forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 22:22

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2024 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187 ... 203  Następna
Autor Wiadomość
Post: 01 kwie 2021, 6:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Wczoraj:


Cytuj:
Ludzie umierają całymi rodzinami

"Sytuacja w szpitalach jest naprawdę dramatyczna. Z czymś takim w historii Polski jeszcze się nie mierzyliśmy,
żeby pomimo najbardziej innowacyjnej technologii medycznej nie można było pomóc ludziom, żeby tyle osób umierało naraz.
To jest przerażające. Ludzie umierają całymi rodzinami."


- Kamil Barczyk, dyrektor szpitala powiatowego w Bolesławcu.



... Jeszcze jeden opłacany przez Billa Gatesa żeby nas straszyć 8-)

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 kwie 2021, 9:37 
Onetowe artykuły zgodnie z ogólnoświatową tendencją sprzedają to co się sprzedaje. Wojna, krew, urwane głowy, tsunami, pandemia. To ludzie chcą czytać. No i czytają.
99% komentujących te rewelacje dyrektora z Bolesławca dość trafnie punktuje, ale po co o tym wspominać. Przecież te 99% komentujących to szuria, a 1 oświeceni. Naukowcy, kurwa. :lol:

Z tytułu nie wykonanych zabiegów, zbyt późno zdiagnozowanego raka i reszty zaniedbań bo pandemia, z tego świata zeszło już około 100.000 biedaków. Dwa miasta. No. Extra. Pewnie gdyby nie lokdałny na covida zeszłoby z milion, albo i wiency.
Ale damy radę nadgonić, wszak czwarta fala w zanadrzu. Mimo lokdałnu dla dałnów.


Na górę
  
 
Post: 01 kwie 2021, 10:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
polar pisze:
[...] Onetowe artykuły
/
99% komentujących te rewelacje dyrektora z Bolesławca dość trafnie punktuje,
ale po co o tym wspominać. Przecież te 99% komentujących to szuria, a 1 oświeceni.



Napisz do nich :arrow: listydoredakcji@redakcjaonet.pl i poproś żeby i mi włączyli możliwość komentowania :(

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 kwie 2021, 11:12 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Jak komuś wychodzi, że na 800 ludzi personelu 900 odmawia sczepień a jeszcze tak co najmniej 50% z tych 800 się zaszczepiło to i może wyjść 99% komentarzy pod artykułem gdzie nie ma takiej opcji.

Ty, kurwa, Stan nic a nic dialektycznie nie myślisz. Dialektycznie jest wszystko możliwe, jak służy słusznym (czyli moim) celom.

PS. Tak przy okazji się zastanawiam gdzie np. zakochany w komunizmie Barycki byłby teraz jakby mieszkał w Chinach? Chyba by jadł szczury w jakimś obozie pracy gdzie by go resocjalizowano. I żarł by je nie zdejmując maseczki. Aby wiedział do końca życia, że jak Partia mówi, że trzeba w maseczkach to trzeba.

Bo Komunistyczna Partia Chin wiedziała jak z takimi zaplutymi humanistycznymi (wolnościowymi) karłami jak Barycki postępować.

https://twitter.com/i/status/1226388394218909702

https://www.dw.com/pl/blogerzy-z-wuhanu-znikają-bez-śladu/a-53544477

No i mają już spokój u siebie. Epidemii prawie nie ma. Gospodarka kwitnie. Ale jak jakiś szur się odezwie to jak wyżej :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 kwie 2021, 11:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Wiesz co... Wiesz kim jesteś?
Jak możesz wątpić w to, co pisze nasz sympatyczny kolega?
On ma możliwość a takim jak my niedojdom onet jebnął bana, o!

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 kwie 2021, 11:30 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
stanax pisze:
Wiesz co... Wiesz kim jesteś?



Ależ wiem kim jestem. Chujem, trepem, zbrodniarzem wojennym (w zależności od opcji tym z LWP albo tym z NATO) i co najgorsze podsukiennikiem MMM. Pewnie widoków zazdroszczą :lol:

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 kwie 2021, 12:19 
ściśnięty pisze:
Jak komuś wychodzi, że na 800 ludzi personelu 900 odmawia sczepień:


A skąd masz te informacje?
Jakoś lineczka nie zamieściłeś, panie skrupulatny.
Ja rozumiem, że całe życie przynosili i nie za bardzo trzeba było się starać żeby mieć co do gara włożyć ( co... były czasy...kantyny... rauty z panami oficerami przy szklaneczce łyski...co? Sam na to zapracowałeś? Czy naród w nadziei że obronisz sponsorował. To żeś kurwa obronił. :lol: ), ale są ludkowie co w tak zwanej szarej strefie robią. Za miskę ryżu. I nie są ujęci w statystykach. A wiadomo, komandor bez statystyk, to jak okręt bez koła sterowego - kręci się wokół własnej osi bez sensu.

Ja rozumiem też wiarę w to, że pan prezes Pfizera tak dba o polskich komandorów i polskich spawaczy, że szczepionkę wyprodukowaną w osiem miesięcy na własnym garbie do Polski przyniósł, jedną skrzynkę zostawiają dla polskich uchodźców w Norwegii.

Ba, prezes...cały zarząd z akcjonariuszami nocami przez osiem miechów 24/dobę rugali, żeby świat ratować. Pan Sebix Kulczyk maseczki za free robi, a Solorz pakuje wakcyne z rodziną w garażu. Żebyście kurwa tylko zdrowi byli.

A jeszcze nie tak dawno, wybitnie ściśnięty udowadniał na forum nie elaboratami które może z dwie osoby czytały - ułomny Niemiec i Czarna bidula ( tu oczko sympatii ;) ), że świat za chwilę zemrze z przeludnienia.
Te łzawe teksty o pierdzących polskich krowach, liczenie suwakiem ile metanu wypierdziały, żeby wyżywić kilka miliardów niepotrzebnych, obciążających system pasożytów, a teraz ten sam intelektóalista ( :D) wierzy, że koniecznie trzeba ratować te miliardy i zarządy wraz z akcjonariuszami tylko o tym marzą.
Marzą i łzy ronią, tak jak norweski upośled, nad małym, czarnym chłopczykiem z kopalni litu, żeby go uratować.
I na pewno uratują.

No... rozjebie im teraz baniaki?...chyba wątpię.... pancerne są.


Na górę
  
 
Post: 01 kwie 2021, 12:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
ostatni pisze:
norweski upośled
Ani słowa o konfabulacjach z komentarzami na onecie?
Jesteś większym kretynem niż dotąd myślałem :lol:

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 kwie 2021, 12:37 
Ja ty jesteś słaby. :lol:

Cytuj:
stanax - czwartek 01 kwie 2021, 06:32
Obiecuję, że od dziś już nikogo nie nazwę debilem, kretynem, pustakiem, chujem itp.


Pańcio rzucił kosteczkę, brytan ruszył bezmyślnie.:D

P.S.
Dawaj tego spod kamienia. :lol:


Na górę
  
 
Post: 01 kwie 2021, 13:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6461
kurwa, nie rozumie!!! przecierz karzdy z nas dostal te same szanse na zrealizowanie siebie, skoro sie , kurwa, zdecydowales zostac spawaczem to badz z tego dumny!! w koncu to twoja suwerenna decyzja i twoja droga, i jesli ktos wybral droge komandora, to taka sobie wybral , zrealizowal i tez moze byc z tego dumny. Sie kurwa sam zadreczasz i jeszcze probujesz uprzykrzyc sie innym, ile mozna , kurwa, czytac ze ci sie juz nie podoba byc spawaczem(tak to odcztuje) ze wolalbys byc Komandorem ( tez czytam w tach twoich polajankach zwykla zazdrosc, zawisc, wobec komandora) Jak mozna sie przyjebywac do kogos ze jest skrupulatny i dokladny? i ze podpiera swoje wypowiedzi przytaczajac expertow, naukowcow i inne popierajace jego wypowiedzi.


to pisalem ja Volksdeutsche wedlog waszych pogladow, wedlog mojego samopoczucia europejczyk, kosmopolita i militantny ateista. milego dnia!

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2024 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187 ... 203  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group