forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 12:04

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 552 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 56  Następna
Autor Wiadomość
Post: 03 kwie 2015, 21:16 
@ stanax - czy ten typ nie powinien być w rezerwacie?


Ostatnio zmieniony 03 kwie 2015, 21:27 przez awatar, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Post: 03 kwie 2015, 21:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Niestety nie mamy tu na forum :lol:

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 kwie 2015, 21:37 
Dlatego biorę go w minimalnych dawkach.


Na górę
  
 
Post: 15 kwie 2015, 12:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 wrz 2014, 16:21
Posty: 527
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 kwie 2015, 20:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
„Słyszeliście, że powiedziano: Nie cudzołóż! A Ja wam powiadam: Każdy, kto pożądliwie patrzy na kobietę, już się w swoim sercu dopuścił z nią cudzołóstwa. Jeśli więc prawe twoje oko jest ci powodem do grzechu, wyłup je i odrzuć od siebie. Lepiej bowiem jest dla ciebie, gdy zginie jeden z twoich członków, niż żeby całe twoje ciało miało być wrzucone do piekła. I jeśli prawa twoja ręka jest ci powodem do grzechu, odetnij ją i odrzuć od siebie. Lepiej bowiem jest dla ciebie, gdy zginie jeden z twoich członków, niż żeby całe twoje ciało miało iść do piekła. Powiedziano też: Jeśli kto chce oddalić swoją żonę, niech jej da list rozwodowy. A ja wam powiadam: Każdy, kto oddala swoją żonę – poza wypadkiem nierządu – naraża ją na cudzołóstwo; a kto by oddaloną wziął za żonę, dopuszcza się cudzołóstwa.” (Mt 5,27-32)
++++++++++++
Zwróćcie uwagę Umiłowani Siostry i Bracia jak to sobie hebrajskie żydowstwo wymyśliło co by dać szansę popadania w grzech i nie pozbawiać gawiedzi przyjemności cudzołożenia.
A wystarczyło by wstawić w zgorszenie tego jednego członka zwanego z grecka penisem i po zawodach. Nie ma czym nie ma cudzołożenia. Oczy to można sobie wydłubać oba... i dalej cudzołożyć.
Oto wielka tajemnica wiary!
Amen!

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 kwie 2015, 18:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 wrz 2014, 16:21
Posty: 527
stanax pisze:
Obrazek



Z taką aparycją socjopaty na panienki się nie ma co wypuszczać.
Pozostaje mu pierdolić głupoty.
Nie nękajcie chłopaka!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 kwie 2015, 21:02 
Offline

Rejestracja: 04 lut 2015, 20:13
Posty: 569
Kuropatkin pisze:
Z taką aparycją socjopaty na panienki się nie ma co wypuszczać.
Pozostaje mu pierdolić głupoty.
Nie nękajcie chłopaka!



Z doświadczenia wiesz czy tylko tak...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 kwie 2015, 11:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 wrz 2014, 16:21
Posty: 527
Obserwowałem Ciebie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 kwie 2015, 11:42 
Tymoteuszu, czy zachodzą jakies dziwne relacje miedzy tobą a Terlikowskim, czy tylko tak się czepiasz Patka?
Czyzbyś się utozsamiał z owym, broniąc go przed diabłem naczelnym foruma naszego, czy też tylko bezinteresownie jatrzysz?
Otóż Kuropatkin całkiem sensownie zauwazył, iż Terlikowski jest typem patologicznym, brzydkimi, kurwa, całkiem popierdolonym z punktu widzenia lewicy, która tu rzadzi( ole, ole ole, ole!!!), aty go tutaj próbujesz bronić.
No, nie wiem....
Miałem cię w podejrzeniu już od czasu twojego Coming outu dotyczacego glutów w jajach.
Co o tobie mysleć, nie wiem, może ty kryptokatolik jesteś, w dodatku starozakonny a mozliwość nawet, że karaim...
Cóż, teój swiatopogląd twoją sprawą jest ale nie ujmuj się, błagam, za tą beztwarzą, za tym Terlikowskim!!!
To jest gorsze od tsunami co on reprezentuje sobą!
Bezmózg totalny ale za to jaki cwany!!! :D
Bo gra głupszego niz jes- cos jak nasz irob( z zachowaniem, oczywista, proporcji wszelkich).


Na górę
  
 
Post: 20 kwie 2015, 12:17 
Wczoraj jego wyznawczyni przyszła mnie ewangelizować. Poziomowałem podstawę pod płot zanim zacznę robotę z kamieniami. Zna mnie z widzenia.
- Ppracujesz w niedzielę? - pyta.
- Nie, poziomuję.
Nie pamiętam co powiedziała następne ale nie miałem tego w dupie.
- Mnie ograniczenia twojej religii nie dotyczą.
- Od tysięcy lat ....
Nie wytrzymałem.
- Ta powszechna głupota zaczęła się od roku 325. Idź z twoim bogiem i nie przeszkadzaj mi więcej.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 552 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 56  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 82 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group