forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 22:35

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
Post: 02 mar 2015, 21:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
Obrazek
Watykański korespondent z przeszło trzydziestoletnim doświadczeniem opisuje kulisy władzy panującej w tej Stajni Augiasza zwanej Stolicą Apostolską. Aż trudno uwierzyć, że Kościół, który powinien być ostoją potrzebujących duchowej pomocy, sam jest tak zepsuty od środka. Przykre, ale prawdziwe - tak jak "Dziennik watykański". Książka Thavisa to pasjonujący dokument, który szczegółowo i na tyle na ile to możliwe przedstawia struktury watykańskich układów. Okazuje się, że to, co przedstawiają nam mass media, to tylko rąbek wielkiej szaty intryg i machlojek.
To, co najbardziej zaskakuje członka Kościoła w tej książce, to sposób, w jaki jest napisana. Autor opisuje potyczki watykańskich pracowników tak, jakby snuł dobrą powieść sensacyjną. Jego relacje są mistrzowsko dopracowane i wyczerpujące. Jeśli ciekawią was szczegóły działania tej Watykańskiej mafii, a zwłaszcza szczegóły dotyczące tamtejszych intryg, ludzkich dramatów i walki o władzę – to książka te jest dla was.
++++++++++
Właśnie kupiłem i czekam na przesyłkę.

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 sie 2015, 18:27 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
Obrazek

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 sty 2017, 11:21 
Obrazek


Na górę
  
 
Post: 14 sty 2017, 18:51 
Offline

Rejestracja: 02 mar 2015, 10:15
Posty: 142
Dziecię tuli się do matczynego łona.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sty 2017, 8:00 
Offline

Rejestracja: 21 paź 2016, 22:16
Posty: 409
Toż mówię, że w Polsce sami czciciele szatana. :lol:
Albo molocha, czy innego chronosa. :lol:
Podstawowym symptomem jest składanie własnych dzieci temu "bogu" w ofierze.
Pejsate dobrze wiedzą komu się zaprzedały, katolickie klechy też.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sty 2017, 10:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
pomocapteczna pisze:
Dziecię tuli się do matczynego łona.

Tylko dlaczego na kolanach?
Obrazek

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 sty 2017, 18:27 
Obrazek


Na górę
  
 
Post: 27 lut 2018, 17:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
Vae pastoribus... qui pascebant semetipsos! Nonne greges a pastoribus pascuntur?
(Prophetia Ezechielis XXXIV, 2).

APEL !!!
Apel do Ich Ekscelencji Wielebnych prałatów, biskupów i kardynałów

Już 53 dusze odeszły do Domu Waszego Ojca!
Zima w pełni - nadeszła fala mrozów. Niskie temperatury w sposób szczególny dotykają ludzi bezdomnych, ubogich, opuszczonych.
Apeluję zatem do Was, duchowni o otwarcie drzwi swoich pałaców, domów parafialnych przypominających często rezydencje milionerów, otwórzcie drzwi biednym i bezdomnym. Albowiem byłem głodny, a nie daliście Mi jeść; byłem spragniony, a nie daliście Mi pić; byłem przybyszem, a nie przyjęliście Mnie; byłem nagi, a nie przyodzialiście mnie; byłem chory i w więzieniu, a nie odwiedziliście Mnie.
+++
Zaprawdę, powiadam wam: Wszystko, czego nie uczyniliście jednemu z tych najmniejszych, tegoście i Mnie nie uczynili. Wszystko, zaś co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili.
++++
Niech słowa płynące z ambon, z Waszych konsekrowanych ust nie będą tylko pustymi frazesami. Pokażcie temu społeczeństwu, że potraficie też dawać a nie tylko brać, i brać. Otwórzcie drzwi Chrystusowi. Wolna Polska to pokolenie rodzących się bezdomnych dzieci. Wolna Polska to bieda, nędza, upokorzenie najsłabszych. Miliardy złotych przekazywane przez budżet państwa na utrzymywanie Waszych posiadłości, dostatnie życie nie licuje w kraju gdzie setki tysięcy dzieci idzie rano bez śniadania do szkół. Wydawanie na Was
miliardów złotych w kraju gdzie emeryci nie wykupują leków, gdzie renciści głodują
nie jest zgodne z moralnością tak ludzką w ogóle a z chrześcijańską w szczególności.
Wy, ubrani w złocone ornaty, obwieszeni krzyżami z brylantami odganiacie żebraków od swoich kościołów, którzy żebrzą na chleb bo robią Wam konkurencje a Wasze świątobliwe
oczy nie cierpią takiego widoku. Obłudne są Wasze działania w których rzekomo
prowadzicie ochronki dla dzieci, domy dla samotnych matek. Zapominacie dodać ze
za wszystkie Wasze działania płaci państwo, co więcej dając Wam w ten sposób utrzymanie. Nie ma co ukrywać - to rządzący naszym krajem od 1989 r sprawili że staliście się pazerni, obrzydliwie wręcz nachalni w pozyskiwaniu majątku czyli ewangelicznie zakazanej mamony. Nie interesuje Was że w danym budynku mieści się żłobek, dom opieki społecznej czy przedszkole. Odbieracie wszystko co Wam się rzekomo należy jak i wiele innego majątku z którym nic nie mieliście nigdy wspólnego. To rządzący tym krajem pozwalają Wam bezkarnie okradać ten naród.
Duchowni, moralnie jesteście puści. Jesteście pasożytami, których utrzymuje głodujący
emeryt, rencista. Wasza bezczelność, nie liczenie się z niczym i nikim sprawia że młode pokolenie odchodzi z Kościoła. Stajecie się obiektem drwin. Dzielicie ludzi siejąc nienawiść wśród nich. Chcecie decydować o standardach moralnych społeczeństwa sami nie mając z moralnością wiele wspólnego. To jest właśnie ta Wasza obłuda, fałsz i zakłamanie.
Nie od dzisiaj wiadomo że kler katolicki jest siedliskiem pedofilii i innego obrzydlistwa na świecie. Dewianci w sutannach są chronieni przez swoich przełożonych. Miliardy dolarów,
które wierni przekazali Wam na Waszą działalność, na pomoc ludziom biednym, ubogim, musieliście wypłacić ofiarom konsekrowanych fanaberii i dewiacji w wyniku wyroków sądowych. Ludzie dając na Kościół dają na opłacenie wyroków? Trzeba o tym mówić głośno i wyraźnie. Pokory, pokory i jeszcze raz pokory, tego Wam trzeba.
Jakże wymownie brzmią przestrogi świętego Jana Chryzostoma, biskupa Konstantynopola, pisarza chrześcijańskiego, uznawanego za największego kaznodzieję i Ojca Kościoła Wschodu, który powiadał: „Jakiż zysk ma Chrystus z tego, że Jego ołtarze pokrywają naczynia ze złota, gdy On sam umiera z głodu w osobie biednych? Najpierw nakarmcie Jego samego, który jest głodny, a potem, jeśli wam jeszcze zostaną pieniądze, ozdabiajcie Jego ołtarz.”
Inny święty Bernard z Clairvaux wołał:
„Co w sanktuarium robi złoto? (...) Oczy poją się relikwiami oprawnymi w złoto, a sakiewki otwierają się. Wystawia się na pokaz bardzo piękny obraz jakiegoś świętego (...) biegną ludzie i całują, wzywa się ich do składania darów (...) Ściany kościoła błyszczą złotem, a biedacy w nim gołym ciałem. Kościół kamienie przyobleka złotem, a synów swych porzuca nagich”
Biada Wam faryzeusze....!
O sakralna obłudo! O eklezjalna hipokryzjo!

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 mar 2018, 13:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Obrazek 1 godz. temu:

Cytuj:
- Ile mam zapłacić za mszę, aby odczytane zostało podane przeze mnie imię?
- Nic. Zrozumiano? Nic. Za mszę się nie płaci, msza to ofiara Chrystusa, która jest bezinteresowna
:arrow: https://goo.gl/MeJuzq


Tatko Rydzyk już szykuje dla heretyka cykutę :lol:

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 mar 2018, 13:49 
Ja was wszystkich, kurwa, spalę - jak mi ojciec z torunia każe...


I - oczywiście - zapłaci.
Dla tego chuja też nie ma darmo. Jak nie nich se sam pali. ;)


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group