebzona świadczy o powadze argumentów tego z kim aktualnie piszesz.
Twój internet jest lepsiejszy od mojego i twoje linki zawierają najprawdziwsze informacje.
I tak, masz rację. Coś co nie istnieje w twoim internecie nie istnieje wcale.
:D

I przestań ssać tego palucha jak do mnie piszesz.
:lol:

P.S.
Moje zaufanie do amerykańskich agencji rządowych jest wprost proporcjonalne do zaufania do amerykańskich firm prywatnych dostarczających na rynek polski produkty wojskowe i medyczne, którym obdarzają je wybitni intelektualiści tego forum.


Na górę
  
 
Post: 12 cze 2021, 18:33 
No dobra tępy... więcej nic nie przyswoisz...

Cytuj:
Epidemia wirusa COVID19 tzw. koronawirusa to poważny test dla systemów ochrony zdrowia. Jednym z najlepiej przygotowanych państw jest socjalistyczna Kuba, a jednym z najgorzej kapitalistyczne Włochy, gdzie opiekę zdrowotną komercjalizowano i poddawano cięciom budżetowym.


Rozumiesz pojęcie cięć budżetowych?
Czyli zabierzemy na ochronę zdrowia, a damy żołdakom.
I żołdaki bronią swojej pozycji.
Simon też ładnie wygląda w komercyjnej reklamie. To jest jego powałanie? Gdzie w przysiędze Hipokratesa jest mowa o graniu w reklamach?

Czujesz smród...?
No pewnie że nie.


Ostatnio zmieniony 13 cze 2021, 5:18 przez polar, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2024 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195 ... 203  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group