forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 15:30

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2024 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 199, 200, 201, 202, 203  Następna
Autor Wiadomość
Post: 13 lut 2022, 8:01 
No przeca wiem że jedynie teksty o kapuście ogarniasz, a faszyzmu u Jandy i tej od plażingu bez prostaków zakłócających spokój nigdy nie zobaczysz, znaczy belki między pośladkami nie poczujesz, dlatego po czasie zrozumiałem bezsens naszego miziania. ;)

Ale muwio na mieście że ty taki omnibus jesteś, znaczy wszechstronnie wykształcony, z wiedzo ogromniasto... potańczysz, wypijesz, pokój pomalujesz Szekspira recytując pomiędzy jednym zamoczeniem wałka a drugim... więc może na znak pokoju podzieliłbyś się ułamkiem promila tej wiedzy? Co? Dałbyś radę?
:cry:


Na górę
  
 
Post: 13 lut 2022, 17:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 lut 2022, 0:06
Posty: 30
Dałbym radę, ale sensu nie znajduję. Żyjcież sobie sweter w swoim świecie, a ja zostanę w moim. Mizianie byłoby mezaliansem międzygatunkowym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 lut 2022, 18:00 
No i to jest właśnie kwintesencja faszyzmu.
:)
Ja szanuję każdą formę życia.
A jedyny dopuszczany mezalians to klasowy.
Zdrówka życzę.
;)

P.S.
I nie, nie dałbyś rady.


Na górę
  
 
Post: 13 lut 2022, 21:35 
No to foliujemy dalej.

Cytuj:
Umarł wczoraj wielki foliarz, laureat Nagrody Nobla z medycyny, mikrobiolog i wirusolog prof. Luc Montagnier (89 lat). Przypomnę, że według niego koronawirus kowidowy jest skutkiem prac nad szczepionką przeciw HIV prowadzonych w laboratorium P4 w Wuhan (zawierał sekwencje HIV). Mówił to w pierwszym roku szaleństwa kowidowego (2020) i został wówczas trwale zakazany w mediach. Co do św. Fajzera&Co, twierdził, że należy „natychmiast” przerwać podawanie tych preparatów genetycznych: uważał je za niebezpieczne dla zdrowia publicznego. Przestrzegał przed wzrostem zachorowań na AIDS (co potwierdziły już badania amerykańskie), a ostatnio zajmował się próbą leczenia poszczepiennych form choroby Creutzfelda-Jacoba.


Podobno w Izraelu, najbardziej wyszczepionym kraju świata, niektórym szczęśliwcom wychodzą fałszywie pozytywne wyniki testu na HIV.

Cytat publicysty J.S.


Na górę
  
 
Post: 14 lut 2022, 9:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 lut 2022, 0:06
Posty: 30
Natomiast w mojej rzeczywistości:

Cytuj:
Jak pisze agencja AFP, Montagnier od ponad dziesięciu lat stał się postacią kontrowersyjną w swoim środowisku
naukowym z powodu wygłaszania wątpliwych teorii i był stopniowo wykluczany ze społeczności naukowej.


Wniosek.

Nawet noblista może zwariować.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 lut 2022, 12:04 
:lol: :lol:

Naprawdę cieszę się że jesteś. Oby jak najdłużej.
Mam nadzieję że przyciągniesz tego drugiego kryptonaziola i razem będziecie skakać mi po cycach. :D

Ale do rzeczy...Czyly piszesz że jak afp napisało to musi być pewnik.
Biednemu nobliście odjebało na starość, co potwierdzili niezależni weryfikatorzy i wlr przypieczętował. I to jest ta rzeczywistość.
:D
A co afp pisze o palestyńskich terrorystach i demokratycznych żołnierzach Izraela?
Abo trochu skomplikujemy... Co sądzisz o relacjach naukowców z międzynarodowym kapitałem? Kto finansuje badania i granty?

Oczekuję naprawdę jakiejś pożądnej wolty. Tak żeby mi w spawalnicze pięty poszło. No i oczywiście żebym nic nie zrozumiał.


Na górę
  
 
Post: 14 lut 2022, 15:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
Miłujcie się jako i ja was miłuję. Zauważyłem u Polaków pewna wspólną cechę- nawet jak obaj są tego samego zdania to i tak bedą sobie do ślepiów skakali. A locha!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 lut 2022, 17:36 
Bo to kwestia tej międzygatunkowości.
Jak każdy pożądny lewicowiec, kolega ;) wlr dzieli ludzi na tych innego gatunku czyly intelekty artysty i znowu inny gatunek czyly chamy, spawacze i reszta potomków małorolnych.
To naturalne i nie może dziwić. Naturalna niechęć.

Natomiast my potomkowie tych małorolnych zgodnie z teorią syndromu sztokholmskiego kochamy wszystkich bezwarunkowo.
Nawet kurwa Ziobre i Macierewicza.
Czasami oczekując aż ktoś przytuli te nasze duże główki. :roll:

:D


Na górę
  
 
Post: 14 lut 2022, 22:28 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 lut 2022, 0:06
Posty: 30
lolder pisze:
Ale do rzeczy...Czyly piszesz że jak afp napisało to musi być pewnik.
Biednemu nobliście odjebało na starość, co potwierdzili niezależni weryfikatorzy i wlr przypieczętował. I to jest ta rzeczywistość.
:D


Sfetru drogi!

To, że nobliście odjebało, to jest fakt. I nie, że jakaś tam redakcyjka zmyśliła, ale jakbyś chciał prawdy, miast bredzenia
o teoriach spiskowych, wyszukałbyś potwierdzenie tego faktu.

Bo faktem jest, że od onego noblisty odwrócili się byli współpracownicy, oraz nieznający go osobiście naukowcy. Gościowi
odwaliło dekadę przed wirusem, więc próżno wiązać z tym faktem szczepionki covid, koncerny je produkujące i żydowski trust
zarabiający na pandemii.

Zadziwiająco jednak przewidywalne, że naukowy infamis stał się natychmiast autorytetem kucharek, sklepikarek, bufetowych,
agentek ubezpieczeniowych i szansonistek z wykształceniem podstawowym. A! I spawaczy oczywiście.
Mniemam, że na zasadzie pokrewieństwa w szaleństwie, bo niby dlaczego.

Jako wypasacz baranów i lordowski pachołek, nie jestem w stanie zweryfikować obłędu noblisty, natomiast wiarę daję innym
naukowcom którzy uznali, że parkiet w jego wcześniej sprawnej głowie się był odkleił.

Podobnie się sprawy miały ze światowej sławy dendrologiem - Giertychem Maciejem, który odleciał twierdząc,
że ludzie żyli wespół z dinozaurami, a nawet o tym książkę napisał i wydał.

Każdy może zwariować, tako spawacz, jako i lepiglina.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 lut 2022, 6:44 
Bosze, jak miło się zrobiło...
Pozwól że podelektuje się tą chwilą.
;)

Ja nie wiem czy Montagnier jest ulubieńcem tylko kucharek i sprzedawczyń z Biedry, ale skoro tak mówisz musi tak być.

Mi tylko jeszcze brakuje tego ostatecznego dowodu, tego sznytu w dyskusji...tej dialektyki...metafizyki połączonej z logiczną filozofią, tych linków do tajnych akt CIA, FBI, nazwisk naukowców z minimum dwudziestoletnim dorobkiem naukowym którzy własną krwią podpisali dokument - Montagnier zjeb.
No i gdybyś mógł swoje dyplomy okazać uprawniające do weryfikowania powyższych będę kontent.
Kierowca pancerników nie miałby z tym problemu.

Więc bierz się do roboty, albo ten cały słowotok podepnę do zawiadomienia które wyśle do Tworek i razem z Olszańskim i tamtejszym Bonaparte będziecie sobie udowadniać któren mądrzejszy.

A propos...wiesz kiedy po raz pierwszy użyto terminu teoria spiskowa? I przy jakiej okazji?
Więc podpieranie się tym "argumentem" nie przystoi w intelektualnych kręgach.
Choć bobrze drogi...ale teraz popełniłem mezalians... przecież ty dyskutujesz... przepraszam, orzesz spawacza, więc o żadnym trzymaniu poziomu nie może być mowy.
Wybacz.


Ja tak naprawdę lubię posłuchać i poczytać sobie wersje wydarzeń każdej ze stron, bez jakiś górnolotnych analiz, bo nie mam do tego kwalifikacji. A jeżeli komuś wydaje się że ma wyjątkową kiepałę która ogarnia wszystko, to może warto gdzieś zadzwonić, napisać...wszak Elona wysadzić z siodła wystarczy chcieć, a nie na niszowym forum, gdzie dostęp ma zwykła kucharka z podgatunkowym spawaczem...tosz to się nie godzi...to zwykłe marnotrawstwo intelektu jest.
;)


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2024 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 199, 200, 201, 202, 203  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group