forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 17 paź 2017, 4:54

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 698 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 70  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Odrestaurowany wątek. Zapraszam!
http://web.archive.org/web/20140728044122/http://forum.nie.com.pl/forumdisplay.php?f=18

Awatar użytkownika

USA. Chrzescijanska instrukcja z 1998 roku, pokazujaca jak prawidlowo bic dzieci... http://christiannightmares.tumblr.com/p ... m-1998-for

Awatar użytkownika

Chciałam wrzucić obrazek, ale dupa!

Obrazek

Awatar użytkownika

MMM pisze:
Chciałam wrzucić obrazek, ale dupa!

Obrazek

Jeśli w/g KK stworca wie i widzi wszystko to znaczy, ze podpuścił tego gada na Ewkę z czystej ,,ludzkiej,, zlośliwości ;)

Awatar użytkownika

Obrazek

Awatar użytkownika

Mityczna Ewa to mogła być pierwotnie Matka Ziemia (albo inna Gaia) i dlatego mogła być matką wszelkiego stworzenia. Mogła być też królową mrówek albo pszczół. "Eve" z angielska to "dzień przed" (nie wiem jakie jest znaczenie tego imienia po aramejsku albo grecku). Możliwe, że "dzień przed" w znaczeniu początek czegoś. Może chodzić o tzw. Bing Bang ;). Dzisiaj już nawet klecha będzie cię przekonywał, że biblia to tylko alegoria.

Awatar użytkownika

zatkao@kakao pisze:
Mityczna Ewa to mogła być pierwotnie Matka Ziemia (albo inna Gaia) i dlatego mogła być matką wszelkiego stworzenia. Mogła być też królową mrówek albo pszczół. "Eve" z angielska to "dzień przed" (nie wiem jakie jest znaczenie tego imienia po aramejsku albo grecku). Możliwe, że "dzień przed" w znaczeniu początek czegoś. Może chodzić o tzw. Bing Bang ;). Dzisiaj już nawet klecha będzie cię przekonywał, że biblia to tylko alegoria.

Nie koniecznie. Znam wielu zwyklych ludzi (z klechami nie rozmawialem ze dwadziescia lat), ktorzy bajki biblijne traktuja doslownie i wierza w historie stworzenia dokladnie taka jak to jest tam opisane. Malo tego, oni te bajki staraja sie w rozmowach bronic.... Ale gdy proponuje by przyniesli mi swoje biblie to im pokaze to o czym im mowilem, to niestety nie chca tego zrobic...Wydaje mi sie wiec, ze wiekszosc obroncow bibli wie ze mam racje (jakie glupoty sa w bibli), nie chca sie jednak tego przyznac...

Większośc tych nawiedzonych biblii w łapkach nie miała,nie mówiąc o przeczytaniu ;)

Awatar użytkownika

steve pisze:
Nie koniecznie. Znam wielu zwyklych ludzi (z klechami nie rozmawialem ze dwadziescia lat), ktorzy bajki biblijne traktuja doslownie i wierza w historie stworzenia dokladnie taka jak to jest tam opisane. Malo tego, oni te bajki staraja sie w rozmowach bronic.... Ale gdy proponuje by przyniesli mi swoje biblie to im pokaze to o czym im mowilem, to niestety nie chca tego zrobic...Wydaje mi sie wiec, ze wiekszosc obroncow bibli wie ze mam racje (jakie glupoty sa w bibli), nie chca sie jednak tego przyznac...

Głośno to żaden jeden się nie przyzna. Tak samo żaden jeden nie zamknie drzwi przed kolędującym księdzem. U mnie w bloku po kolędzie ludzie wychodzą na korytarz i wymieniają się poglądami typu: "Kurwa znowu przyszedł po kopertę, jeszcze się zapytał dlaczego tak mało i dlaczego nie wpłacamy systematycznie na konto parafii". Oczywiście księdzu nikt tego głośno nie powie.

Awatar użytkownika

steve pisze:
(...)Nie koniecznie. Znam wielu zwyklych ludzi (z klechami nie rozmawialem ze dwadziescia lat), ktorzy bajki biblijne traktuja doslownie i wierza w historie stworzenia dokladnie taka jak to jest tam opisane. Malo tego, oni te bajki staraja sie w rozmowach bronic.... Ale gdy proponuje by przyniesli mi swoje biblie to im pokaze to o czym im mowilem, to niestety nie chca tego zrobic...Wydaje mi sie wiec, ze wiekszosc obroncow bibli wie ze mam racje (jakie glupoty sa w bibli), nie chca sie jednak tego przyznac...

Czego sie spodziewacie? Snia swoj piekny sen, czescia jego integralna bedac. Sprawy sobie sobie z tego nie zdajac nawet. A tu swiat im ktos bez ostrzezenia na leb wali. Zombiakom. Ponizej cytat, wynik eksperymentu kiedy "mozg" spi jeszcze, a swiadomosc juz nie i pokonwersowac sprobowac mozna chwilke z ze snu postaciamy swemy, tak z grubsza.
"...spotkano się z reakcjami postaci uniemożliwiającymi jego przeprowadzenie. Kilkukrotnie zdarzyło się, że postacie nie udzieliły żadnej odpowiedzi, w jednym przypadku postać zrobiła poirytowaną minę i odpowiedziała enigmatycznie „Szara strefa”. Podobnie tajemniczą odpowiedź zaobserwował inny uczestnik eksperymentu: kiedy zadał pytanie, postać senna pokiwała głową jakby dotyczyło ono czegoś bardzo prywatnego i odpowiedziała: „Nie, nigdy nie podam Ci odpowiedzi”. Dwa razy zdarzyło się, że postać zaczęła uciekać po otrzymaniu pytania, a jedna z nich nawet się rozpłakała." Yako zywo! Zombyakyyy!

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 698 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 70  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.