forum.nie.com.pl
http://forum.nie.com.pl/

Żyd- królem Polski...!?
http://forum.nie.com.pl/viewtopic.php?f=5&t=922
Strona 1 z 3

Autor:  zgrywus.pl [ 19 lis 2016, 19:09 ]
Tytuł:  Żyd- królem Polski...!?

Koronacja A.D. 2016 ... Skoro ciemnoskóry może być prezydentem, papieżem Polak i Niemiec, to dlaczego by nie...! A Mieszko-Śmieszko w grobie się z Dobrawką przewracają... ze śmiechu...! :lol: :lol: :lol: :D
- Bardzo nam tego dziś potrzeba: Bożego pokoju w naszych sercach, zgody i miłości między nami, Bożego Ducha, Ducha prawdy i jedności, i innych owoców Ducha: dobroci, uprzejmości, łagodności, opanowania, wierności i cierpliwości - mówił bp Czaja. - Potrzeba też wyrazistego poszanowania Bożego Prawa, aby stanowione prawo ludzkie nie było ponad nim i nie dochodziło do łamania sumienia człowieka, lekceważenia tego, co etycznie i moralnie dobre – dodał.

Po raz pierwszy polską koronę włożył Chrystusowi prymas Edmund Dalbor w 1920 r. Rok później intronizację odnowiono. Po kolejnych trzydziestu latach, w tajemnicy przed komunistami, Jezusa za króla Polski uznał prymas Stefan Wyszyński.

W 1997 r. Chrystusa intronizowała też w Częstochowie pielgrzymka Rodziny Radia Maryja, ale ten gest nie wystarcza coraz liczniejszym ruchom, które od połowy lat 90. powstają przy parafiach. Czerpią inspirację z mistyczki Rozalii Celakówny (zmarła w 1944 r.), której objawił się nieznany „Mąż” i powiedział: „Za grzechy i zbrodnie popełniane przez ludność na całym świecie ześle Pan Bóg straszne kary. Ostoją się tylko te państwa, w których będzie Chrystus królował. Jeżeli chcecie ratować świat, trzeba przeprowadzić intronizację we wszystkich państwach i narodach na całym świecie. Polska nie zginie, o ile przyjmie Chrystusa za Króla w całym tego słowa znaczeniu”.

– Gdy ogłosimy, że Jezus jest królem Polski, to będzie to akt polityczny, bez zbawczego sensu – mówił w styczniu biskup opolski Artur Czaja. W 2008 r. Episkopat uznał ogłaszanie Chrystusa królem Polski za „niewłaściwe”. W 2012 r. radził otwierać Jezusowi drzwi, zamiast go intronizować. Ksiądz Adam Boniecki pyta w „Tygodniku Powszechnym”, kto „w imieniu narodu” ma prawo oddać Polskę pod władzę Chrystusa i dla kogo te zobowiązania będą wiążące.

Na polskim tronie zasiadali już obcokrajowcy, ale Jezus wywodzi się w prostej linii z rodu króla Dawida, a – jak mawiał pewien do niedawna jeszcze ksiądz – żydowski imperializm to największe zagrożenie dla katolicyzmu. Kandydat na króla i tak by pewnie nie przyjął tytułu. Na pytanie: „Czy ty jesteś królem?”, odpowiedział przecież Piłatowi: „Królestwo moje nie jest z tego świata”.
http://krakow.onet.pl/jezus-chrystus-in ... ski/4drxpc
http://wyborcza.pl/7,75968,20999924,zyd ... olski.html

Autor:  Killashandra Ree [ 20 lis 2016, 8:42 ]
Tytuł:  Re: Żyd- królem Polski...!?

Tyle razy ogłaszali królem,to jeden raz nie wystarczy?

Autor:  MMM [ 20 lis 2016, 9:05 ]
Tytuł:  Re: Żyd- królem Polski...!?

Obrazek

Autor:  Boruch [ 21 lis 2016, 15:26 ]
Tytuł:  Re: Żyd- królem Polski...!?

Ja się pytami- może mi ktoś wytłumaczy jakim to cudem dokonano intronizacji chrystka na Króla Polski skoro od wieków wiadomo, że królową Polski jest matkum boskum.

Czy nie ma tu konfliktu interesów?

Obawiam się bowiem kolejnego podziału Polaków na wiernych chrystka i wiernych Marysi. Może nawet dojść do mordobicia. :mrgreen:

Autor:  zgrywus.pl [ 21 lis 2016, 15:43 ]
Tytuł:  Re: Żyd- królem Polski...!?

O matuchno kochana...! :lol: :lol: :lol:
Obrazek
Polska miała już królów lepszych i gorszych. Miała też swoich i obcych. A teraz ma Jezusa, który został niejako postawiony przed faktem dokonanym. 19 listopada 2016 roku, w Łagiewnikach, odbyła się uroczysta intronizacja, którą zaszczycił swą obecnością Andrzej Duda, rząd i... przedstawiciele ''rycerstwa'' kapłana Natanka - znanego z kontrowersyjnych kazań.


http://deser.gazeta.pl/deser/56,111858, ... Czolka3Img

Autor:  Pantryglodytes [ 21 lis 2016, 16:12 ]
Tytuł:  Re: Żyd- królem Polski...!?

Mogę się mylić, coś mi się jednak zdaje że nie można być władcą Polski będąc skazańcem, wyrok jest prawomocny, wydany w procesie karnym i na dodatek kara najwyższa, KS.
No chyba że został uniewinniony, o tym jednak cicho.

Autor:  stary praktyk [ 21 lis 2016, 23:03 ]
Tytuł:  Re: Żyd- królem Polski...!?

Bo Duda po nocach robi więc i w ciszy.........

Autor:  Boruch [ 22 lis 2016, 19:41 ]
Tytuł:  Re: Żyd- królem Polski...!?

Pantryglodytes pisze:
Mogę się mylić, coś mi się jednak zdaje że nie można być władcą Polski będąc skazańcem, wyrok jest prawomocny, wydany w procesie karnym i na dodatek kara najwyższa, KS.
No chyba że został uniewinniony, o tym jednak cicho.Nie ma rzeczy, których by nie można załatwić. Prezio Duda mocą swojego urzędu może Jezuchrysta ułaskawić. Wprawdzie pośmiertnie, ale formalnie będzie ok.

Autor:  stary praktyk [ 22 lis 2016, 22:37 ]
Tytuł:  Re: Żyd- królem Polski...!?

Co Wy - Boruch pieprzycie?!
Jeśli on jest "pośmiertny", - to gdzie jemu do rządzenia?!
Jesli zaś żyje i chce rządzić, - trza go uniewinnić.
Nie słyszałem, by się odbył proces więc nie może być uniewinniony.
Znaczy intronizacja dokonana bezprawnie.
Król ma abdykować a zespół powołany do intronizacji, - w tiurmu.

Autor:  IroB [ 22 lis 2016, 22:49 ]
Tytuł:  Re: Żyd- królem Polski...!?

a wiecie dlaczego go, kurwa, krullem oglosili? ....boooooooo, MOGLI i nadodatek sam, kurwa, Dudek prezydent tego dutkowego spoleczenstwa wzion w tej szopce udzial i WY !!!!! na to pozwalacie swoja bierno postawo, po wszystkim pierdolacych i skamlacych...wszyscy nie mozecie wyjebac do angli czy innej zapadlej ewropy, zacznijcie sie kurwa bronic.

Strona 1 z 3 Strefa czasowa UTC+1godz.
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/