forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 17 paź 2018, 8:53

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 833 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 80, 81, 82, 83, 84
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Ja słyszałem, że za to Owsiaka nazywają niektórzy złodziejem, propagatorem narkomanii, seksu pozamałżeńskiego, a więc grupowego, jednej pci i sodomitą i satanistą. Aborcjonistą i wielkim invitrorem, gdzie masowo rodzą się dzieci z zajęczą wargą i bruzdą na twarzy. A poza tym przeklina i zamienia pieniądze zebrane do puszek na jakieś złote melony, które składa na swoje konto w banku szwajcarskim w specjalnych słoikach. Poza tym zdaje się jest synem milicjanta, no i lewakiem. I się jąka.

I to wszystko co mogę powiedzieć o Wietnamie.

Awatar użytkownika

Na jakiej to podstawie popierdolony religijnie sędzia skundlony z jedynie słuszną rządzącą kamaryla określa w wyroku w imieniu świeckiej Rzeczypospolitej zawód szamana ksiądz "K" - wielką literą. A gdyby szewc albo murarz był powodem...?
+++++++++++++++
WYROK
W IMIENIU RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

Dnia 9 grudnia 2015 roku

SĄD OKRĘGOWY W LODZI I WYDZIAŁ CYWILNY
W składzie:
Przewodniczący: S.S.O. Katarzyna Kamińska-Krawczyk
Protokolant; sekr. sąd. Emilia Grabarczyk

po rozpoznaniu w dniu 25 listopada 2015 roku w Łodzi na rozprawie
sprawy z powództwa Dariusza Kruczyńskiego przeciwko „Błaja News” sp. z 0.0. w Łodzi o ochronę dóbr osobistych i zapłatę
1. zobowiązuje pozwaną „Błaja News” sp. z 0.0. w Łodzi do zamieszczenia w formie pisemnej czcionką nie mniejszą niż 14 pkt na łamach tygodnika „Fakty' i mity” oświadczenia następującej treści: „Wydawca tygodnika „Fakty i mity” przeprasza Księdza Dariusza Kruczyńskiego za to, że naruszył Jego dobra osobiste w ten sposób, że opublikował nieprawdziwe i obraźliwe dla Niego artykuły prasowe zatytułowane: „Caritas (bezinteresowny”, „W sieciach kościoła” i „Caritas Development" - w terminie dwóch tygodni od dnia uprawomocnienia się wyroku w niniejszej sprawie;
2. zobowiązuje pozwaną „BLAJA News” sp. z 0.0 w Łodzi do umieszczenia na okres 7 dni tekstu zawartych powyżej w punkcie 1. oświadczenia w internecie na stronie http://www.faktyimity.pl pod tytułem: „Wydawca „Faktów i mitów” przeprasza Księdza Dariusza Kruczyńskiego” w terminie 24 godzin od daty uprawomocnienia się wyroku w niniejszej sprawie;
3. zobowiązuje pozwaną „BŁAJA News” sp, z 0.0 do umieszczenia na stronie http://www.faktyimity.pl, bezpośrednio pod materiałem prasowym, linku do tekstu oświadczenia z pkt 1. pod tytułem „Wydawca „Faktów i mitów* przeprasza Księdza Dariusza Kruczyńskiego” w terminie 24 godzin od daty uprawomocnienia się wyroku w niniejszej sprawie;
4. zasądza od pozwanej „BŁAJA News” sp. % 0.0 w Łodzi na rzecz powoda Dariusza Kruczyńskiego kwotę 5.000 (pięć tysięcy) złotych tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę płatną w terminie 14 dni od uprawomocnienia się wyroku;
5. zasądza od pozwanej „BŁAJA News” sp. z 0.0 w Łodzi na rzecz Caritas Diecezji Ełckiej kwotę 20.000 (dwadzieścia tysięcy) złotych;
6. oddała powództwo w pozostałej części;
7. zasądza od pozwanej „BŁAJA News" sp. 7. 0.0. w Łodzi na rzecz powoda Dariusza Kruczyńskiego kwotę 4702,28 zł (cztery tysiące siedemset dwa złote dwadzieścia osiem groszy) tytułem zwrotu kosztów procesu.

Awatar użytkownika

Cytuj:
Papież Franciszek na Placu św. Piotra w Watykanie kanonizował siedmioro błogosławionych. Są wśród nich Paweł VI i arcybiskup San Salvadoru Oscar Romero, zastrzelony na zlecenie salwadorskiego reżimu podczas sprawowania mszy.
Więcej: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... =BoxOpImg1

Czy tam u góry wystarczy dla nich wszystkich metrażu. Rodzą się jak grzyby po deszczu.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 833 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 80, 81, 82, 83, 84

Strefa czasowa UTC+1godz.