forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 17 paź 2018, 8:34

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 833 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 80, 81, 82, 83, 84  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

ladaco pisze:
musisz założyć sobie taki breloczek z pótorametrem łańcucha coby ciągnął się po ziemi, tej ziemi..

I niech Ci nie przyjdzie do głowy, coby go zaczepić do szlufki od spodni, tego breloczka znaczy, to trza w inszym miejscu.

stanax pisze:
Cytuj:
- To, co jest dla mnie bardzo bolesne, to jest to, że również w Kościele istnieje tzw. Piąta kolumna szatana, która, czy to grzesząc, czy to jawnie współpracując z wrogimi nam siłami, robi bardzo złą robotę. Jest potrzeba oczyszczenia Kościoła z wpływów szatana i z wpływów piątej kolumny
ks. Henryk Zieliński :lol:

ksiadz Henryk ma żal ze nikt go nie podrywal w seminarium, heteroseksualny szatan wzgardzil mlodym klerykiem

To jest dobre.
Modlil sie pod figura a potem chodzil kablowac na JP2.
Falszywy przyjaciel Slawoj Flaszka Głódź informatorem SB.
https://wiadomosci.wp.pl/falszywy-przyj ... 209a?amp=1

Awatar użytkownika

Podziwiam go bardzo wszechstronny gość z tego abpa. :lol:

korbaczeska pisze:
To jest dobre.
Modlil sie pod figura a potem chodzil kablowac na JP2.
Falszywy przyjaciel Slawoj Flaszka Głódź informatorem SB.
https://wiadomosci.wp.pl/falszywy-przyj ... 209a?amp=1

przez chwile zastanowilem sie czy wrog mojego wroga powinien byc moim przyjacielem, czy powinienem spojrzec na niego przychylniejszym okiem?, szybko doszedlem do jedynego slusznego wniosku ze nie, dla mnie obaj byli, są i beda chujami jakich malo a to ze jeden kopal doly pod drugim to zadne alibi

O!
I to jest właściwe podejście do sprawy.........!
Tak trzymaj a będzie ci odpuszczone....... ;)
I do kina na "Kler" ić.......obowiązkowo z rodziną.......!

Czytam, ze ksiądz Stryczek ten od fundacji i mobbingu wlasnie dostal nagrode od Gazety Polskiej dla najlepszego przedsiebiorcy 2017r w kategorii filantrop.
Prawica od wiekow pod reke z wyzyskiem i ponizaniem.

Awatar użytkownika

To chyba nie dziwi....

W zasadzie nie ale w mojej szkole uczono zupełnie innego pojmowania określenia "filantrop"!
Chyba, że coś się od tamtej pory zmieniło a ja o tym nie słyszałem....... :oops:
Tak między nami:
Nie dziwi to chyba również nikogo, kto choć trochę liznął historii kościoła na przestrzeni wieków.
Zawsze szli "pod rączkę" z tronem. Nawet w czasach słusznie minionych nie za bardzo ich "komuchy" gnębili. Znaczy coś na rzeczy być musiało........nie tak, jak powinno. :roll:

korbaczeska pisze:
Czytam, ze ksiądz Stryczek ten od fundacji i mobbingu wlasnie dostal nagrode od Gazety Polskiej dla najlepszego przedsiebiorcy 2017r w kategorii filantrop.
Prawica od wiekow pod reke z wyzyskiem i ponizaniem.

ta nagroda nie ma wiekszej wartosci poniewaz krag odbiorcow ktore moglyby ja otrzymac jest znacznie zawęzony, rownie dobrze mama moze mowic swojemu dziecku z IQ 30 ze jest bardzo mądre

nawiasem piszac zawsze wydawalo mi sie ze filantrop to osoba ktora udziela pomocy materialnej z wlasnych srodkow (jak naprzyklad Bill Gates), szczerze watpie aby towarzysz Stryczek wspieral ubogich wlasnymi pieniedzmi lub chociazby pieniedzmi pochodzacymi od organizacji ktorej jest czlonkiem, mysle ze bazuje on wylacznie na darowiznach od ludzi, tak samo jak chociazby Jurek Owsiak, ale nie przypominam sobie zeby kiedykolwiek nazwano Owsiaka filantropem, wolontariuszem albo spolecznikiem owszem ale nie filantropem

chyba tylko wypaczone prawicowo-koscielne struktury moga tak naginac rzeczywistosc zeby spolecznika bazujacego na prywatnych pieniadzach nazywac filantropem roku i to jeszcze w kategorii - przedsiebiorca :lol: , nic dziwnego bo w sumie trudno sie spodziewac logiki po typach sprzedajacych zycie pozagrobowe

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 833 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 80, 81, 82, 83, 84  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.