forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 15:56

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2024 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201 ... 203  Następna
Autor Wiadomość
Post: 22 sty 2022, 22:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
Lady Macbeth pisze:
A kto to wie?
Ja nie mieszkam w Polsce, na szczęście :D


mamy to samo szczescie

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 sty 2022, 12:45 
Lady Macbeth pisze:
(...)
Podobno 80% Polaków nie szczepi dzieci przeciwko polio, gratulacje kurwa :shock:


Zanim zaczniecie pluć na swój rodowód nakręcając niemca, proponuję pierwej połączyć paluchy z mózgiem zanim stukną w knefel wyślij.

Cytuj:
AUTOR
dr
Ewa Fiedorowicz
Zgodnie z Programem Szczepień Ochronnych szczepienie przeciwko polio jest w Polsce obowiązkowe. Podaje się cztery dawki szczepionki: dwie podstawowe w 3-4. i 5-6. miesiącu życia dziecka, dawkę uzupełniającą w 16-18. miesiącu życia oraz dawkę przypominającą w 6. roku życia.

Szczepionka przeciw polio
Opracowanie szczepionki przeciwko poliowirusom umożliwiło niemalże całkowite wyeliminowanie choroby Heinego-Medina na całym świecie. W Polsce już od 40 lat nie odnotowano żadnego przypadku zachorowania na poliomyelitis.


Jak czegoś nie rozumiecie wystarczy zapytać. To nie wstyd.


Na górę
  
 
Post: 25 sty 2022, 14:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
Lady Macbeth pisze:

A ja się zgadzam z kolegą, który wprawdzie pierdoli jakieś żale, ale w tym wypadku ma rację. Życzę zdrowia, bo niektórym rozumu brakuje.
Podobno 80% Polaków nie szczepi dzieci przeciwko polio, gratulacje kurwa :shock:


nie jestem twoim kolegą.
I nie pierdoli tylko zaspokaja popęd płciowy.

Bez odbioru.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 sty 2022, 20:30 
Offline

Rejestracja: 05 mar 2021, 16:40
Posty: 313
Hornet pisze:
Lady Macbeth pisze:

A ja się zgadzam z kolegą, który wprawdzie pierdoli jakieś żale, ale w tym wypadku ma rację. Życzę zdrowia, bo niektórym rozumu brakuje.
Podobno 80% Polaków nie szczepi dzieci przeciwko polio, gratulacje kurwa :shock:


nie jestem twoim kolegą.
I nie pierdoli tylko zaspokaja popęd płciowy.

Bez odbioru.


:lol: :lol: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 sty 2022, 8:58 
Offline

Rejestracja: 03 maja 2021, 16:25
Posty: 279
Hornet pisze:

nie jestem twoim kolegą.
I nie pierdoli tylko zaspokaja popęd płciowy.

Bez odbioru.


Spłyń zwiędły bucu (buc po krakowsku dla niewtajemniczonych). :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 sty 2022, 12:55 
Offline

Rejestracja: 05 mar 2021, 16:40
Posty: 313
Zwiędły buc w Krakowie mówią na takich? ładnie :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 sty 2022, 7:34 
Cytuj:
SZTOKHOLM, 27 stycznia (Reuters) – Szwecja zdecydowała się nie zalecać szczepionek przeciw COVID dzieciom w wieku 5-11 lat, podała w czwartek Agencja Zdrowia, argumentując, że korzyści nie przewyższają ryzyka.

„Dzięki dzisiejszej wiedzy, przy niskim ryzyku poważnych chorób dzieci, nie widzimy wyraźnych korzyści ze szczepienia ich” – powiedziała na konferencji prasowej Britta Bjorkholm, przedstawicielka Agencji Zdrowia.


W ramach procesu wobec tej skandalicznej decyzji proponuję bojkot IKEA w Polsce. Pikiety powinny zorganizować ktoś z tego forum. Szukamy kandydatów.
;)


Na górę
  
 
Post: 29 sty 2022, 19:14 
Cytuj:
Niedawne badanie opublikowane 25 stycznia 2022 r. w JAMA Network wykazało, że ryzyko zapalenia mięśnia sercowego po szczepieniu mRNA COVID jest około 133 razy większe niż ryzyko podstawowe w populacji.

W badaniu, przeprowadzonym przez naukowców z amerykańskiego Centrum Kontroli Chorób (CDC), a także z kilku amerykańskich uniwersytetów i szpitali, zbadano skutki szczepień produktami wytwarzanymi przez firmy Pfizer-BioNTech i Moderna. Autorzy badania wykorzystali dane uzyskane z systemu raportowania VAERS CDC, które zostały sprawdzone w celu upewnienia się, że są zgodne z definicją zapalenia mięśnia sercowego CDC; Zauważyli również, że biorąc pod uwagę pasywny charakter systemu VAERS, liczba zgłoszonych incydentów prawdopodobnie zaniża skalę tego zjawiska.


To wszystko fejki, co udowodnią naukowcy z tego fo.
A ja jestem denialistą i foliarzem.

Słuchajcie się durni, to ja zainwestuję w produkcję dębowych wdzianek.
;)


Na górę
  
 
Post: 30 sty 2022, 0:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
Ja, natiurliś.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 sty 2022, 7:18 
Dla ciebie gratis. :mrgreen:


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2024 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201 ... 203  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group