forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 20 kwie 2024, 2:09

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2024 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158 ... 203  Następna
Autor Wiadomość
Post: 26 lut 2021, 18:04 
Offline

Rejestracja: 25 lut 2021, 16:50
Posty: 113
A pewnie, że musze zrzucić, bo Płock leżący nad Wisła zaprzecza naturalnemu prawu naszego wszechświata, a wszystko, co sprzeczne z matematyką współczesną stworzoną przez Kubusia, musi zostać zlikwidowane, aby nie zakłócało wytrwałego dążenia korporacji do osiągnięcia szczęścia ludzkości.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lut 2021, 18:58 
Offline

Rejestracja: 26 lut 2021, 10:46
Posty: 215
Podobno to nie krowa, odpuść więc sobie komentowanie, przynajmniej póki się nie zorientujemy czy to nie jest celowy spam ze strony urażonej dumy....

Co do reszty, czego Ty mnie Adamie tak obsobaczasz, przecież to nie ja, do kurwy nędzy, wymyśliłam tą pandemię.
Że się bałam? Każdy się bał...
Te trumny z Bergamo, te ciężarówki z chłodniami czekające na ciała pod szpitalami, myślę że wielu osobom to działało na wyobraźnię nie tylko mi.
Minął rok.
Poza seniorami u mnie wszyscy pracują, spotykają przez to mnóstwo ludzi z różnych środowisk.
Młodzież spotyka się z rówieśnikami, kilka razy nam wszystkim udało się wyjechać.
Unikam wielkich skupisk ale przecież zakupy muszę robić.
Żyjemy...
Może to trochę kuszenie losu, ale nikt z nas nie zachorował, przynajmniej do tej pory. A może już przechorowaliśmy, a o tym nie wiemy?
5 a może 6 lat temu, bardzo ciężko zachorowałam. Temperatura po 40 stopni przez 2 tygodnie, krwotoki z nosa, ciśnienie grożące udarem, utrata przytomności,po dwóch tygodniach wdało się zapalenie płuc. Mąż się wkurwił, zamówił wizytę domową, dostałam jakieś antybiotyki, podobno to grypa była.
Podobno, bo nikomu nawet nie przyszło do głowy żeby robić testy.
Dzisiaj wozili by mnie karetką od szpitala do szpitala, aż do zejścia.
Nie twierdzę,że nie ma choroby, wirusa, jest.
Ale trzeba ludzi leczyć, zamiast głupieć.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lut 2021, 19:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
AGAFIA pisze:
.... żeby robić testy.
Dzisiaj wozili by mnie karetką od szpitala do szpitala, aż do zejścia.
.....


Miała Pani szczęście, i dziś leczą, z reguły prywatnie.
Podobna sytuacja w szkołach, uczą prywatnie.
Komuś na tym zależy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lut 2021, 19:36 
Offline

Rejestracja: 26 lut 2021, 10:46
Posty: 215
No ba! Chciałam się umówić na wizytę prywatną, 47 rok pyknie w lipcu, wypadałoby poziom hormonów zbadać.
Tutejsi ginekolodzy mają wizyty zaklepane na 3 tygodnie naprzód. To nie są tanie wizyty, bo za samo wejście becelujesz 250 zł , USG to kolejne 50, a USG piersi to już 150. W każdym razie jedna wizyta to koszt około 500 zł, plus ewentualne koszty leków i dalszych badań.
Dzisiaj telefonowałam, znajoma recepcjonistka cudem wcisnęła
mnie na 19 marca. Koronawirus w prywatnych przychodniach nie zabija.
Nie zabija policjantów, kasjerek, pocztowców, kierowców tirów, pracowników Amazona, itd..
On zabija w restauracjach, na siłowniach, podczas wesel i tańca na Krupówkach.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lut 2021, 19:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Pocieszę Panią, warszawskie metro też zdrowe mimo zamkniętej ciasnej przestrzeni kowida nikt tam nie widział


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lut 2021, 20:02 
Offline

Rejestracja: 26 lut 2021, 10:46
Posty: 215
Pantryglodytes pisze:
Pocieszę Panią, warszawskie metro też zdrowe mimo zamkniętej ciasnej przestrzeni kowida nikt tam nie widział


Nie lubię Warszawy, nie lubię metropolii, wielkich miast. Będąc gówniara oczywiście, chłonęłam te klimaty, ale dzisiaj nie wyobrażam sobie życia w takim miejscu.
Aczkolwiek bardzo sie cieszę, że koronawirus nie zabija też w metrze.
Mam rodzinkę w Łomiankach ,którą bardzo lubię, codziennie tym metrem...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lut 2021, 20:06 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Pantryglodytes pisze:
AGAFIA pisze:
.... żeby robić testy.
Dzisiaj wozili by mnie karetką od szpitala do szpitala, aż do zejścia.
.....


Miała Pani szczęście, i dziś leczą, z reguły prywatnie.
Podobna sytuacja w szkołach, uczą prywatnie.
Komuś na tym zależy.


A tak. Zależy. To spisek taki jest sprytny. żydow, masonów i tych Gatesów z Zuckierkami

I zależy na wymordowaniu jak największej ilości ludzi.

Bo wiecie to czysty kapitalizm.
Czym mniej ludzi tym większy rynek zbytu.
Czym mniej ludzi tym więcej rąk do pracy czyli taniej siły roboczej.
Tak, tak...
Tak to jest. Logika!!! Tylko obudzić się trzeba.
Jak zostanie tak z 1 miliard to taki Bill G. najwyzej miliard nowej wersji okienek sprzeda. Nie bedzię się przecież przemęczał chlop.
I FB w silę urośnie z tym Milionem profili w Polsce. Dwoma milionami w Niemczech itp/

To taki sprytny plan jest.

I Chińczycy w tym też mają interes. U siebie już nic a nic. Mnożą się. Ale w Europie wymordują, maseczkami, deprechą, brakiem szkoły i jeżdżeniem od szpitala do szpitala.
A resztę szczepionkami. Z pomocą Żydów. Bo wiecie kto w zarządzie tych firm jest? Żydzi to w ramach maskirowki od siebie zaczęli. Żeby niby tak zachęcić. Bo wiecie jak Żyd chce i się bije o coś to przecież ziazia sobie nie zrobi. Ale oni inną szczepionkę mają.

No i ci Chińczycy teraz muszą z tego Alicośtam wysyłać te paczuszki za grosze, zawijać, pakować, adresować, za gówniane grosze czasami.

Ale jak wymordują nas to będą mogli sobie produkować i nie wysyłać. I nawet sobie nie wyobrażacie jakie to wielkie oszczędności są. Na tych miliardach paczek.
W centrum całego spisku jest gdzie? No gdzie? WE WLOSZECH!!! Niby. Tych których nie ma. A cale zło od nich idzie.

A moja znajoma pielęgniarka to po tym szczepieniu to wiece. No straszny NOP dostała. Zarosło jej. I teraz szuka by ktoś z tym coś zrobił. Ale starszawa już jest i niezbyt ładna.

Z koleżance żony z laboratorium diagnostycznego to tak raz te mRNa na nocnym dyżurze skoczyło. No tak skoczyło i teraz ma cztery cyski. Dobrze że na razie nie umarła.
W ogóle to w całym szpitalu w Helu to na 100 zaszczepionych medyków umarło już 127 a kolejnych 35 ledwo dyszy. A ile takich lekkich NOPów.... jak te cycki i błona. Nie zliczysz.

Najgorsze jest to, że im takich statystów przywozili. No wiecie. Żeby stracha narobić. Taki aktor przejeżdżał i hrrrrrr.... hrrrrrrr....hhhhhhhh...yyyyyy... ze się dusi niby. No to oni głupie wierzyli. Nie myśleli samodzielnie po prostu. I teraz mają. Normalnie kolega lekarz to już 6 zon pochował. jednego dnia. Ale kłamie jeszcze że to od mopa nie NOPa.
Ale co tam w Helu. W Oliwie w tym MW to dopiero się dzieje. Tam to już normalnie nie mają gdzie trumien kłaść. Takie NOPY były.

Nie dajcie się oszukać. Ten personel co niby jest w szpitalach to statyści. Z Izraela. Prawdziwego personel nie ma. Dlatego niby tylko te teleporady. Tam SI gada. I dlatego tak wożą w kółko. Żeby na jaw nie wyszło. A prawdziwy personel w trumnach. Po szczepionce.

A jak ktoś zacznie podejrzewać, gdzie ci lekarze to co powiedzą? No co? Tak, tak zgadliście. Ze są na misji we Włoszech. W Lombardii, Bo tam znowu zrobią jakiś dym na niby.

A my już przecież nie takie głupie. Myślimy już samodzielnie i wiemy że Włoch nie ma. To ściema.

LUDZIE OBUDZCIE SIĘ. I UCIEKAJCIE DO METRA W WARSZAWIE!!!

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lut 2021, 20:26 
Offline

Rejestracja: 26 lut 2021, 10:46
Posty: 215
Ano właśnie, logiki żadnej w tym nie ma.
Przyjaciel i wspólnik zięcia, robi interesy między innymi na Ukrainie.
Jego dziewczyna jest Ukrainką.
Ukraina jest otwarta, maski są obowiązkowe tylko w zamkniętych pomieszczeniach. Pracują fryzjerzy, lekarze normalnie przyjmują chorych, otwarte hotele, restauracje, przychodnie rehabilitacji, trupów ciężarówkami nie wywożą.
Kraje Europy zachodniej, ciągły lockdown, obowiązkowe maseczki, reżim sanitarny. Czego jeszcze nie zrozumiałeś? Co jeszcze musi się stać, żebyś zdał sobie sprawę jak bardzo nas oszukują?
Tak, pojawił się nowy wirus, i jak to wirus ma w zwyczaju mutuje.
Ale na litość boską, zjadliwoscią, groźbą wywołania zgonu, nie różni się jakoś specjalnie od już znanych nam wirusów grypy!
I o tym też pisze część lekarzy!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lut 2021, 21:33 
AGAFIA pisze:
Pantryglodytes pisze:
Pocieszę Panią, warszawskie metro też zdrowe mimo zamkniętej ciasnej przestrzeni kowida nikt tam nie widział


Nie lubię Warszawy, nie lubię metropolii, wielkich miast. Będąc gówniara oczywiście, chłonęłam te klimaty, ale dzisiaj nie wyobrażam sobie życia w takim miejscu.
Aczkolwiek bardzo sie cieszę, że koronawirus nie zabija też w metrze.
Mam rodzinkę w Łomiankach ,którą bardzo lubię, codziennie tym metrem...


Niemożliwe proszę Pani. Metro do Łomianek nie dojeżdża. Metro ma pierwszy ( albo ostatni przystanek ) - Huta Warszawa, ale nazywa się to metro Młociny.


Na górę
  
 
Post: 26 lut 2021, 22:43 
Offline

Rejestracja: 25 lut 2021, 16:50
Posty: 113
Ja uważam, Komandorze, że powinieneś nam to w sposób ściśle matematycznie naukowy wyjaśnić, czy aby w obliczu wybitnej nauki i ekspertów rządowych jest możliwym, aby metro nie mogło dojeżdżać Łomianek.

A tak na zupełnym marginesie, to przecie nie chodzi o to, aby wymordować wielu, a jeno tylko tę resztkę nosicieli cywilizacji europejskiej, aby faraon miał uległych nieeuropejskich pariasów, a nie zbuntowanych Europejczyków, Wszak, ten śmiertelny wirus nie szaleje w nieeuropejskich krajach trzeciego świata, mój drogi samobójco, Komandorze. A może ty, Komandorze, nie jesteś Europejczykiem, jeno jaki nieeuropejskim pariasem?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2024 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158 ... 203  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group