forum.nie.com.pl
http://forum.nie.com.pl/

SEX-CENZURA - czyli burka na kościelnej facjacie
http://forum.nie.com.pl/viewtopic.php?f=5&t=935
Strona 1 z 3

Autor:  KGP [ 06 gru 2016, 9:32 ]
Tytuł:  SEX-CENZURA - czyli burka na kościelnej facjacie

Na początku gwoli testu kompetencyjnego redakcji i forumowiczów pragnę prosić o odpowiedź na pytanie:
- czy można znaleźć przysłowiowe 5 różnic pomiędzy ISIS a KK?

Proszę mnie poprawić jeślim jest w błędzie lecz dla mnie owe "różnice" jawią się raczej jako etap w ewolucji, która jednak dzięki niektórym zasłużonym "ojcom naczelnym" Polskiej radio-telewizjo-porasy jawi się już jako regres zżerający niczym nowotwór środkowo-europejski dorobek intelektualny.
Być może mam upośledzone pojmowanie przyczynowo-skutkowe lecz w jaki sposób brak dostępu do widoku piersi, pup, tudzież urodziwych sromów, miałby polepszyć jakość życia bądź umierania mieszkańca kraju nad Wisłą? Rozumiem, że zżera ich lęk przed bogiem o cechach sexofoba, którego aż dreszcze przechodzą na samą myśl o łechtaczce, skutkiem czego miałby rzekomo razić siarką, ogniem i pomorem, nie mniej jednak terapeutami fobii (a przynajmniej mojemu nędznemu umysłowi się tak zdaje) są psychiatrzy a nie posłowie (nakazujący więzić ludzi za prezentację wybranych przez nich fragmentów ludzkiej skóry).
Czy więc na wniosek arachnofobów mamy zakazać publikacji wizerunków pająków, na wniosek dentofobów zakazać publikacji widoku zębów, zaś na wniosek ailurofobów wizerunków kotów? W końcu jeśli równość to równość! Poza tym na pewno znajdzie się jakaś grupa wyznaniowa uważająca, że widok kota kojarzy się z czarownicami czyli z diabłem, widok pająka kojarzy się z diabelsko-mafijną siecią, zaś widok zębów z piekielnym "strachem i zgrzytaniem zębów" - a więc: kot, pająk i zęby to "symbole lucyferyczne", których jako takich należy kategorycznie zakazać ponieważ prowadzą do zamiłowania magią oraz odrzucenia boga. Idąc dalej "zakazać należy" publikacji symbolu gwiazdy betlejemskiej bo to przecież "diabelski pentagram", "zakazać należy" również używania samochodów jako "wehikułów szatana" bo przecież: warczą niczym wściekły szatan, w ich "stalowych sercach" pali się ogień, zaś pokarmem dla tych "lucyferycznych wynalazków" jest szatańsko czarna maź wydobywana z głębokich podziemnych "czeluści piekielnych", gdzie katuje się "plugawców", którzy ośmielili się obrazić boga spojrzeniem na wargi sromowe.
Do tej pory mężczyźni, którym zalegał nadmiar spermy, mogli ją upuszczać podczas rozluźniającej masturbacji, której wtórowały rozkoszne odgłosy i widoki przeżywających orgazmy aktorów erotycznych; co jednak stanie się gdy dostęp do erotycznego dorobku kultury zostanie wykastrowany zardzewiałym tasakiem fanatyzmu religijnego?
Przychodzi mi tu na myśl scena z filmu dokumentalnego Michaela Glawoggera "Chwała dziwkom" (Whores' Glory), gdzie pewien Hindus zapytany, czy powinny być burdele w jego mieście stwierdził, że są koniecznością, bo bez możliwości dania w nich upustu swym żądzom seksualnym przez mężczyzn wszystkie kobiety wszem i woków byłyby zagrożone gwałtem.
Przecież sex jest potrzebą wybitnie fizjologiczną, której nawet zakazy w formie łącznia masturbacji z upiorną kąpielą w diabelskim kotle nie są w stanie skutecznie powstrzymać, a jeśli już powstrzymują to wywołując choroby psychiczne: fobie, depresje, nerwice, etc. lub pedofilię w cichych zakątkach plebanii i zakrystii...
Skoro ksiądz "czasami musi bo inaczej się udusi", to czy przypadkiem nie chodzi tutaj o podstępne wywołanie potężnej fali gwałtów, pod którą to falą "drobne katechetyczne figle" ujdą w tłumie ludzkiej uwadze?

Załączniki:
CHWAŁA DZIWKOM - NIE!.jpg
CHWAŁA DZIWKOM - NIE!.jpg [ 89.35 KiB | Przeglądany 3515 razy ]

Autor:  korbaczeska [ 01 lut 2017, 17:28 ]
Tytuł:  Re: SEX-CENZURA - czyli burka na kościelnej facjacie

Denerwuje mnie ten jeden wątek bez żadnej odpowiedzi, moze to jakies natręctwo, w każdym razie pisze żeby mnie nie wkurwialo.

Autor:  MMM [ 01 lut 2017, 19:01 ]
Tytuł:  Re: SEX-CENZURA - czyli burka na kościelnej facjacie

Ale coś w tym jest :D
Ja już mam podręczny klucz francuski, na wszelki wypadek...

Autor:  KGP [ 02 lut 2017, 9:06 ]
Tytuł:  Re: SEX-CENZURA - czyli burka na kościelnej facjacie

MMM pisze:
Ale coś w tym jest :D
Ja już mam podręczny klucz francuski, na wszelki wypadek...


"Francuski" powiadasz? Wybór pełen "smaku".

Gdybym nie miał kumpeli psycholog, to pomyśleć byłbym gotów ;) :lol: , że to spiskowy kartel księży :evil: , psychiatrów :geek: i przemysłu farmaceutycznego :mrgreen: : kleszki doprowadzają owieczki (które słuchają ich jak barany) do chorób psychicznych, później zaś trzódka ląduje ze schorzeniami psychicznymi u psychiatry, ten z kolei nakazuje "zezwierzęconym" odurzać się psychotropami, zaś "zezwierzęceni" po odurzeniu i kompletnym uniemożliwieniu im samodzielnego i zdrowego myślenia lądują z powrotem u "czarnych specjalistów od sexu" :idea: .

Załącznik:
Komentarz: MINISTER ZDROWIA OSTRZEGA:
Unikanie masturbacji powoduje choroby serca i układu nerwowego!

Unikanie masturbacji - minister ostrzega [JPG].jpg
Unikanie masturbacji - minister ostrzega [JPG].jpg [ 84.63 KiB | Przeglądany 3283 razy ]

Autor:  KGP [ 02 lut 2017, 9:21 ]
Tytuł:  Re: SEX-CENZURA - czyli burka na kościelnej facjacie

korbaczeska pisze:
Denerwuje mnie ten jeden wątek bez żadnej odpowiedzi, moze to jakies natręctwo, w każdym razie pisze żeby mnie nie wkurwialo.


"WKURWIAŁO"?! Nie wzywaj dziwki księdza proboszcza nadaremno! ;)

Załącznik:
Komentarz: Dziwka proboszcza
dziwka proboszcza.jpg
dziwka proboszcza.jpg [ 62.43 KiB | Przeglądany 3276 razy ]

Autor:  beton [ 02 lut 2017, 16:32 ]
Tytuł:  Re: SEX-CENZURA - czyli burka na kościelnej facjacie

łoo (wicz) jaki hardkorowy antykleryk :lol:

Autor:  KGP [ 02 lut 2017, 18:12 ]
Tytuł:  Re: SEX-CENZURA - czyli burka na kościelnej facjacie

beton pisze:
łoo (wicz) jaki hardkorowy antykleryk :lol:


Załącznik:
DYSCYPLINA to podstawa wychowania!.jpg
DYSCYPLINA to podstawa wychowania!.jpg [ 38.13 KiB | Przeglądany 3245 razy ]


Po prostu uważam, że jedynie fundamentalizm religijny jest w stanie przynieść wolność człowiekowi; jedynie karność, palenie na stosie, łamanie kołem, topienie i nabijanie na pal jest w stanie przynieść nam ukojenie i miłość; jedynie torturowanie i uśmiercanie tych nie dość gorliwych dusz może naszemu społeczeństwu przynieść zaczyn miłosierdzia. Miłujące i przeczyste serce zawsze wie kiedy rozlać miłosierdzie na swego brata lub siostrę każąc ich żelazna ręką surowo i przykładnie gdy Ci zbłądzą.
Skoro imaginacja jakiegoś bóstwa: Jowisza, Zeusa, Jehowy, Allaha, dobiła się do duchowej władzy to naszym obowiązkiem jako chorych na umyśle niewolników imaginacji jest spełnianie rojeń tychże.
Tako zaprawdę rzecze Przeświętojebliwy bóg Grabie z Łopatą, z głębi swej Świętej Taczki, napełnionej przeczystą ziemią z Wniebowstąpionymi i Oświeconymi Dżdżownicami. Amen.

Autor:  wezyr [ 03 lut 2017, 10:45 ]
Tytuł:  Re: SEX-CENZURA - czyli burka na kościelnej facjacie

Słuchaj no Komędoguwnejpolicji. Czy przypadkiem nie brałeś leku na powiększenie prącia? Jeżeli tak, to idź się przebadać, bo później możesz mieć zawroty głowy. :roll:


http://dziennikbulwarowy.pl/122/penis-m ... osnie.html

Autor:  KGP [ 03 lut 2017, 11:37 ]
Tytuł:  Re: SEX-CENZURA - czyli burka na kościelnej facjacie

wezyr pisze:
Słuchaj no Komędoguwnejpolicji. Czy przypadkiem nie brałeś leku na powiększenie prącia? Jeżeli tak, to idź się przebadać, bo później możesz mieć zawroty głowy. :roll:


http://dziennikbulwarowy.pl/122/penis-m ... osnie.html


:lol: Na całe szczęście jeszcze żadna kobieta nie narzekała na rozmiary mojego penisa, więc nie muszę go powiększać; twierdzą wręcz, że jest w sam raz, tzn. wypełnia całkowicie pochwę nie zadając jednocześnie bólu.
Poza tym jako honorowy krwiodawca, jestem już przyzwyczajony do utraty nawet 450ml krwi (+ "jakaś tam" ilość wypełniająca wężyk doprowadzająca go do "ustrojstwa bełtającego").
Tak czy owak polecany przez szanownego kolegę artykuł uważam za zabawny (choć może nie koniecznie zgadza się ze mną posiadacz ponad 30cm penisa :o ) więc pozwolę sobie podziękować zarówno za link jak i za szczerą troskę o moje samopoczucie w czasie erekcji.
Koledzy z wojewódzkiej komendy ORMO (Ochotnicza Rezerwa Milicji Obyczajowej) również pozdrawiają i proszą o przekazanie, że podsłuchy na telefonach działają prawidłowo, więc nie ma powodów do niepokoju o stan techniczny aparatury.
Serdecznie pozdrawiam!

Autor:  MagnificencjaS [ 03 lut 2017, 12:33 ]
Tytuł:  Re: SEX-CENZURA - czyli burka na kościelnej facjacie

Umiłowani Siostry i Bracia!
Obłędem chrześcijańskiej moralności seksualnej szczególnie na wsiach, była i jest masturbacja, zgodnie zresztą z tezą św. Tomasza z Akwinu, który stwierdził, że: onanizm jest występkiem gorszym niż stosunek z własną matką. Już w 1710 r. Wielebny Bekkers purytański lekarz z Londynu wydał książkę w której jako skutki onanizmu podał:
— zaburzenia żołądkowo-jelitowe, zaburzenia trawienia, niechęć do jedzenia, lub wilczy głód, perwersyjny apetyt, wymioty, mdłości, słabość narządów oddechowych, kaszel, chrypa, porażenia, osłabienie narządów rozrodczych aż do impotencji, brak libido, dzienne i nocne ejakulacje, boleści w plecach, zakłócenia widzenia i słyszenia, całkowity zanik sił fizycznych, bladość, wymizerowanie, krosty na twarzy, osłabienie sił duchowych, osłabienie pamięci, napady wściekłości i szału, debilizm, epilepsja, drętwienie, gorączka, wreszcie samobójstwo.
Natomiast mnich trapista i lekarz zarazem, J. C. Debreyne, w roku 1842 opisał i potwierdził skutki onanizmu:
— palpitacje, osłabienie wzroku, bóle i zawroty głowy, drgawki, bolesne skurcze, ruchy konwulsyjno-epileptyczne, często prawdziwa epilepsja, ogólne bóle w członkach lub w potylicy, w kręgosłupie, w piersiach, w żołądku, wielka słabość nerek, objawy ogólnego porażenia.
Masturbanci (onaniści) – wygląda na to że przede wszystkim wielebni – zdaniem papieża Pawła VI uprawiający samogwałt tracą miłość Boga. Kościołowi do istnienia potrzebny jest grzech. Spowiedź, żal za grzechy a zatem uczęszczanie do kościoła i datki na tacę to jego podstawa bytu. Po porzuceniu tematu onanizmu przez lekarzy i pedagogów próbuje go jeszcze wykorzystać Kościół. Seks jest ostatnim bastionem istnienia tej zdemoralizowanej Stajni Augiasza.
++++++++++++
(Na podstawie: „Seks odwieczny problem Kościoła” – Uta Ranke-Haeinemann)

Strona 1 z 3 Strefa czasowa UTC+1godz.
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/