forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 gru 2018, 13:00

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 847 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 81, 82, 83, 84, 85  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Ja słyszałem, że za to Owsiaka nazywają niektórzy złodziejem, propagatorem narkomanii, seksu pozamałżeńskiego, a więc grupowego, jednej pci i sodomitą i satanistą. Aborcjonistą i wielkim invitrorem, gdzie masowo rodzą się dzieci z zajęczą wargą i bruzdą na twarzy. A poza tym przeklina i zamienia pieniądze zebrane do puszek na jakieś złote melony, które składa na swoje konto w banku szwajcarskim w specjalnych słoikach. Poza tym zdaje się jest synem milicjanta, no i lewakiem. I się jąka.

I to wszystko co mogę powiedzieć o Wietnamie.

Awatar użytkownika

Na jakiej to podstawie popierdolony religijnie sędzia skundlony z jedynie słuszną rządzącą kamaryla określa w wyroku w imieniu świeckiej Rzeczypospolitej zawód szamana ksiądz "K" - wielką literą. A gdyby szewc albo murarz był powodem...?
+++++++++++++++
WYROK
W IMIENIU RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

Dnia 9 grudnia 2015 roku

SĄD OKRĘGOWY W LODZI I WYDZIAŁ CYWILNY
W składzie:
Przewodniczący: S.S.O. Katarzyna Kamińska-Krawczyk
Protokolant; sekr. sąd. Emilia Grabarczyk

po rozpoznaniu w dniu 25 listopada 2015 roku w Łodzi na rozprawie
sprawy z powództwa Dariusza Kruczyńskiego przeciwko „Błaja News” sp. z 0.0. w Łodzi o ochronę dóbr osobistych i zapłatę
1. zobowiązuje pozwaną „Błaja News” sp. z 0.0. w Łodzi do zamieszczenia w formie pisemnej czcionką nie mniejszą niż 14 pkt na łamach tygodnika „Fakty' i mity” oświadczenia następującej treści: „Wydawca tygodnika „Fakty i mity” przeprasza Księdza Dariusza Kruczyńskiego za to, że naruszył Jego dobra osobiste w ten sposób, że opublikował nieprawdziwe i obraźliwe dla Niego artykuły prasowe zatytułowane: „Caritas (bezinteresowny”, „W sieciach kościoła” i „Caritas Development" - w terminie dwóch tygodni od dnia uprawomocnienia się wyroku w niniejszej sprawie;
2. zobowiązuje pozwaną „BLAJA News” sp. z 0.0 w Łodzi do umieszczenia na okres 7 dni tekstu zawartych powyżej w punkcie 1. oświadczenia w internecie na stronie http://www.faktyimity.pl pod tytułem: „Wydawca „Faktów i mitów” przeprasza Księdza Dariusza Kruczyńskiego” w terminie 24 godzin od daty uprawomocnienia się wyroku w niniejszej sprawie;
3. zobowiązuje pozwaną „BŁAJA News” sp, z 0.0 do umieszczenia na stronie http://www.faktyimity.pl, bezpośrednio pod materiałem prasowym, linku do tekstu oświadczenia z pkt 1. pod tytułem „Wydawca „Faktów i mitów* przeprasza Księdza Dariusza Kruczyńskiego” w terminie 24 godzin od daty uprawomocnienia się wyroku w niniejszej sprawie;
4. zasądza od pozwanej „BŁAJA News” sp. % 0.0 w Łodzi na rzecz powoda Dariusza Kruczyńskiego kwotę 5.000 (pięć tysięcy) złotych tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę płatną w terminie 14 dni od uprawomocnienia się wyroku;
5. zasądza od pozwanej „BŁAJA News” sp. z 0.0 w Łodzi na rzecz Caritas Diecezji Ełckiej kwotę 20.000 (dwadzieścia tysięcy) złotych;
6. oddała powództwo w pozostałej części;
7. zasądza od pozwanej „BŁAJA News" sp. 7. 0.0. w Łodzi na rzecz powoda Dariusza Kruczyńskiego kwotę 4702,28 zł (cztery tysiące siedemset dwa złote dwadzieścia osiem groszy) tytułem zwrotu kosztów procesu.

Awatar użytkownika

Cytuj:
Papież Franciszek na Placu św. Piotra w Watykanie kanonizował siedmioro błogosławionych. Są wśród nich Paweł VI i arcybiskup San Salvadoru Oscar Romero, zastrzelony na zlecenie salwadorskiego reżimu podczas sprawowania mszy.
Więcej: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... =BoxOpImg1

Czy tam u góry wystarczy dla nich wszystkich metrażu. Rodzą się jak grzyby po deszczu.

juz nie tylko pedofilia wychodzi na swiatlo dzienne z katolickiego gowna

w piwnicy watykanskiej ambasady w Rzymie podczas prac budowlanych znaleziono szczatki dwoch osob, najprawdopodobniej mlodych kobiet, nie ulega zadnej watpliwosci ze obecnosc dwoch szkieletow w jednym miejscu nie moze byc dzielem przypadku zas fakt ze oba odnalazly sie placowce dyplomatycznej Watykanu znacznie zawęża krąg ewentualnych sprawcow

stopien rozkladu szczatkow wskazuje na sprawe starej daty, sledczy podejrzewaja ze moze to byc Emanuela Orlandi, corka pracownika Watykanu zaginiona w Rzymie w 1983r, drugie cialo moze nalezec do innej nastolatki ktora zniknela w Rzymie w tym samym okresie, trwaja badania DNA ktora maja to ustalic

w sprawie zaginiecia Orlandi kosciol (rzadzony wowczas przez JP 2 ktory zreszta osobiscie wypowiadal sie na ten temat) przynajmniej dwukrotnie podawal tropy wiodace policje w slepa uliczke:

- sugerowano porwanie przez terrorystow domagajacych sie wymiany dziewczyny za zamachowca Ali Agce, o dziwo czlowiek ktory mial dzwonic w tej sprawie przekazal pewne dowody rzeczowe nalezace do zaginionej, jezeli badanie DNA potwierdzi tozsamosc Orlandi trzeba bedzie postawic bardzo niewygodne dla Watykanu pytanie... jakim cudem stronnicy Ali Agcy zdolali schowac cialo w samej ambasadzie klechistanu :?: i dolozyc jeszcze drugie zwloki, ewidentnie ktos chcial ukierunkowac sledztwo na falszywe tory
- sugeruje sie rowniez udzial wloskiego mafioso Enrico de Pedis ktory dzialal w tym czasie w Rzymie, po co jednak szef rzymskiego polswiatka mialby mordowac 15-letnia dziewczyne bez jakichkolwiek powiazan i skad wziely sie jej zwloki w budynku watykanskiej nuncjatury bo raczej nie ma opcji zeby udalo sie je tam wniesc niezauwazenie

niewykluczone ze prawda moze byc bardziej prozaiczna i zarazem potworna, plugawy kosciol katolicki mial lub wciaz ma w swoich szeregach zabojce mlodych kobiet i biorac pod uwage wieloletnie tuszowanie przestepstw seksualnych mozna spokojnie zalozyc ze w obawie przed skandalem ukrecono leb takze sprawie podwojnego morderstwa

Awatar użytkownika

Boruch pisze:
Cytuj:
Papież Franciszek na Placu św. Piotra w Watykanie kanonizował siedmioro błogosławionych. Są wśród nich Paweł VI i arcybiskup San Salvadoru Oscar Romero, zastrzelony na zlecenie salwadorskiego reżimu podczas sprawowania mszy.
Więcej: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... =BoxOpImg1

Czy tam u góry wystarczy dla nich wszystkich metrażu. Rodzą się jak grzyby po deszczu.

Bez obaw, kosmos nieskonczony jest.

Słyszałem inne wersje........że ponoć jedynie głupota niektórych homo sapiens do nieograniczonej należy....( Einstein) :roll:

Awatar użytkownika

Już kurwa nie wiem o co się do którego modlić.

st1111 pisze:
Już kurwa nie wiem o co się do którego modlić.
Olej wszelakie modły, kup se flaszkę Metaxy i zaraz poczujesz się wyzwolony i swobodny...........Buszmils też jest dobry......... :lol:

Awatar użytkownika

Alkohol przyczyną wielu groźnych chorób na które czyha ZUS.

Awatar użytkownika

niby tak mówią.., uczciwie dbający o zdrowie piją tylko to co osobiście zrobią.., na tvn jest nawet taki program "wiem co piję" czy jakoś tak..

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 847 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 81, 82, 83, 84, 85  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.