forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 18 kwie 2024, 9:21

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 552 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 56  Następna
Autor Wiadomość
Post: 01 paź 2020, 23:50 
Offline

Rejestracja: 28 kwie 2016, 22:42
Posty: 1247
MagnificencjaS pisze:
Jak mnie wkurwiają ci leworęczni.
Nie mogą tak jak NORMALNI ludzie pisać prawą ręką?

Mogą, a ja jestem tego najlepszym przykładem!
Zaczynałam pisać i rysować ręką lewą, lecz troskliwi rodzice i nauczyciele zadbali o to, by mnie w lat kilka oduczyć i nauczyć, jak Pambuk przykazał. Efekt jest dość interesujący - piszę i maluję, i rysuję otóż ręką prawą,a do tego na tyle sprawnie, ze mam pewne sukcesy, oraz bywam nawet posądzana o talent.
I tu powstaje pytanie: co mogłabym osiągnąć, gdyby pozwolono mi być mańkutem? :roll:
Ciekawostka z kolei jest taka, że to w ręce lewej mam lepszy refleks. Serio! Ggdy coś spada niespodziewanie, zawsze łapię ręką lewą i prawie zawsze z powodzeniem, a do tego precyzyjnie na tyle, że bez szkód dla inkryminowanego przedmiotu. Prawa ręka nie sprawdza się tak dobrze. Ciekawe.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 paź 2020, 0:23 
Offline

Rejestracja: 28 kwie 2016, 22:42
Posty: 1247
A przy okazji:

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 paź 2020, 8:50 
Offline

Rejestracja: 10 wrz 2014, 8:29
Posty: 638
ika pisze:
Ciekawostka z kolei jest taka, że to w ręce lewej mam lepszy refleks. Serio! Ggdy coś spada niespodziewanie, zawsze łapię ręką lewą i prawie zawsze z powodzeniem, a do tego precyzyjnie
[/quote]

Spróbowałaby Pani tej sztuczki z naszą walutą. Spada jeszcze, może Pani zdąży :shock:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 paź 2020, 9:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
Fakt że można kupić alkohol nie znaczy że musimy się nim upijać. Gdy prawo dopuszcza In vitro czy aborcję nie oznacza, że ktokolwiek do tego kogoś zmusza. Wiązanie Kościoła z Państwem jest drogą do nikąd. Mamy tak głosić Ewangelię aby człowieka do niej przekonać a nie zmuszać.
Ks. Wojciech Lemański.
Episkopat powinien się tego nauczyć na pamięć.

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 paź 2020, 4:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 22:22
Posty: 678
USA. Pearl River. Pastora z kosciola nakryto gdy wraz z dwoma kobietami, wieczorem, oddawal sie uciechom cielesnym przy oltarzu kosciola im. Swietego Piotra i Pawla. Swiadek zrobil nagranie z imprezy zanim powiadomil lokalna policje. Z papierow sadowych wynika ze kobiety ubrane byly w buty na w gorsety oraz buty na wysokich obcasach, a dookola lezaly rozne "zabawki." A wszystko to bylo nagrywane na telefon komurkowy zamontowany na statywie.
A mowia ze sutannowym brakuje wyobrazni oraz ze nie znaja zycia...
https://www.rawstory.com/2020/10/priest-caught-desecrating-alter-while-filming-threesome-inside-louisiana-church-report/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 paź 2020, 9:47 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
No ale jak nie gwałcił to wszystko OK. :mrgreen:

On całkiem, całkiem, one też...

Nie rozumiem tego USA.

Nas Wasza ambasador z prawami LGBT poucza a u Was się aresztuje dorosłych ludzi za niepubliczne (bo w nocy i po kryjomu - ten jeden to przypadek albo śledził) przecie uprawianie niewymuszonego seksu w troje i za gorsety. I jeszcze nazwiska i fotki do publicznej wiadomości i do jakiegoś rejestru pewnie na wieki.

Może to było dla kogoś moralnie nie tego, może bulwersujące ale jakie tu przestępstwo? I to seksualne? No może obraza uczuć religijnych .
Obsceniczne zachowanie? też coś. U nas wielu aktywistów LGBT by za to musieli do wiezienia wsadzić. Bo często na oczach publiki w biały dzień Role Play robią a nie po kryjomu w kościele obscenicznie w gorsecie i butach bawić.
Ale nas się czepiają... słusznie, że się czepiają, ale trochę jak przyganiał kocioł garnkowi.

PS. doczytałem. Niby jakieś kościelne Code of Canon Law (Prawo Kanoniczne) mówi. że seks w kościele to zbezczeszczanie świętości. Kościelne prawo nie świeckie. Ale nadal nie wiem gdzie tu przestępstwo seksualne aby te fotki i nazwiska podawać?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 paź 2020, 11:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
steve pisze:
USA. Pearl River. Pastora z kosciola nakryto gdy wraz z dwoma kobietami, wieczorem, oddawal sie uciechom cielesnym przy oltarzu kosciola im. Swietego Piotra i Pawla. (...)

Steve!
“The lights inside Saints Peter and Paul Catholic Church in Pearl River...
Nie pastor tylko ksiądz - bo to w "Catholic Church.." - pastor by był z kościoła protestanckiego.

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 paź 2020, 23:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 22:22
Posty: 678
Komandor pisze:
No ale jak nie gwałcił to wszystko OK. :mrgreen:

On całkiem, całkiem, one też...

Nie rozumiem tego USA.

Nas Wasza ambasador z prawami LGBT poucza a u Was się aresztuje dorosłych ludzi za niepubliczne (bo w nocy i po kryjomu - ten jeden to przypadek albo śledził) przecie uprawianie niewymuszonego seksu w troje i za gorsety. I jeszcze nazwiska i fotki do publicznej wiadomości i do jakiegoś rejestru pewnie na wieki.

Może to było dla kogoś moralnie nie tego, może bulwersujące ale jakie tu przestępstwo? I to seksualne? No może obraza uczuć religijnych .
Obsceniczne zachowanie? też coś. U nas wielu aktywistów LGBT by za to musieli do wiezienia wsadzić. Bo często na oczach publiki w biały dzień Role Play robią a nie po kryjomu w kościele obscenicznie w gorsecie i butach bawić.
Ale nas się czepiają... słusznie, że się czepiają, ale trochę jak przyganiał kocioł garnkowi.

PS. doczytałem. Niby jakieś kościelne Code of Canon Law (Prawo Kanoniczne) mówi. że seks w kościele to zbezczeszczanie świętości. Kościelne prawo nie świeckie. Ale nadal nie wiem gdzie tu przestępstwo seksualne aby te fotki i nazwiska podawać?

Wedle artykulu przestepstwo to "obscenicznosc". Gdyby klecha byl wlascicielem tego kosciola to by mu nikt nic nie zrobil. A ten kto go nakryl to pewno jedea z owieczek. Mnie to oskarzenie tez troche dziwi. Prawdopodobnie to nie jest oskarzenie z urzedu tylko oskarzenie wiernych przeciwko ksiedzu, z pozwu cywilnego. Czesto, w malych kosciolach, jest dom przy kosciele, ktory parafia zapewnia swemu ksiedzu. Stracil wiec on juz zapewne mieszkanie. A do tego sad zasadzi dla owieczek jakas rekompensate pieniezna za cierpienie psychiczne... Siedziec nie pójdzie (w sprawach z powodztwa cywilnego nie idzie sie siedziec), ale perspektywy tego ksiedza na przyszlosc sa nie ciekawe... Do tego pisza ze arcybiskup sie strasznie zdenerwowal jak sie dowiedzial...
https://www.wwltv.com/article/news/investigations/david-hammer/archbishop-infuriated-by-pearl-river-priests-actions-says-altar-has-been-burned/289-0d9d4b3c-706f-4334-9d8e-0451278da4a7


Ostatnio zmieniony 10 paź 2020, 1:43 przez steve, łącznie zmieniany 3 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 paź 2020, 0:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 22:22
Posty: 678
MagnificencjaS pisze:
steve pisze:
USA. Pearl River. Pastora z kosciola nakryto gdy wraz z dwoma kobietami, wieczorem, oddawal sie uciechom cielesnym przy oltarzu kosciola im. Swietego Piotra i Pawla. (...)

Steve!
“The lights inside Saints Peter and Paul Catholic Church in Pearl River...
Nie pastor tylko ksiądz - bo to w "Catholic Church.." - pastor by był z kościoła protestanckiego.

Masz oczywiscie racje. Wyglada na to ze nie czytalem zbyt wnikliwie... Choc, moze Ty tez nie do konca: Priest, co sie tlumaczy na ksiadz, jest w tekscie pare razy, ale jest tez "pastor" co kojazy sie raczej z innymi odmianami chrzesciajnstwa niz rzymki-katolicyzm. Z tad tez napisalem jak napisalem. Dla wiekszosci bywalcow tego forum moja drobna pomylka nie robi wiekszej roznicy... A oskarzono ksiedza o "obscenicznosc" a nie obraze oltarza (by byc bardziej dokladnym, podalem obraze oltarza bo taki jest tytul tekstu)--- choc i to zapewne wiekszosci bywalcow tego forum zdecydowanie wisi... Mosze sie przyznac ze jak cos tak wkladam to nie czytuje calego tekstu tylko rzucam okiem, i swoim krociutkim opisem staram sie jedynie oddac ogolny sens tego co jest w linku ktory dolaczam... Robilem tak pewno setki razy, a Ty jestes chyba trzcia osoba, ktora wytknela mi błąd/niescislosc.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 paź 2020, 14:25 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Mimo wszywko dziwne to przestępstwo "obsceniczność" i to w sumie za "zamkniętym drzwiami". Bo przecież nie na ulicy ani w czasie w mszy.
Już raz podobne opisałeś. W lesie gdzieś w krzakach jak sobie jacyś starsi ludzie dogging uprawiali.

I jednak chyba to nie pozew cywilny bo by nie aresztowali, a tym bardziej nie podawali nazwisk i zdjęć do publicznej wiadomości (mam pytanie, u was to tak jeszcze przed wyrokiem sądu?)

U nas też przestępstwo a raczej wykroczenie związane z obscenicznym zachowaniem, zgorszeniem publicznym. Ale ani jedno ani drugie by u nas nie podpadało. A już na pewno nie robią u nas z tego powodu "przestępce seksualnego" z podaniem danych osobowych w tym wizerunku do publicznej wiadomości.

Cytuj:
Kodeks Wykroczeń:
Art. 51. Zakłócanie spokoju lub wywołanie zgorszenia

§ 1. Kto krzykiem, hałasem, alarmem lub innym wybrykiem zakłóca spokój, porządek publiczny, spoczynek nocny albo wywołuje zgorszenie w miejscu publicznym, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.

Art. 140. Kto publicznie dopuszcza się nieobyczajnego wybryku,podlega karze aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1 500 złotych albo karze nagany.


Na przykład za takie uznano tego co na balkonie jak marsz bogoojczyźniany szedł udawał ze się onanizuje jak małpa.

U was by pewnie zastrzelili na miejscu albo na dożywocie wsadzili. Bo na oczach wielu osób w tym dzieci.
Nikt nazwiska ani wizerunku gościa nie podał.
A tak raban był, że policja brutalna bo go ściągnęła z balkonu.

I Wasza Ambasador śmie nas pouczać?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 552 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 56  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group