forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 16:45

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2024 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191 ... 203  Następna
Autor Wiadomość
Post: 23 kwie 2021, 10:22 
Debil popierany przez innych debili chce utrzymać reżim maseczkowy. Bo 10% zaraża się na zewnątrz, a to dużo. Bo debilowi tak napisali w National Geographic. No i wziął ten debil i przeczytał i wyszło mu że trzeba nosić na mordzie maseczki od DG, bo one chronią.

Tylko debil nie doczytał.
Tak to właśnie jest z debilami, im więcej czytają, tym bardziej wydaje im się że więcej wiedzą.
A w artykule na który powołuje się debil jak wół napisali że zarażalność na powietrzu jest mniej niż 10%, a biorąc pod uwagę samego covida jest to coś około 0,5%.

No. Ale jak debile chcą nosić maski, tak debil im to umożliwi.
Pałami policji.


Na górę
  
 
Post: 09 maja 2021, 14:07 
O 1 852 810 o tyle spadły hospitalizacje od marca 2020 do listopada 2020 w ujęciu rok do roku.

W 2020 hospitalizowano 102.438 chorych na Covid zdiagnozowanych na podstawie pozytywnego testu.

I bydlę napisze mi, że to ja mam krew na rękach.


Na górę
  
 
Post: 10 maja 2021, 9:17 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Parasol to sobie możecie w dupie otworzyć.
Napisze. Tak. Takie osoby jak Wy. Antymaseczkowcy, antyszczepionkowcy, antykowidowcy, MACIE KREW NA RĘKACH.

Nawet tę, o której piszecie. Ze spadkiem hospitalizacji, ograniczeniem w innych przypadkach. Bo to skutek pandemii również. która miedzy innymi przez takie postawy jak Wasze ma się nadal dobrze.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 maja 2021, 11:07 
Łał... cóż za cięta riposta.
Wiersz o tym napisz kołku.

Gdybyś wyjął głowę z własnej dupy, może horyzont by się powiększył? Co? Czy może nie? Chociaż nie...otok jest nie do zerwania.

I jeszcze raz - krew na rękach mają Ci, którzy pracą tych rąk sponsorowali zakochanego w sobie pasożyta. Własną krew.

Powiedz mi, byłeś kiedyś za granicą samodzielnie? A w ostatnim pandemicznym czasie? A wiesz, że ludzie wyjeżdżają? Chociażby do pracy? Ale skąd masz wiedzieć jak tobie całe życie przynosili za nic nie robienie.
Ja na ten przykład siedzę na norweskiej kwarantannie. W Bergen. Mam status specjalisty, a specjaliści mogą przyjeżdżać do no. Bo gospodarka NO sobie nie poradzi bez takich jak ja. I chuj z ryzykiem. Dwa testy i do roboty. Człowiek zdrowy. A wirusa w wersji spawalniczej mogą testy nie wykrywać. Co? Że nie ma takiej wersji? A skąd wiesz?

Mój brat wczoraj przekraczał granicę polsko- niemiecką i niemiecko-szwajcarską. Zero kontroli na obydwu. Dzisiaj jest w pracy.
Co? Nie napisali na pasku TVN?
A może napisali, tylko wystarczy wyjąć głowę z dupy żeby trochę więcej zobaczyć.

P.S.
I skąd upierdoliło się w tej ściśniętej kiepale, że jestem antyszczepionkowcem?


Na górę
  
 
Post: 10 maja 2021, 11:24 
Offline

Rejestracja: 01 mar 2021, 17:21
Posty: 172
No bo jesteś płaskoziemcem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 maja 2021, 11:31 
A no fakt. Zapomniałem o tym naukowym dowodzie.


Na górę
  
 
Post: 10 maja 2021, 11:45 
Offline

Rejestracja: 01 mar 2021, 17:21
Posty: 172
Poza tym łatwo antyszczepionkowca można rozpoznać po krwi na rękach.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 maja 2021, 14:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6460
po slowach waszych zostaniecie rozpoznani, swietna dyskusja zaczynajaca sie od slow: wiersz o tym napisz kolku :) :) taaaaa, taaaak.....wiem , byla wojna , bylo ciezko....piec lat wojny piec lat okupacji......:)

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 maja 2021, 14:28 
Czasu trochę mam aktualnie, więc czy zmarnuję go leżąc, czy czytając, czy na irusia, nie ma to większego znaczenia.
Więc iruś powiedz mi, dziecko drogie, co masz na myśli pisząc "dyskusja"?
Że niby jak powinna wyglądać? Kto zasługuje i dlaczego żeby móc dyskutować?
:D


Na górę
  
 
Post: 10 maja 2021, 14:39 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6460
kazdy ! kazdy moze dyskutowac, rozmawiac...itd, ale zeby zaczynac od nazywania swojego rozmowcy kolkiem!? tak jak teraz nazywasz mnie irus, imiona wlasne piszemy z wielkiej litery i nie irus tylko Ireneusz mym imieniem jest, ok!? poler :)

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2024 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191 ... 203  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group