forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 0:30

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2024 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144 ... 203  Następna
Autor Wiadomość
Post: 25 sty 2021, 14:46 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Do tamtych Usuniętych (przez C_M???) postów się nie odnoszę. Tylko do tego co napisałaś Aniele i jest.

Wątpliwości masz prawo mieć. Tym bardziej, że sam producent (i ci co prowadzili badania) wyraźnie pisze czego nie badał.

Nie ukrywa tego.

I napisałem "bardziej wierzycie" Liczna mnoga. Bo to uogólnienie na koniec.

Ale tak osobiście zastanawia mnie np. łatwość z jaką przechodzicie od braku, albo niewielkich wątpliwości np na temat skuteczności leczenia amantadyną Covid-19 gdzie nie ma (jak na razie) ŻADNYCH wyników badań klinicznych prowadzonych w reżimie naukowym i zgodnie z ich metodologią do już poważniejszych wątpliwości do czegoś co jednak zostało przebadane, nawet jak nie każdym aspekcie.
Wiele leków dopuszczonych w normalnej procedurze ma podobne zastrzeżenia - ale jest to jest zawsze wyraźnie podane. Np ta amantadyna.

Cytuj:
Dzieci i młodzież
Brak danych dotyczących bezpieczeństwa i skuteczności stosowania produktu leczniczego AMANTIX
u dzieci i młodzieży.
...
Wpływ na płodność nie został dostatecznie zbadany, aczkolwiek istnieją dowody na zaburzenia
płodności u szczurów.
Nie przeprowadzano długoterminowych badań dotyczących rakotwórczości amantadyny.
Nie przeprowadzono badań toksyczności amantadyny w okresie okołoporodowym i poporodowym

...
W badaniach na zwierzętach wykazano embriotoksyczny i teratogenny wpływ amantadyny (patrz
punkt 5.3). Potencjalne ryzyko dla ludzi nie jest znane.


I tez wiele aspektów przebadano tylko na zwierzętach. Np badania płodności i ciąży. Ogólnie unikają badań na kobietach w ciąży.

_________________
Obrazek


Ostatnio zmieniony 25 sty 2021, 14:49 przez Komandor, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 sty 2021, 14:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 21:29
Posty: 3960
Lokalizacja: 5 księżyc Saturna
MTNG pisze:
No ja nie wiem. To Mańka ma uprawnienia Moderatora, może na tym wątku tylko
żeby od tak posty sobie usuwać ???
Pytanie do M, czy Mańkę Moderatorem może zrobili ?

Zachowujesz się jak typowa Polska Trumpówna.
Prezentujesz tutaj różne Szarlatańskie-Prawicowe Kuracje.
Potem koleżanka ze starszym kolegą ci udowadniają że to szarlatańskie brednie.
A ty wyskakujesz z pazurami :
"Ja nic takiego nie mówiłam!!! Ja tylko pytam o kurację którą ludzie wymyślili !!!"

To jest takie typowe zachowanie Polskiego Trumpa.



Proszę mi wskazać te różne Szarlatańskie-Prawicowe Kuracje, bo jak do tej pory jedyne co robisz to mnie bezpodstawnie obrażasz.

I racz zauważyć, że korzystałam z linku zamieszczonego przez Czarną_Mańkę.

https://ec.europa.eu/health/documents/c ... 522_pl.pdf


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 sty 2021, 14:55 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
Swoje własne wpisy każdy może usunąć. To tak dla rozjaśnienia.

A wobec faktu, że szczepionek póki co nie ma, to obawiam się, że chwilę potrwa, zanim nam się coś wiarygodnie powyjaśnia.
A ta kara wobec Pfizera zdecydowanie obniża zaufanie do jej rzetelności. Samo określenie "notoryczny oszust" - no cóż.

W sumie to zastanawiam się, czy cała UE nie pójdzie w ślady Węgier, które olały Pfizera i dogadały się z Rosją co do zakupu ich szczepionek.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 sty 2021, 14:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 21:29
Posty: 3960
Lokalizacja: 5 księżyc Saturna
Komandor pisze:
Wątpliwości masz prawo mieć.


I je mam.
Nie szukam spisku, nie wietrzę podstępu sugerowanie mi tego przez Czarną to jak widać kolejne nadużycie.
A co do amantadyny to wyraziłam się jasno - jestem za tym żeby to zbadać.


______________________________________________________________________________________
Ku pamięci.

Czarna_Mańka pisze:
Tiaaaa...wiedziałam, że się zaraz zacznie odkrywanie Ameryki, że warunkowo dopuszczono.

Pewnie, że warunkowo. I to informacja publicznie dostępna. A nie spisek.

Każdy, kto nie jest analfabetą i umie używać wyszukiwarki
może sam ustalić, dlaczego warunkowo.
I co oznacza to sformułowanie dla produktów leczniczych.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 sty 2021, 15:40 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
Z ostatniej chwili:

https://krakowwpigulce.pl/2021/01/25/do ... JEhkMGm4YY


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 sty 2021, 16:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 21:29
Posty: 3960
Lokalizacja: 5 księżyc Saturna
Czarna_Mańka pisze:
Post przenoszę lub edytuję bo tak mi się podoba. I tyle.


A ja piszę i komentuję gdzie chcę, bo tak mi się podoba.
I kobieto ogarnij się to jest forum i tu nikt za nikim nie lata.

No cóż kolejne poprawki.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 sty 2021, 17:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 21:29
Posty: 3960
Lokalizacja: 5 księżyc Saturna
Czarna_Mańka pisze:
anioł tasmański pisze:
Czarna_Mańka pisze:
Post przenoszę lub edytuję bo tak mi się podoba. I tyle.


A ja piszę i komentuję gdzie chcę, bo tak mi się podoba.
I kobieto ogarnij się to jest forum i tu nikt za nikim nie lata.

No cóż kolejne poprawki.


No cóż...

Tyle, że ja edytuję swoje, a ty fałszujesz cudze.

Ogarnij się kobieto.


No cóż...
Tobie pozostaje tylko kolorowanie.
Tego jednak nie ogarniesz.

A teraz idę smażyć naleśniki. Pa.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 sty 2021, 18:09 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Killashandra Ree pisze:
Lubię i cebulę, i Zielińskiego.Nie lubię Magdy Gessler.A czas pokaże, czy jego wypowiedź istotnie była, zdaniem niektórych. bzdurna.


Nie niektórych tylko większości ludzi NAUKI. To Zieliński jest nawet nie niektórym tylko w pewnym sensie czarną owcą.

A bzdurna chyba była, co i mnie laikowi się wydaje, bo różnica miedzy szczepionką mRNA a tymi klasycznymi polega na tym, że te starsze właśnie są w pewnym sensie wirusami bo są odzjadliwionymi wirusami danej choroby albo jak te wektorowe (wektor to nośnik informacji wywołującej odpowiedź immunologiczną) używają modyfikowanych wirusów. Najczęściej żywych.
A mRNA nie ma nawet jednego wirusa tylko informację RNA w postaci części (nie całego) kodu genetycznego danego wirusa.


o czym m. in. tutaj:


https://www.medexpress.pl/podzial-szcze ... ygen/80043

i tutaj już bardziej w kontekście Covid-19

https://zdrowie.radiozet.pl/W-zdrowym-c ... -wektorowe

Ale pan profesor nie doczytał pewnie ,jak z tymi 55-latkami, albo specjalnie manipuluje.

I widzisz Słodka, z tym lubieniem też się różnimy. Ja mogę polubić jakąś milą idiotkę czy sympatycznego idiotę ale wyrachowanego kłamcy (takiego szkodzącego a nie tego od niewinnych kłamstewek) nawet jak ponoć mądry (to tylko gorzej dla niego) polubić mi nie sposób.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 sty 2021, 18:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
A czytałeś jakieś publikacje naukowe tego śmiesznego wg Ciebie człowieczka? Jako laik zapewne doskonale je ocenisz.Nie zamierzam dyskutować z osobami nie związanymi genetyką na ten temat, nie jesteście specjalistami,na przykład ja nie wypowiadam się na tematy żeglarsko marynistyczne,bo moja wiedza jest znikoma,a tu żeglarzy w bród..Dlatego argumenty nie- genetyków mogę jedynie traktować z pobłażaniem.To,czym się szczepi na Covid,to właśnie konstrukt RNA.Szczepionka to co innego,i to określenie pasuje jedynie do produktu AstraZeneca. Błagam,aby wszystkowiedzący użytkownicy nie zasypywali mnie linkami na ten temat,zawierającymi ich zdaniem jedyne prawdy objawione .Internet pełen jest nonsensów,na które szkoda czasu.Czas pokaże kto miał rację,a póki co,Romek Zieliński jest profesorem,a nie Wy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 sty 2021, 18:48 
Offline

Rejestracja: 16 lis 2019, 16:58
Posty: 148
Większość nie zawsze ma rację.
Poza tym... nie o rację chodzi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2024 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144 ... 203  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group