forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 13:36

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 181 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 19  Następna
Autor Wiadomość
Post: 30 lip 2017, 7:00 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
posobnik1949 pisze:
Że nikt nie zajmie się tym, gdzie on ulokował pieniądze ze złodziejstwa.


Jakbym mu dał kopa w dupę, to by się nie podniósł z ziemi.


A kto w tym popierdolonym landzie ma to zrobić kolego i doszukać się tych cegiełek, jak wszyscy albo mu siedzą w śmierdzącym zadzie, albo lachę ciągną, od prawicy do lewicy.

Co do kopa, oczywiście ja też bym mu zadał, ale i tu poza nielicznymi reszta w strachu przed gnidą.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 lip 2017, 7:40 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Co też wygadujecie dobry Boruchu....... :oops:
Nie przed gnidą ma naród stracha a przed durnowatym rządem któren to tak prawo ustanowił, że taka gnida bezkarną jest. Najśmieszniejsze w tym jest to, że końkordat podpisał Kwachu ( chyba ) - który to końkordat zezwala, by takie skurwysyny bezkarnymi byli.
Znaczy, głupi elektorat wybiera debili którzy pozwalają takim cutasusom na dojenie lemingów bez umiaru.
Coś mi się widzi, że jest to sytuacja podobna do gotowania żaby.......! Znaczy, podgrzewając wode powoli ( umiarkowanie ) żaba za chuja z garnka nie wyskoczy. Jeszcze głupia myśli: o jak fajnie, cieplutko.
A potem........dupa zbita.
Co za kretyńskie lemingi...........!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 lip 2017, 20:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
stary praktyk pisze:
Co też wygadujecie dobry Boruchu....... :oops:
Nie przed gnidą ma naród stracha a przed durnowatym rządem któren to tak prawo ustanowił, że taka gnida bezkarną jest. Najśmieszniejsze w tym jest to, że końkordat podpisał Kwachu ( chyba ) - który to końkordat zezwala, by takie skurwysyny bezkarnymi byli.
Znaczy, głupi elektorat wybiera debili którzy pozwalają takim cutasusom na dojenie lemingów bez umiaru.
Coś mi się widzi, że jest to sytuacja podobna do gotowania żaby.......! Znaczy, podgrzewając wode powoli ( umiarkowanie ) żaba za chuja z garnka nie wyskoczy. Jeszcze głupia myśli: o jak fajnie, cieplutko.
A potem........dupa zbita.
Co za kretyńskie lemingi...........!



Panie Stary ja mam wiele szacunku dla Panu, ale gupswa Pan pierdolisz. Od 28 lat mamy to samo. Narodziny mesjasza Rydzyka w Toruniu jakoś później sięm chyba datuje w Toruniu, Ale nieważne. Chodzi o to, że od 28 mamy te same sprzedajne elity i ten sam kołtuński narodek co przed sutanną drży. Tak było u nas od zawsze na naszą zgubę. Wartości tam widzą kurwa. Gupi naród nie ma odwagi aby wyzwolić się pogonić to towarzycho i czarnych.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 lip 2017, 0:46 
Offline

Rejestracja: 10 mar 2015, 8:25
Posty: 2040
Ja bym sie zastanowil, czy skopac takiego geniusza finansowego jak pan Rydzyk. Utopil 23 miliony w geotermie a ze nie ma ogrzewania dla Torunia to wina , ze dziury w ziemi zle wykopali.

A swoja sciezka predzej czy pozniej dostanie 42 miliony odszkodowania (sad okregowy to moze mu...) w sprawiedliwym i prawym sadzie.
A mowia ze tylko idioci wierza w geotermie i traca na niej pieniadze. Uczyc sie od madrzejszych, panie i panowie naukowcy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 lip 2017, 5:43 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Drogi Kumie:
Oczywiście, że na geotermi się zarabia ale na Islandii.
Tam gdzie łopatą nie ruszysz, gorąca woda jest.
U nas jest to o wiele bardziej skomplikowane bo nie wszedzie się do tej wody dokopiesz. A nawet jesli gdzieś jest, jest tak głęboko, że opłacalność jej wydobycia jest problematyczna. Chodzi jedynie o to, by klecha robił to co umie, znaczy modlił się choć akurat "ten" klecha najlepiej umie stare babki z emerytur obdzierać.
Więc niejako z automatu najlepiej by było go zamknąć a klucz wyrzucić.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 lip 2017, 5:45 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Co się natomiast tyczy 42 dużych baniek......i Twoich rokowań - to z tym się akurat muszę zgodzić.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 lip 2017, 6:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Boruch pisze:
Narodziny mesjasza Rydzyka w Toruniu jakoś później sięm chyba datuje w Toruniu [...]
"Faktografia"
Urodził się w Olkuszu cztery lata po śmierci swego ojca, Franciszka Rydzyka.
Pacholęciem będąc doznał olśnienia podczas zabawy na hałdach kopalni Pomorzany (uran).
"Mesjanizmu" uczył się w Austrii, egzamin końcowy zdał w Monachium.

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 lip 2017, 8:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
stan pisze:
Urodził się w Olkuszu cztery lata po śmierci swego ojca


No to po chuju donoszona ta ciąża. Może dlatego taki geniusz. :twisted:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 lip 2017, 11:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
stan pisze:
Urodził się w Olkuszu cztery lata po śmierci swego ojca

ksionc pisze:
No to po chuju donoszona ta ciąża. Może dlatego taki geniusz. :twisted:

Chyba słonica go rodziła (ciąża trwa około 688 dni)
:o

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 lip 2017, 17:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
agronom pisze:
Hejka, hejka, kurwa. Przecież chrześcijańce wyzwoliły starodawne słowiańskie dzieci od zarzynania przez własnych rodziców, Jezus na króla Polski itd., sam Pan tak mówił Boruchu. To czego gardzisz Rydzykiem i jemu podobnym ludem?



A wie Pan Panie agronom, nie wiem czemu. Tak patrzem na jego morde i mnie fkurwia że nie wiem. Sama asencja złodziejstwa i hipokryzji emanuje. Tak mam, że zara kiedy spojrze na mordę to wiem z kim mam sprawęm.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 181 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 19  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group